Yosuke Kubozuka
窪塚洋介

Yosuke KubozukaJapānaDzimšanas datums: 07.05.1979
Dzimšanas vieta: Yokosuka, Kanagawa, Japāna
Lomas: Aktieris (4)

Biogrāfija

Yosuke Kubozuka ir dzimis 1979. gada 7. maijā Yokosukā, Kanagawas prefektūrā, Japānā. Aktieris uzauga ģimenē ar vecākiem un diviem jaunākajiem brāļiem.

Pirms uzsākt savu aktiera karjeru Yosuke darbojās kā modelis vairākiem žurnāliem un TV reklāmām.

1995. gadā viņš debitē kriminālajā TV drāmā "The Files Of Kindaichi", bet jau 1996. gadā uzņemas Ryuichi Hiroki režisētajā lielfilmā "Midori", kā arī seriālos "Days Of Youth" un "Hen".

1998. gadā seko lomas Gen Yamakawa režisētajā filmā "Ping Pong Bath Station" un slavenajā Fuji televīzijas seriālā "GTO: Great Teacher Onizuka". Aktiera popularitāte turpināja pieaugt, jo īpaši iemīļots viņš kļūst televīzijas skatītāju vidū.

1999. gadā darbs televīzijā turpinās un aktieris uzņemas seriālā "Lipstick", kurā atveido Makimuru Kouki. Tajā pat gadā seko arī loma humoristiskajā ģimenes seriālā "Heaven Cannot Wait".

2000. gads aktiera karjerā ir panākumiem pildīts, jo viņš uzņemas drāmā "Oboreru Sakana" un šausmu filmā "Tomie: Replay", bet paralēli darbam kino turpina darbu televīzijā, uzņemoties seriālos "Give Me Another Kiss", "Arranged Marriage", "Heaven Cannot Wait Special" un "Ikebukuro West Gate Park".

2001. gads iesākas ar lomām seriālos "Strawberry On The Shortcake" un "Number One", bet gada otrajā pusē aktieris uzņemas Isao Yukisada filmā "Go", kura ātri iegūst panākumus ne tikai Japānā, bet arī vairākās citās valstīs. Yosuke filmā atveido Japānas korejieti, kurš cīnās par izdzīvošanu savā zemē, kurā savukārt vairums viņu uzskata par svešinieku. Loma filmā "Go" atnesa aktierim Japānas Akadēmijas balvu nominācijā "Labākais Aktieris".

2002. gadā seko lomas romantiskajā seriālā "Long Love Letter: Hyoryu Kyoshitsu" un Fuji televīzijas seriālā "100 Tales Of Horror", kā arī lielfilmās "Laundry" un "Ping Pong". Pēc sensacionālajiem "Ping Pong" panākumiem seko lomas komēdijā "Doing Time" un pēc aktiera iniciatīvas uzņemtajā nežēlīgajā jauniešu drāmā "Madness In Bloom".

2003. gadā aktiera dzīvē notiek pārmaiņas, vispirms viņš iegūst lomu remeikā "Samurai Resurrection", bet tajā pat gadā sāk samazināties viņa fanu klāsts, vispirms jau tāpēc, ka Yosuke iesaistījās marihuānas legalizēšanas kampaņā un otrkārt tāpēc, ka 2003. gadā aktieris apprecas ar savu Osakā mītošo draudzeni. Viņiem piedzimst dēls un aktieris nolem paņemt savu karjeras pauzi.

Tomēr 2004. gada 6. jūnijā vairums Āzijas kino piekritējus pārsteidz ziņa, kurā teikts, ka Yosuke, mēģinādams stiprināt veļas žāvēšanas virves, ir nokritis no sava dzīvokļa balkona. Balkons atrodas 26 metrus virs zemes. Brīnumainā kārtā viņam izdevās izdzīvot – sēta, kura atradās netālu no balkona mīkstināja viņa kritienu, neļaujot aktierim ar visus spēku atsisties pret zemi. Protams, ka klīst arī baumas, ka aktieris neveiksmīgi mēģinājis izdarīt pašnāvību, tomēr tas lai paliek viņa ziņā...

Atveseļojies, Yosuke atgriezās pie savas kino karjeras un 2005. gadā uzņēmās filmā "Under The Same Moon".

Protams, ka aktiera panākumi un privātā dzīve piesaista Japānas paparaci, tomēr Yosuke bieži vien iekuļas problēmās, jo mēdz piekaut uzmācīgos fotogrāfus. Nesen aktieris izbēga no cietumsoda samaksājot 100 000 jēnu fotogrāfam, ar kuru viņš bija fiziski izrēķinājies.

Katrā ziņā Yosuke Kubozuka ir ārkārtīgi talantīgs aktieris, kurš turpina savu karjeru un drīz viņu varēsim redzēt Mi-sen Wu filmā "Amour-Legende"

Rediģēta: 28.05.2006Yosuke Kubozuka
Darbu Saraksts

Aktieris

1. Samurai Resurrection (2003)
...aka "Samuraju Augšāmcelšana"
2. Madness In Bloom (2002)
...aka "Ārprāts Uzplaukumā"
3. Ping Pong (2002)
...aka "Galda Teniss"
4. Go (2001)
...aka "Go"

Galerija
Yosuke KubozukaYosuke KubozukaYosuke KubozukaYosuke Kubozuka
Yosuke KubozukaYosuke KubozukaYosuke KubozukaYosuke Kubozuka
Yosuke Kubozuka
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
27. marts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Blue Spring (Japāna)
Blue Spring
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā