Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Japanorama I (ジャパノラマ) (Japanorāma I) (2002)
It is currently Wed Nov 20, 2019 10:32
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 Japanorama I (ジャパノラマ) (Japanorāma I) (2002) 
Author Message
Administrators
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2005 21:47
Posts: 1805
Location: Jelgava
Japanorama I (ジャパノラマ) (Japanorāma I) (2002)

Image

Stāsts
„Japanorama” ir vairāku sezonu BBC televīzijas šovs, kurš pēta Japānas kultūras ikdienišķās un neordinārās lietas palūkojoties uz tām ar nelielu angļu humora devu. Šovu vada pazīstamā BBC personība, Džonatans Ross. Šoreiz par raidījumu cikla pirmo sezonu.

1. Sērija: Zinātniskā fantastika
Veic nelielu ieskatu tādās filmās un TV seriālos, kā „Ultraman”, „Tetsuo: The Iron Man”, „Ghost In The Shell” un „Avalon”, iekļaujot intervijas ar Mamoru Ošī, Šindža Tsukamoto un citiem šādu filmu veidotājiem. Raidījuma ietvaros tiek sniegta neliela pamācība Japānas sadzīves etiķetē, šoreiz par to, kā pareizi ienākt pa durvīm. Tāpat tiek apskatīti Japānas sasniegumi robotu izstrādē.

2. Sērija: Jaunieši
Saruna par filmām „Waterboys”, „Love And Pop” (iekļaujot interviju ar režisoru Hideaki Anno) un „Battle Royale”. Etiķetes mācībā par to, kā pareizi smieties. Kultūras ieskatā – Japānas popmūzikas industrija. Tāpat raidījumā varam redzēt Džonatana interviju ar animāciju meistaru Hajao Mijazaki.

3. Sērija: Sekss
Sarunas par filmām: „Warm Water Under A Red Bridge”, „In The Realm Of The Senses” (iekļaujot interviju ar Nagisu Ošimu) un „Tokyo Decadence”. Etiķetes mācība par haši jeb irbulīšiem. Ieskats seksa ainās dažādos anime darbos, tajā skaitā darbs „Legend Of The Overfriend” (1989). Intervijas ar pinku žanra filmu veidotājiem. Erotiskais kosplejs.

4. Sērija: Noziedzība
Filmu apskatos: „Tokyo Drifter” (1966), „Branded To Kill” (1967) un „Brother” (2000), iekļaujot interviju ar Takeši Kitano. Etiķetes mācībā par to, kā pareizi apmainīties ar vizītkartēm. Intervija ar skandalozo režisoru Takaši Mīke. Japānas realitātes šovs – „Kura meitene spēj liet vairāk asaras?” Analīze par anime un multiplikācijas filmām, to atšķirībām.
...


Saite uz AMDB: http://www.amdb.lv/filma.php?id=f000554


Fri May 01, 2009 01:28
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]  |


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins