Soo-jung Lim
임수정

Su-jeong LimKorejaDzimšanas datums: 11.07.1980
Dzimšanas vieta: Seula, Dienvidkoreja
Pazīst arī kā: Su-jeong Im, So-jeong Im, Soo-jung Im, Soo-jeong Lim, Im Soo jung, Yim Su Jeong
Lomas: Aktrise (6)

Biogrāfija

Su-jeong Lim ir dzimusi 1980. gada 11. jūlijā Seulā, Dienvidkorejā. Su-jeong uzauga ģimenē, kura sastāvēja no mātes, tēva un meitenes jaunākā brāļa. Kā atzīst pati Su-jeong, tad gan bērnībā, gan arī tagad viņa minimāli kontaktējas ar savu brāli – viņa vienmēr vēlējusies mazāku māsiņu.

Tāpat Su-jeong ir ļoti kautrīga un nerunīga, tāpēc aktrisei ir diezgan maz draugu un vairums no esošiem draugiem ir aktrises skolas laika klasesbiedri.

Su-jeong savu vārdu ieguva no vectēva un korejiešu valodā šis meitenes vārds nozīmē "kristāls". Vectēvs vienmēr cerējis, ka viņa mazmeita būs skaista un talantīga meitene.

Skolā, Su-jeong vajadzēja piedalīties teātra izrādē un tobrīd meitenei likās, ka viņa vēlas kļūt par aktrisi. Vēlāk Su-jeong uzsāk studijas Suwon universitātē.

1998. gadā Su-jeong piedalījās Ceci modeļu konkursā, kurā ieguva apbalvojumu, tāpēc kopš tā brīža viņa uzsāka aktīvu modeles karjeru, jo vairums žurnālu vēlējās šīs meitenes fotogrāfijas savos žurnālos.

Lai gan Su-jeong vairākas reizes mēģināja iekļūt filmu aktrišu atlasē, tomēr sākumā viņa neizturēja atlases un tika atraidīta.

2001. gadā viņai paveicās un Su-jeong ieguva lomu KBS seriālā "The Haunted School 4", pie tam šajā darbā jaunā aktrise parāda lielisku sniegumu, tādejādi uzsākot lauzt sev ceļu kino biznesā.

2002. gadā seko aktrises debija uz lielā ekrāna Man-bae Jeon filmā "The Romantic President", kurā tā atveido izlutinātu prezidenta meitu.

Nākamajā gadā seko loma slavenajā Ji-woon Kim šausmu filmā "A Tale Of Two Sisters", kurā Su-jeong uzņemas kopā ar savu labāko draudzeni Jung-ah Yum, kura filmā atveido pamāti. "A Tale Of Two Sisters" iegūst diezgan lielus panākumus, tādejādi 2003. gadā atnesot aktrisei vairākas balvas, viena no tām prestižā Blue Dragon balva par labāko aktrises darbu.

2003. gadā aktrise uzņemas vēl vienā panākumus nesošā darbā "...ing", kurā Su-jeong atveido ar īpašu slimību sirgstošu meiteni, kura iemīl savu kaimiņu...

2004. gadā seko loma KBS seriālā "Sorry, I Love You", par kuru aktrise saņem vairākus KBS apbalvojumus un atzinību piekritēju vidū. Pie tam pēc lomas šajā seriālā aktrise ir kļuvusi vairāk atvērta masu medijiem un nedaudz atmetusi malā savu kautrīgumu un nerunīgumu.

Nesen uz ekrāniem parādījās aktrises jaunākais sniegums – filma "Sad Movie", kurā viņa uzņēmās ar vairākām Korejas kino superzvaigznēm.

Bet jau ir ziņas par aktrises nākamo lomu - tā būs loma jaunajā Chan-wook Park filmā "It`s Okay, Although You`re A Cyborg", kurā uz ekrāna varēsim redzēt arī Korejas pop mūzikas zvaigzni Rain.

Ja neskaita darbu kino nozarē, Su-jeong brīvajā laikā klausās mūziku un zīmē, kā arī spēlē klavieres.

Rediģēta: 13.04.2006Su-jeong Lim
Darbu Saraksts

Aktrise

1. Woochi: The Taoist Wizard (2009)
...aka "Vūči: Daoistu Burvis"
2. I'm A Cyborg, But That's OK (2006)
...aka "Es Esmu Kiborgs, Bet Tas Nekas"
3. Sorry, I Love You (2004) (TV)
...aka "Piedod, Es Mīlu Tevi"
4. Ing (2003)
...aka "...ing"
5. Tale Of Two Sisters (2003)
...aka "Stāsts Par Divām Māsām"
6. Romantic President, The (2002)
...aka "Romantiskais Prezidents"

Galerija
Soo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung Lim
Soo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung Lim
Soo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung Lim
Soo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung LimSoo-jung Lim
Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
30. novembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]
Atpakaļ

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā