Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Chaser, The (추격자) (Vajātājs) (2008)
It is currently Thu Dec 13, 2018 12:47

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
 Chaser, The (추격자) (Vajātājs) (2008) 
Author Message
Imperators

Chaser, The (추격자) (Vajātājs) (2008)

Image

Stāsts
Jungho (Kims Junseks) ir bijušais policists, kurš tagad strādā par suteneri. Tomēr bizness neiet kā gribētos, jo pēdējā laikā sāk pazust viņa meitenes.

Saņēmis jaunu pasūtījumu, viņš aizsūta kārtējo meiteni, šoreiz tā ir Midžin (Seo Jonghe), uz darbu, tomēr pēc brīža saprot, ka visas meitenes, kuras pēdējā laikā ir pazudušas, ir izsauktas tieši pie šī klienta.

Jungho nolemj uzmeklēt šo klientu. Braukādams par konkrētā rajona ielām, viņš cenšas meklēt māju uz kuru devusies Mindžin, tomēr nesekmīgi... Meiteni arī nevar sazvanīt...

Pēc brīža Jungho saskrienas ar citu auto vadītāju, kuram krekls ir klāts ar asinīm. Ar nelāgu nojausmu, viņš sāk šoferi iztaujāt, tomēr tas bēg... Jungho to notver un nogādā policijas iecirknī, kurā šoferis, kura vārds ir Jongmin (Ha Jungvū), atzīstas, ka ir slepkava...

Liekas, ka lietas ir atrisinājušās, tomēr policijai nepietiek ar atzīšanos, jo neesot pietiekami daudz lietisko pierādījumu, lai Jongminu uzreiz apcietinātu, tāpēc vīrietis drīz vien tiks atbrīvots... Piedevām Jongmins liek nojaust, ka Mindžin iespējams vēl ir dzīva...

Saite uz AMDB: http://www.amdb.lv/filma.php?id=f000579

Mon Jul 07, 2008 19:28
Profile
Administrators

Festā skatījāmies treileri, bet izskatās, ka Odinsh nav novērtējis labi.

Tue Jul 08, 2008 13:25
Profile
Imperators

Gatis wrote:
Tiko festā skatījāmies treileri, bet izskatās, ka Odinsh nav novērtējis labi.

Es jau saku ka esmu baigais kritikjis,ne velti prasiiju zem nika apakshaa nevis imperators,bet kino kritikjis:D
Filmas lielaakais miinus ir tas ka vinja ir paaraak izstiepta.Es laikam esmu paaraak daudz filmas redzeejis taapeec lieku reti kurai filmai augstas atziimes.

Tue Jul 08, 2008 14:55
Profile

Vakar šo gabalu noskatījos. Man ar uz beigām nedaudz sāka likties, ka nedaudz velk garumā, bet tāpat filma patika. Itkā pēc patiesiem notikumiem tas viss. :)

Sun Aug 03, 2008 20:47
Profile
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ]  | Topic evaluate: Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.Evaluations: 3, 7.00 on the average.