Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Street Fighter: The Legend Of Chun-Li (2009)
It is currently Wed May 22, 2019 04:51
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 Street Fighter: The Legend Of Chun-Li (2009) 
Author Message
Imperators
User avatar

Joined: Wed Mar 16, 2005 22:15
Posts: 1987
Location: Riga
Street Fighter: The Legend Of Chun-Li (Street Fighter: The Legend Of Chun-Li) (Ielu Cīnītāji: Leģenda Par Čun-Lī) (2009)

Image

Stāsts
Būdama vēl maza meitene, Čun-Lī (Kristina Kreuka) pārceļas ar ģimeni uz dzīvi no Sanfrancisko, ASV uz Honkongu. Paralēli savām klavierspēles mācībām, meitene sāk ar tēvu Siangu (Edmunds Čens) apgūt cīņas veidu Vūšū (Wushu).

Viņas tēvs ir darījumu cilvēks, kuram ir labi kontakti vispasaules biznesa aprindās.

Kādu nakti, ģimenes mājās ielaužas ļaunais Baisons (Nīls Makdonuts) ar savu cīnītāju Balrogu (Maikls Klarks Dankans). Zinādami šī vīra vērtību, viņi nolaupa Čun-Lī tēvu, meitenes acu priekšā...

Pēc vairākiem gadiem, Čun-Lī jau ir izaugusi par atzītu un talantīgu pianisti. Tomēr viņas māte ir uz miršanas gultas, bet tēva liktenis miglā tīts.

Pēc kāda koncerta, meitenei tiek nodots dīvains rullis ar rakstiem senajā ķīniešu valodā, kurš galu galā noved meiteni tēva meklējumos Bangkokā, Taizemē.

Pametusi savu karjeru un iedzīvi, viņa klīst pa Bangkokas ielām meklējumos, līdz sastop vīru vārdā Gens (Robins Šou), kurš uzņemas rūpes pār Čun-Lī un pastāsta meitenei par Baisonu un viņa darbībām...

Tajā pat laikā divi izcili policisti Nešs (Kriss Kleins) un Maja (Mūna Bodguda) meklē Baisonu, kurš Bangkokā atbildīgs par vairākām asiņainām slepkavībām.


Saite uz AMDB: http://www.amdb.lv/filma.php?id=f000560Tue Jul 14, 2009 16:14
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]  | Topic evaluate: Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.Evaluations: 3, 4.67 on the average.


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins