Kang-ho Song
송강호

Kang-ho SongKorejaDzimšanas datums: 17.01.1967
Dzimšanas vieta: KyungNam, Dienvidkoreja
Pazīst arī kā: Song Gang-ho, 宋康昊
Lomas: Aktieris (8)

Biogrāfija

Song Kang-ho ir dzimis 1967. gada 17. janvārī Kjungnamas provincē (KyungNam), Dienvidkorejā. Savu karjeru aktieris sāka amatieru teātru grupās, attiecīgi nekad neiegūstot profesionālu izglītību.

Šajās teātra grupās Kang-ho iesaistījās pēc Kimhae vidusskolas absolvēšanas.

Vēlāk viņš pievienojās Kee Kuk-seo teātra kompānijai, kurā jaunais aktieris izkopa improvizēšanas un tēlošanas spējas. Vairākas reizes Kang-ho tika aicināts piedalīties dažādos filmu projektos, kurus viņš noraidīja līdz 1996. gada piedāvājumam uzņemties nelielā lomā Hong Sang-soo filmā "The Day A Pig Fell Into The Well".

Tajā pat gadā pēc nelielas (1 min) bezpajumtnieka lomas Jang Sun-woo filmā "Bad Movie", aktieris ieguva lielu atzinību par gangstera lomu Song Neung-han darbā "No. 3". Par darbu šajā filmā Kang-ho saņēma savu pirmo "Labākā Aktiera" apbalvojumu.

Kopš tā laika, aktieris uzņēmās vairākos darbos, tomēr lielais karjeras pavērsiens pienāca pēc aģenta Kang Jae-gyu lomas, grāvējā "Shiri".

2000. gada sākumā, Song kļuva par zvaigzni, jo uzņēmās galvenajā lomā populārajā komēdijā "Foul King". Pie tam aktieris izcēlās ar to, ka šajā filmā viņš pats veica gandrīz visus trikus, neņemot talkā kaskadierus vai dublierus.

Ar nākamo Ziemeļkorejas seržanta lomu darbā "Joint Security Area", Song iekļuva Dienvidkorejas aktieru elitē, kļūstot par vienu no kino nozares sejām. Par šo darbu Song saņēma atzinību pat Berlīnes Internacionālajā filmu festivālā.

"JSA" režisors Park Chan-wook, aktieri uzaicināja arī uz savu nākamo darbu "Sympathy For Mr. Vengeance", kura ieguva ne mazākus panākumus, un aizsāka režisora kulta statusā iegājušo triloģiju.

2002. gadā aktieris uzņēmās vēl vienā lielbudžeta projektā, šoreiz kompānijas Myung Films veidotajā "YMCA Baseball Team". Filma stāsta par Korejas pirmo beisbola komandu, kas veidojās 20. gadsimta sākumā.

Aktiera popularitāte bija neapstrīdama, un režisors Bong Joon-ho, to uzaicināja uzņemties dramatiskajā trillerī "Memories Of Murder”, kura ātri vien iekaroja skatītāju sirdis, kļūstot par ārkārtīgi pieprasītu darbu ne tikai Korejā, bet arī aiz tās robežām.

2004. gadā Song uzņēmās režisora – debitanta Im Chang-sang darbā "The President's Barber"”.

Tajā pat gadā sekoja loma nākamajā lielbudžeta filmā "Antartic Journal", kura stāsta par Antarktīdas ekspedīciju, un kuru uzņēma vēl viens režisors – debitants Im Phill-sung.

2006. gads aktiera karjerā atkal iesākās ar lomu lielbudžeta grāvējā – nesen iznākušajā monstru filmā "The Host", kuras sižets balstās uz populāro grāmatu "Song Of Ariran".

Tāpēc, ka aktieris nekad nav speciāli mācījies savu amatu, tas ļauj viņam neievērot dažādas mācības un etalonus, bet ļaut būt patiesam un dabiskam uz ekrāna. Šādā veidā viņš darbojas instinktīvi, ļaujot skatītājam just līdz viņa atveidotajiem varoņiem.

Cerams, ka spēsim sagaidīt ne mazums jaunu darbu, ar Song Kang-ho vārdu aktieru sarakstos.

Rediģēta: 11.02.2007Kang-ho Song
Darbu Saraksts

Aktieris

1. Host, The (2006)
...aka "Nezvērs"
2. Sympathy For Lady Vengeance (2005)
...aka "Līdzjūtība Atriebības Kundzei"
3. Memories Of Murder (2003)
...aka "Atmiņas Par Slepkavību"
4. Sympathy For Mr. Vengeance (2002)
...aka "Līdzjūtība Atriebības Kungam"
5. Joint Security Area (2000)
...aka "Robežas Drošības Zona: JSA"
6. Foul King (2000)
...aka "Nekrietnību Karalis"
7. Shiri (1999)
...aka "Širi"
8. Quiet Family, The (1998)
...aka "Klusā Ģimenīte"

Galerija
Kang-ho SongKang-ho SongKang-ho SongKang-ho Song
Kang-ho SongKang-ho SongKang-ho SongKang-ho Song
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
01. oktobris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Ing (Koreja)
Ing
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā