Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Host, The (괴물) (Nezvērs) (2006)
It is currently Sat Jun 23, 2018 03:35

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
 Host, The (괴물) (Nezvērs) (2006) 
Author Message
Imperators

Host, The (괴물) (Nezvērs) (2006)

Image

Stāsts
Seula, jauka diena parkā pie Han upes... Pēkšņi atpūtnieki pamana kādu dīvainu radījumu, kas karājas tilta pakājē.

Šo atpūtnieku starpā ir arī Kangdu (Songs Kangho), vientuļais tēvs – slaists, kurš strādā sava tēva Hebonga (Bjons Hebongs) vadītajā uzkodu veikaliņā.

Pēc brīža radījums pazūd upes dziļumos un iznirst krastā, izsaucot atpūtniekos paniku. Tas gāž transporta līdzekļus un sāk aprīt cilvēkus...

Kangdu cenšas palīdzēt dažu cilvēku cīņā ar monstru, tomēr rezultātā iznāk, ka monstrs, aprijot arī viņa mazo meitiņu Hjunseo (Ko Aseonga), pazūd upes dzelmē...

Tēvs ir izmisis... Tomēr drīz sākas arī nākamās problēmas, Kangdu, kā arī viņa atlikušo ģimeni - brāli Namilu (Parks Heils) un māsu Namdžu (Bae Dona) aiztur militārās vienības, par aizdomām, ka monstrs ir inficējis viņus ar nāvējošu vīrusu...

Kandgu nokļūst pastiprinātā karantīnā, jo uz viņa ķermeņa tiek pamanīts šķidrums no monstra...

Ģimene slīkst depresijā, tomēr drīz vien notikumi mainās un, saņemot drosmi, ģimene bēg un bruņojās. Tā ir gatava stāties pretīm šim Han upes ļaunuma iemiesojumam.

Saite uz AMDB: http://www.amdb.lv/filma.php?id=f000572

Last edited by Odinsh on Tue Feb 12, 2008 19:24, edited 3 times in total.

Thu Nov 30, 2006 00:01
Profile
Imperial Master

Noskatījos.
Dodu vērtējumu starp 6.5 - 7/10.

Ar Kim Ki Duk "Time" te gan nevar salīdzināt - pārāk dažādi žanri :)

Thu Nov 30, 2006 00:08
Profile
Imperators

Nu kopumaa njemot laba filma,kaadas 7 balsis vareetu dot,biju gaidiijis kautko vairaak.
Prieceee tas ka filmaa jau no pasha saakuma tiek raadiits shis monstrs,nevis vilkts liidz beigaam un tad vienaa epizodee tikai pilnaa augumaa.Shajaa filmaa netiek izmantota armija lai izniicinaatu sho monstru,tas arii priecee:)
PS.Vismaz kk savaadaaks,savaadaak melnmatainaas daamas kas biedee bija jau piebesiijushas. :rambo:

Thu Nov 30, 2006 00:08
Profile
Imperators

HELDON wrote:
Noskatījos.
Dodu vērtējumu starp 6.5 - 7/10.

Ar Kim Ki Duk "Time" te gan nevar salīdzināt - pārāk dažādi žanri :)

piekriitu :)

Thu Nov 30, 2006 00:10
Profile
Imperators

beidzot noskatijos. Atliek vien piekrist visam augstākminētajam. Nekas īpašs, bet noskatīties vienreiz vajag.

Ļoti patika tā tīne, kas bija iesprostota tajā bedrē... un netīra izskatījās so kawaii :) Būs japameklē kas viņa ir, mož vēl kāda filma ar viņu būs jānoskatās.
Un tie aktieri - es saprotu ka tur bija domāta jukuša ģimenīte, bet viņi paši ar tādi jocīgi izskatījās. It īpaši tā lokšāvēja... bieži vien tāda pabriesmīga tur izskatījās. Bet savdabīgi, man patika. Pēc šīs filmas sāka rasties interese par korejas aktieriem :)

Un vēl kas patika - ja mirst, tad mirst. Mana bērnība sabojāta ar amīšu filmām, zin kā, pierasts - ja notikusi kautkāda traģēdija, nokrīt no 4stāvu mājas, sabrauc mašīna, norij monstrs, tad uzreiz nāk prātā domas - nekas traks, tulīt piecelsies un viss būs ok, kā nekā viņam/viņai ir nozīmīga loma šajā filmā. A redz, šajā filmā tas tā nebija, kas mani ļoti patīkami pārsteidza.

Vēl patīkams skats bija kad viņš atrija pārpalikumus no cilvēkiem. Un tik DAUDZ. Pilnīgi jābrīnās kā viņam tas viss salīda kuņģī.

Thu Nov 30, 2006 02:16
Profile
Ichi

Janoskatās!!

Sun Dec 24, 2006 23:34
Profile
Imperial Master

šī man sanāca kā brokastu filma :grin:
skatījos patiešām agri no rīta un it nemaz nenožēloju, ka šo laiku nepavadīju guļot :yes:
novilkta jau bija man sen.. kopš pagājušā gada pavasara, bet visu laiku tika atlikta.
velti!
ir jāredz.
ģimene vnk ķerta.. tādu pameklēt.
patika man beigas.. forša noskaņa.
patīk, jau patīk man tie mazie aziāti :grin:
un nu nez vai es šo sauktu par horror :?

Tue Feb 12, 2008 14:18
Profile
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ]  | Topic evaluate: Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.Evaluations: 3, 9.00 on the average.