Aoi Miyazaki
宮崎あおい

Aoi MiyazakiJapānaDzimšanas datums: 30.11.1985
Dzimšanas vieta: Tokija, Japāna
Lomas: Aktrise (4)

Biogrāfija

Aoi Miyazaki ir dzimusi 1985. gada 30. novembrī Tokijā, Japānā. Jau kopš četru gadu vecuma, meitene tika ierauta izklaides biznesā, pārsvarā uzņemoties dažādās reklāmās.

Aoi kino karjera aizsākās 1998. gada nogalē, kad meitene ieguva lomu filmā "Viena Vasaras Diena" ("One Summer's Day") (1999).

Pirmos ievērojamos aktrises amata panākumus meitene ieguva pēc darba filmā "Eureka" (2000), kur viņas sniegums pārsteidza vairākus kino profesionāļus. "Eureka" ieguva balvu 16. Takasaki Filmu festivālā, bet pirms šīs lomas aktrise vēl uzņēmās filmā "Swing Man" (2000).

Pēc šiem darbiem Aoi, ieguva nelielus darba piedāvājumus TV drāmās "Hatachi no kekkon" un "Fure fure jinsei!"

Nākamais lielā ekrāna darbs – "Harmful Insect" (2001), arī izpelnījās vairāku industrijā pazīstamu personu uzslavas, pie tam iegūstot balvu Cinemanila Internacionālajā filmu festivālā.

Pēc "Harmful Insect" panākumiem, aktrisei darba piedāvājumu netrūka. 2002. gadā lomas Tetsu Maedas filmā "Pakodate-jin" un slavenajā šausmu filmas sērijas "Tomie" darbā "Tomie: Forbidden Fruit".

Nākamā loma darbā "Lovers Kiss" (2003), bet jau 2004. gadā aktrise atkal nokļuva uzmanības centrā, uzņemoties Kensaku Vatanabes (Kensaku Watanabe) izsmalcinātajā darbā "Loved Gun" (2004).

Tajā pat gadā meitene ieguva galveno lomu NHK seriālā "Chotto Matte Kami-sama", kurš uzņemts pēc slavenā Ošima Jumiko (Oshima Yumiko) komiksa motīviem.

2004. gadā seko lomas arī tādās filmās, kā "Blue Automobile", "The Reason", un "Amoretto".

2005. gads iesākās ar lomām filmās "Gimmy Heaven" un "All About My Dog", bet noslēdzās ar vienu no galvenajām lomām mega popularajā filmā "Nana", kurā aktrise uzņēmās kopā ar tādām zvaigznēm, kā Ryuhei Matsuda un Mika Nakashima.

Tāpat seko lomas "Eli, Eli, lema sabachthani" un filmā "Mīlu" ("Sukida"). Šajā filmā viņas draugu atveidoja aktieris Eita, kuru aktrise uzskata par pievilcīgu un simpātisku, papildus minot, ka viņa ar šādu cilvēku vēlētos uzsākt attiecības. Izteikums, protams, ka piesaistīja dzeltenās preses pastiprinātu uzmanību aktrises privātai dzīvei.

2006. gada 10. jūnijā savu pirmizrādi piedzīvoja Jukinari Hanavas (Yukinari Hanawa) režisētā filma "Hatsukoi", kurā Aoi atveido skolnieci Misuzu. Misuzu ir reāls Japānas vēstures tēls – tā ir noziedzniece, kura piedalijās 1968. gada slavenajā "300 miljonu jēnu zādzības" lietā. Aktrises reālās dzīves brālis Masaru Miyazaki, filmā atveido Misuzu brāli.

Uz doto brīdi, neskatoties uz Aoi vecumu, meitene ir visnotaļ kompitenta aktrise, kura savā vecumā jau ir paspējusi uzņemties pietiekami daudz dažādos darbos.

Kā savu ārpusdarba hobiju viņa min fotografēšanu. Nereti Aoi var sastapt ar spoguļkameru rokās.

Bet aktrisi var redzēt ne tikai filmās, un ja neskaita viņas modeles karjeru, Aoi var ievērot arī dažādu mūziķu klipos, piemēram, Rip Slyme – Dandelion, Mika Nakashima – Glamorous Sky, un citos.

Protams, ka Aoi ir pieprasīta reklāmu seja, viņas smaidu var baudīt sākot no Makdonalda burgeru reklāmām, līdz pat All Nippon Airways lidojumu džingliem.

Un tā kā aktrise ir atzīta par kawaii (jauku, apburošu), Japānā iznāk arī vairāki viņas fotoalbūmi, grāmatas un tā saucamie idol video, kas ir nekas cits, kā aktrises filmēšana dažādās ikdienišķās situācijās.

2005. gadā, Aoi kāpa arī uz teātra skatuves, iestudējumā "Mazā Princese", bet drīz aktrisi varēsim uz atkal ekrāniem redzēt Takehiko Šindžo (Takehiko Shinjo) drāmā "Heavenly Forest".

Rediģēta: 21.02.2007Aoi Miyazaki
Darbu Saraksts

Aktrise

1. Nana (2005)
...aka "Nana"
2. Loved Gun (2004)
...aka "Mīlētais Ierocis"
3. Tomie: Forbidden Fruit (2002)
...aka "Tomija: Aizliegtais Auglis"
4. Harmful Insect (2002)
...aka "Kaitīgais Insekts"

Galerija
Aoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi Miyazaki
Aoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi Miyazaki
Aoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi Miyazaki
Aoi MiyazakiAoi MiyazakiAoi Miyazaki
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
16. jūlijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Friend (Koreja)
Friend
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā