RakstiCeļojums par Ķīnu 2009, īsumā...
Bilde
Publicēšanas datums: 18.02.2010

Ievads: Ar šo es gribētu aizsākt ceļojumu aprakstus aizņemtiem cilvēkiem. Ideja ir sekojoša. Tā kā īsti neatrodam laiku detalizētiem apskatiem par mūsu ceļojumiem, viena lieta, kas spētu palīdzēt būtu kodolīgs maršruta apraksts, vizuālais attēlojums kartē un pāris foto. Ceru, ka tas kādam noderētu.

Publicēšanas vieta: www.amdb.lv (02.2010)

Atpakaļ

Ceļojuma ilgums: 1 mēnesis.

1. Pekina. Dzīvošana Hutong rajonā, Flowering House hostelī. (cena vidēji 90Y par nakti, rekomendēju). Pekinas apmeklētās vietas: Tanzhe templis, Houhai ezers, Tiananmen, Ķīnas mūris: posms - pārgājiens Jinshaling – Simatai. Pekinas mākslinieku rajons: Art District 798.

2. Tianjin. Dzīvošana 2 dienas, lietojot hospitality club draugu. Nekas īpašs.

3. Brauciens un Qingdao. Pludmale, osta, Okeāna ūdensparks (Underwater world Qingdao). Palikšana YHA Hostelis (cena vidēji 80Y par nakti, rekomendēju). Korejiešu rajons.

4. Brauciens caur Jinnan uz mazo, nomaļo Zhujiayu kalnu ciematu. Palikšana hostelī – viesu mājā Gucun Inn (cena vidēji 30Y par nakti, pat ļoti rekomendēju – lēti, un dzīve ar skatu uz kalniem un ciemata klusuma izbaudīšana). Skorpionu ēdienu baudīšana, pastaiga pa kalniem.

5. Brauciens uz Xian. Slavenā Terracota armija, lielā mošeja. Palikšana QiXian hostelī (cena vidēji 75Y, tomēr atmosfēra visnotaļ komerciāla, nepārtraukti cenšas pārdot tūres, tomēr ir arī jauks personāls, jo īpaši meitenes, kas vasarā piestrādā). Hua Shan kalns, 8 nemirstīgo templis, lielā Zoss pagoda.

6. Brauciens uz seno pilsētu Pingyao. Palikšana Harmony Guesthouse (cena vidēji 60Y, rekomendēju, tomēr arī tirgošanās). Vecpilsēta, mūris, pilsētas tornis. Ar divām dienām pilnībā pietiek. Palikām trīs dienas, sākās garlaikošanās.

7. Brauciens uz Tayuan. (Palikšana HZ guesthouse, cena 27Y, rekomendēju, tomēr komunikācija tikai Ķīniešu valodā vai arī mūsu variantā – latviešu valoda + roku kustības). Jinci templis, Yuci Ancient City – filmu pilsētiņa. Kopumā Tayuan pietiek ar 1-2 dienām.

8. Brauciens uz Pekinu. Yan Pei-Ming izstāde. Summer Palace. Lama templis. Temple Of Heaven. Forbidden City. Jingshan parks. Beijing Zoo. Palikšana Flowering House Hostel, kas izrādījās visa ceļojuma labākais hostelis, vismaz labākais kolektīvs un atmosfēra.

9. Atvadas no Ķīnas, lidojums ar KLM caur Amsterdamu.

Piecas atziņas:
1. Ja lietojat hospitality club, var gadīties arī ne visai interesanti cilvēki.
2. Mazo ciematu dzīves izbaudīšana ir ļoti vēlama, ja nav bail no reālās lauku Ķīnas.
3. Qingdao nav Ķīna – ļoti daudz Korejiešu un Japāņu.
4. Vislētākais alus ir Xian pilsētā – 2,5Y par 0,6 pudeli.
5. Jāzina izrunāt vārdus „pīdžō” (alus) un „mīfan” (rīsi), tad badā nenomirsiet.

Priekā!

Ķīna 2009: Maršruts

Atpakaļ Uz Augšu
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2019. gada
22. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Fire Of Conscience (Ķīna)
Iesakām:
Bittersweet Life, A (Koreja)
Bittersweet Life, A
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā