Ji-hyun Jun
전지현

Ji-hyun JunKorejaDzimšanas datums: 30.10.1981
Dzimšanas vieta: Seula, Dienvidkoreja
Pazīst arī kā: Ji-hyun Jeon, 全智賢
Lomas: Aktrise (7)

Biogrāfija

Jeon Ji Hyun jeb Jun Ji Hyun ir viena no spožākajām pēdējo gadu Dienvidkorejas aktrisēm...

Dzimusi Seulā, 1981. gada 30. oktobrī, 1,72m garā un 48 kg smagā aktrise savas gaitas uz popularitāti uzsākusi kā modele, uzņemoties vairākās reklāmās, paralēli studējot Don-Guk (Dong-Guk) Universitātē Teātra un Kino nodaļā.

Jeon Ji Hyun piedalījusies tādu kompāniju reklāmās, kā Giordano, Hanaforce, Naver, 2%, LG, Olympus, Besti Belli, VK mobile, Laneige, Compagna, Elastine, Hyundai Oilbank, Samsung, Viyott, Nadrimell, Ponds, Coca-Cola u.c.

Pēc neilga laika, Jeon tika dota iespēja uzņemties TV filmās (“The Season Of Puberty” (1997), “Fascinate My Heart” (1998) un “Happy Together” (1999)), kā arī 1999. gadā viņa debitēja uz lielā ekrāna filmā “White Valentine”, kura diemžēl neguva gaidītos panākumus.

Par zīmīgu punktu aktrises karjerā var minēt viņu kā reklāmas seju populārai audio sistēmu ražotāju kompānijai. Viņas izveidotais tēls šīm reklāmām, Korejas jauniešos viesa simpātijas un Jeon Ji Hyun ātri, savos 20 gados, kļuva par jauniešu sensāciju.

Turpinot savu modeles karjeru, kā arī paralēli uzņemoties TV filmās, Jeon ieguva lomu liela budžeta filmā “Il Mare”, kas guva panākumus un atnesa aktrisei atpazīstamību filmu industrijā.

Protams, ka tuvojās arī zvaigžņu mirklis, kad 2001. gadā aktrise uzņēmās, sensacionālajā filmā “My Sassy Girl”, kas ieguva milzu panākumus ne tikai Korejā, bet arī vairākās citās valstīs.

Jeon Ji Hyun nonāca pašā kino industrijas kalngalā un kļuva par ārkārtīgi pieprasītu un labi apmaksātu tēlu vairākās industrijās: gan reklāmas, gan mūzikas, gan, protams, arī kino industrijā...

Viņas turpmākais darbs “Uninvited” (2003) aktrisi atkal savienoja ar “White Valentine” režisoru, bet nesen skatītāji varēja vērot aktrises pēdējo darbu “My Sassy Girl” režisora filmā “Windstruck” (2004).

Vēl tik var pieminēt, ka Jeon ir arī uzņēmusies tādu pazīstamu mūziķu videoklipos, kādi ir: Leon Lai (See You, Fascinate My Heart), Jang Hyuk (Rain), Jang Hyuk (Hey Girl) un Youme (Hungry Love).

Jeon Ji Hyun ieguvusi tādu apbalvojumus, kā: 2002. gadā Daejong Filmu Festivālā Labākās Aktrises titulu par filmu “My Sassy Girl” un 1999. gadā Baeksang mākslas balvu, kā “Jaunā Seja” par filmu “White Valentine”.

Karā ziņā, kā atzīst vairāki kritiķi, tad aktrise ir ļoti talantīga un uz pašreizējo momentu viņas karjera tikai uzņem apgriezienus, jo “Windstruck” guva milzum panākumus ārpus Dienvidkorejas robežas...

Rediģēta: 30.11.-0001Ji-hyun Jun
Darbu Saraksts

Aktrise

1. Daisy (2006)
...aka "Margrietiņa"
2. Windstruck (2004)
...aka "Vēja Pārsteigts"
3. Uninvited (2003)
...aka "Neaicinātais"
4. My Sassy Girl (2001)
...aka "Mana Bezkaunīgā Meitene"
5. Il Mare (2000)
...aka "Il Mare"
6. Happy Together (1999) (TV)
...aka "Laimīgi Kopā"
7. White Valentine (1999)
...aka "Baltais Valentīns"

Galerija
Ji-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun Jun
Ji-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun Jun
Ji-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun Jun
Ji-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun JunJi-hyun Jun
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
01. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Breathless (Koreja)
Iesakām:
Blue Spring (Japāna)
Blue Spring
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā