Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - King Of Beggars (武狀元蘇乞兒) (Ubagu Karalis) (1992)
It is currently Mon May 20, 2019 08:37
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 King Of Beggars (武狀元蘇乞兒) (Ubagu Karalis) (1992) 
Author Message
Administrators
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2005 21:47
Posts: 1805
Location: Jelgava
King Of Beggars (武狀元蘇乞兒) (Ubagu Karalis) (1992)

Image

Stāsts
Senā Ķīna. Sō Čans (Stephen Chow) ir slinks bagāta ģenerāļa dēls, kas notriec savu laiku izrunājoties un slaistoties. Tomēr viņš ir pietiekami labs cīnītājs.

Kādu dienu, izklaidējoties prieka mājā, Sō iemīl skaisto prostitūtu Ju Sang (Sharla Cheung). Tomēr cīņā par meitenes uzmanību viņam nākas sacensties ar spēcīgo burvi Čui (Norman Chu).

Izrādās, ka Ju Sang vēlas nogalināt Čui, lai atriebtu sava tēva – ubagu ģildes līdera nāvi. Lai kaut kādā veidā atbrīvotos no pastiprinātas Sō uzmanības (un pievērstos plāniem nogalināt Čui), Ju Sang pavēsta jauneklim, ka lai iekarotu viņas sirdi, Sō ir jākļūst par spēcīgāko cīņu mākslu pazinēju visā Ķīnā...

Lai apliecinātu savu neatlaidību Sō nolemj piedalīties Ķīnas cīņu mākslas skolas sacensībās. Fiziskās pārbaudes viņam nav šķērslis, tomēr lai nokārotu teoriju, Sō nākas šmaukties.

Rezultātā viņš tiek pieķerts, un imperators viņam un viņa tēvam liek uz visu mūžu pāriet ubagu kārtā, tajā pat laikā augstos amatos ievirzot ļauno burvi Čui un viņa sekotājus.

Drīz vien Sō ar tēvu saprot, ka ubagu kārtā ir daudzi neatklāti noslēpumi un pārsteigumi...


Saite uz AMDB: http://www.amdb.lv/filma.php?id=f000552


Tue Apr 21, 2009 00:05
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]  | Topic evaluate: Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.Evaluations: 1, 6.00 on the average.


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins