Ryuhei Matsuda
松田龍平

Ryuhei MatsudaJapānaDzimšanas datums: 09.05.1983
Dzimšanas vieta: Tokija, Japāna
Lomas: Aktieris (6)

Biogrāfija

Ryuhei Matsuda ir dzimis 1983. gada 9. maijā Tokijā, Japānā aktieru ģimenē. Viņa tēvs ir slavenais aktieris Yusaku Matsuda ("Wuthering Heights"), bet māte aktrise Miyuki Matsuda, kura uzņēmās Takashi Miikes darbā "Audition". Ryuhei ģimenē ir arī viņa jaunākais brālis Shouta Matsuda.

Ryuhei bija tikai seši gadiņi, kad 40 gadu vecumā slimības dēļ mirst viņa tēvs. Pēc tēva nāves un agrā jaunībā Ryuhei pat nedomāja par aktiera karjeru, tomēr lietas mainījās, kad 15 gadu vecumā jaunietis saņēma uzaicinājumu no pazīstamā režisora Nagisa Oshimas. Viņš uzaicināja Ryuhei attēlot jauna samuraja lomu pretrunīgajā darbā "Taboo" (1999).

Jaunietis piekrita uzaicinājumam un uzsāka fizisko un garīgo sagatavošanos sarežģītajai lomai. 2 mēnešus viņš trenējās kendo, lai sekmīgi spētu rīkoties ar zobenu.

Loma izrādījās veiksmīga un pie tam jaunais aktieris varēja uzņemties filmā kopā ar tādām slavenībām, kā Takeshi Kitano un Tadanobu Asano. Bet tas vēl nebija viss, jo Ryuhei par savu sniegumu saņēma vairākus prestižus apbalvojumus, tai skaitā Japānas akadēmijas balvu par sekmīgāko jaunpienācēju. Neilgi pēc šiem panākumiem Ryuhei pameta skolu, lai nodotos aktiera karjerai.

2001. gadā seko lomas filmās "Shibito no koiwazurai", "Hashire! Ichiro" un protams, slavenajā Toshiaki Toyodas režisētajā "Blue Spring".

2003. gadā Ryuhei iegūst lomu Yukihiko Tsutsumi režisētajā "Collage Of Our Life", kurā viņš uzņemas ar vēl vienu Japānas jauno zvaigzni Ryoko Hirosue.

Tajā pat gadā iznāk pretrunīgā Toshiaki Toyoda filma "9 Souls", kurā Ryuhei atveido vienu no galvenajām lomām.

Kad aktierim uzdod jautājumu par viņa kino karjeru, tad viņš atbild "Es nezinu, kā man tas izdodas! Zinu, ka neesmu mācījies aktiermākslas, bet tas man sanāk instinktīvi!"

2003. gada nogalē iznāk Tetsuo Shinohara veidotais melnā humora darbs "Showa kayo daizenshu", bet 2004. gada sākumā Ryuhei uzņemas nelielā lomā Hideaki Anno filmā "Cutie Honey".

Pēc tam seko loma Takashi Miike filmā "Izo", bet gada nogalē loma romantiskajā komēdijā "Otakus In Love".

2005. gadā aktieris iegūst nelielu lomu Toru Matsuuras trillerī "Gimmy Heaven" un pēc kāda laika lomu nesen iznākušajā filmā "Nana".

Nesen uz ekrāniem parādījās filma "Ranpo jigoku", kurā Ryuhei uzņemas kopā ar Tadanobu Asano.

Bet drīz aktieri varēsim redzēt jaunajā Takashi Miike filmā "4.6 Billion Years Of Love". (2006)

Lai gan Ryuhei nevēlējās iet tēva pēdās, tomēr ir jāatzīst, ka viņš ir kļuvis par jaunās Japānas kino paaudzes sastāvdaļu un vairāku jauniešu elku.

Aktieris vienmēr ir asociējies ar izteikti skaisto seju, tādēļ arī veiksmīgi darbojoties modeļa amatā, tomēr viņa seja ir vairāku negatīvi noskaņoto kritiķu trumpis, kuri sākumā uzskatīja, ka aktieris savu kino karjeru virza nevis pateicoties talantam, bet gan izskatam.

Ar laiku ir pierādījies, ka tas tomēr nav tā un nu šī ofensīva ir pieklususi, tādejādi Ryuhei Matsuda ir nostabilizējies savā karjerā un pēdējos gados iznāk aizvien jaunas filmas ar šī cilvēka dalību tajās.

Vēl tik jāpiebilst, ka Ryuhei Matsuda ir piedalījies arī Takashi Miike slavenās teātra izrādes "Yashagaike" veidošanā un ir kļuvis par vairāku kompāniju reklāmas seju.

Rediģēta: 01.05.2006Ryuhei Matsuda
Darbu Saraksts

Aktieris

1. Nana (2005)
...aka "Nana"
2. Izo (2004)
...aka "Izo"
3. Nine Souls (2003)
...aka "Deviņas Dvēseles"
4. Collage Of Our Life (2003)
...aka "Mūsu Dzīves Kolāža"
5. Blue Spring (2001)
...aka "Zilais Pavasaris"
6. Taboo (1999)
...aka "Aizliegums"

Galerija
Ryuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei Matsuda
Ryuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei Matsuda
Ryuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei Matsuda
Ryuhei MatsudaRyuhei MatsudaRyuhei Matsuda
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2020. gada
13. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Ong Bak 3 (Taizeme)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā