Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Keiko Matsui Rīgā
It is currently Sun Jan 19, 2020 16:19
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
 Keiko Matsui Rīgā 
Author Message
Administrators
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2005 21:47
Posts: 1805
Location: Jelgava
Vieta: RĪGAS KONGRESU NAMS
KEIKO MATSUI
28.februārī Rīgā uzstāsies džeza pianiste Keiko Matsui no Japānas


28.februārī Kongresu namā „Hansabanka Jazz Spring” koncertu sērijas ietvaros uzstāsies viena no smooth jazz izcilākajām pārstāvēm, talantīgā japāņu komponiste un pianiste Keiko Matsui, izpildot skaņdarbus no sava jaunākā albuma „Walls Of Akendora” un arī agrāk tapušas kompozīcijas.
Pirms diviem gadiem viņa jau viesojusies Rīgā, savā koncertā pilnībā apburdama publiku gan ar savas personības šarmu, gan plūstošo džeza mūzikas valodu. Keiko Matsui trauslais skaistums un klusais smaids, kas redzams, viņai uzkāpjot uz skatuves, ir tikai viens no pianistes tēliem. Tiklīdz pirksti skar klavieru vai sintezatora taustiņus, viņa pilnībā nododas mūzikai, burtiski izdzīvojot vissīkāko skaņas niansi, viņas mati, kas saņemti spurainā zirgastē, ritmiski šūpojas un lēkā, un kļūst par tādu kā talantīgās japānietes atpazīšanas zīmi.
Ēteriska, samtaina, maiga un plūstoša, brīžiem ekspresīva ir Keiko Matsui mūzika, kurā modernas džeza, popa, R&B, new age un klasikas iezīmes plūstoši savijas ar austrumu kultūras noslēpumaino dziļumu un majestātiskumu. Viņas albumi jau kopš 1987.gada gandrīz nemitīgi atrodas prestižajā Billboard Contemporary Jazz mūzikas topā, bet viņa pati ir viena no vispopulārākajām šī stila izpildītājām pasaulē.
Koncertā piedalīsies arī Keiko producents un laulātais draugs Kazu Matsui, kas ir slavens šakuhači (tradicionālās japāņu bambusa flautas) spēlētājs. Viņš piedalījies daudzu Holivudas filmu muzikālā noformējuma ierakstos, viņa instruments dzirdams tādās visiem labi zināmās filmās kā „Rudens leģendas”, „Zorro maska”, „Varenais Džo Jangs” u.c.
28.februārī gaidāms īsts baudījums visiem mūzikas gardēžiem - koncerts, kuru neaizmirstamu darīs austrumu un rietumu mūzikas tradīciju sintēze, džezs, kas iedvesmo un apbur...
Biļetes uz to nopērkamas „Biļešu Servisa” kasēs. Cena: 8 Ls - 25 Ls.

Image


Wed Jan 18, 2006 21:11
Profile
Imperial Master
User avatar

Joined: Sun Mar 06, 2005 01:27
Posts: 381
Location: Latvia
Super! Trūkst vārdu gan labā, gan sliktā nozīmē. Labā, jo esmu liels Keiko Matsui mūzikas piekritējs, sliktā, jo biļetes cena(s) ir priekš, nabaga, studenta nedaudz par augstu :cry: Tomēr, neskatoties ne-uz-ko domāju ierasties.

Paldies, Gatis, par info :yes:


Wed Jan 25, 2006 22:28
Profile
Imperial Master
User avatar

Joined: Sun Mar 06, 2005 01:27
Posts: 381
Location: Latvia
Tomēr pamanījos nogulēt biļešu laicīgu iepirkšanu, jo uz doto mirkli resursi neļāva, bet vēlāk jau visas biļetes, cik nopratu, bija izpirktas, tāpēc arī nesanāca aiziet :cry: Varbūt kāds no klātesošajiem bija uz attiecīgo pasākumu un var dalīties iespaidos?


Mon Mar 06, 2006 23:47
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ]  |


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins