Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/vhosts/amdb.lv/httpdocs/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Vadaiko bundzinieka Ičitaro koncerts (2010)
It is currently Sun Jul 14, 2024 04:04
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 Vadaiko bundzinieka Ičitaro koncerts (2010) 
Author Message
Administrators
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2005 21:47
Posts: 1805
Location: Jelgava
Image

Norises laiks: 2010. gada 26. septembris (svētdiena) 19:00
Norises vieta: Lielā Ģilde
Ieejas kartes (bezmaksas) pieejamas Lielās Ģildes kasēs:
24.septembrī (piektdiena) 17:00 – 19:00 un 26.septembrī (svētdiena) no 18:00


IČITARO (Ichitaro) dzimis Kuvanā, mazā Japānas pilsētiņā Mie prefektūrā. 1990. gadā pievienojies slavenajai japāņu bundzinieku grupai „Ondekodza” (Ondekoza) un nākamos trīs gadus pavadījis koncertējot ASV . Minētajā laika posmā grupa sniedz vairāk kā 500 koncertus, četrus no tiem – prestižajā Karnegī zālē Ņujorkā. IČITARO apguvis bungu spēli pie Dena Tagajasu (Den Tagayasu), „Ondekodza” dibinātāja. Pirms savas solo mākslinieka debijas 2004.gadā, IČITARO paspējis sniegt vairāk kā 2000 priekšnesumu „Ondekodza” sastāvā gan Eiropā, gan Āzijā. Mūziķa pirmais solo koncerts notika Tokijas Kultūras zālē un turpmāk koncertdarbība tika plaši izvērsta visā Japānā. 2008.gadā IČITARO uzstājās Rakverē, Igaunijā Sumo cīņas mākslas čempionāta atklāšanas ceremonijā, kā arī citās vietās Igaunijā un Somijā, tai skaitā kā viesmākslinieks 2009.gada Igaunijas Dziesmu svētku gājienā.

Latvijas koncerts ir daļa no IČITARO 2010.gada Ziemeļeiropas koncerttūres. Koncertā būs dzirdama IČITARO paša komponētā mūzika. Mūziķis savā daiļradē izmanto džeza, roka ritmus un korejiešu bungu mākslas tradīciju, apvienojot to ar japāņu tradicionālo mūziku. Piemēram, skaņdarbs IRI komponēts, ņemot par pamatu sintoisma reliģijas sakrālās mūzikas kagura ritmus, kas Aiči prefektūras Tobišimas ciemā gadu tūkstošiem pārmantoti no paaudzes paaudzē. Daudzveidīgās dažāda lieluma un pielietojuma bungas, tādas kā Oodaiko, Shime Daiko, Okedo Daiko un Katsugi Daiko, un 20 gadus ilgā vadaiko bundzinieka pieredze ļauj IČITARO radīt ne tikai varenu dārdoņu, bet arī smalkas un trauslas skaņas, ko raksturo japāņu sakāmvārds „klusums pirms vētras”. IČITARO mūzikā atspoguļoti četri gadalaiki, kas raksturo japāņu kultūru.

Koncerta programma:
IRI (Komponists: IČITARO)
DAN (Komponists: IČITARO)
CHAPA SO LO (Komponists: IČITARO)
REN (Komponists: IČITARO)
SAN (Komponists: IČITARO)


Tue Sep 14, 2010 17:00
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]  |


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins