Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/vhosts/amdb.lv/httpdocs/forums/common.php on line 106
AMDB - View topic - Vanesas Mejas koncerts Rīgā (2010)
It is currently Sun Jul 14, 2024 04:38
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
 Vanesas Mejas koncerts Rīgā (2010) 
Author Message
Administrators
User avatar

Joined: Thu Feb 17, 2005 21:47
Posts: 1805
Location: Jelgava
Image

Citāts no Diena.lv publikācijas:
"17.decembrī uz daudzfunkcionālās halles “Arēna Rīga” skatuves ar jaunu programmu atgriezīsies virtuozā vijolniece Vanesa Meja (Vanessa Mae), informēja organizatoru “Makroconcert” pārstāve Inese Rutkovska. Iepriekš pasaulslavenā vijolniece Latvijā viesojās pirms trim gadiem, pulcējot vairākus tūkstošus skatītāju. Biļešu iepriekšpārdošana uz šo koncertu sāksies 20.septembrī visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās. Tikai vienu nedēļu biļetes būs iespējams iegādāties ar 10% atlaidi.

Vanesa Meja savā daiļradē veiksmīgi savienojusi klasiskās mūzikas vieglumu ar mūsdienu mūzikas tehnoloģiju novatorismu, radot jaunu stilu, ko pati dēvē par “vijoles tehno-akustiku”. Virtuozā izpildījuma maniere un neparasti aranžētie klasiskās mūzikas šedevri atnesuši viņai milzīgu popularitāti visā pasaulē, atgādināja I.Rutkovska.

Vanesa Meja (pilnā vārdā Vanesa Meja Vanakorna Nikolsone) dzimusi Singapūrā 1978.gada 27.oktobrī. Tieši pirms 196 gadiem šajā dienā pasaulē nācis arī slavenais Vijolnieks Nikolo Paganini, varbūt tieši šī sakritība noteikusi mūsdienu brīnumbērna likteni. Trīs gadu vecumā meitenīte pirmoreiz sēdās pie klavierēm, bet piecos gados sāka vingrināties vijoļspēlē. Jau pēc dažiem mēnešiem skolotājs sajūsmināti stāstīja Vanesas vecākiem, ka viņu meita ir ļoti apdāvināta un noteikti kļūs par slavenu vijolnieci. Šie vārdi piepildījās, un mazās mūziķes karjera sāka attīstīties galvu reibinošā ātrumā. Būdama 10 gadus veca, viņa uzstājās kopā ar Londonas Filharmonijas orķestri, bet vēl pēc diviem gadiem devās starptautiskā koncertturnejā un izdeva debijas albumu ar nosaukumu “Violin”. Tam bez liekiem pārtraukumiem sekoja vairāki citi, tai skaitā viņas pirmais popmūzikas albums “The Violin Player” 1994.gadā un ārkārtīgi veiksmīgais “Storm” vēl trīs gadus vēlāk.

Nu jau vijoļspēles princese izdevusi 16 albumus, kas pārdoti vairāk kā 10 miljonos eksemplāru, un sasniegusi apskaužamu popularitāti. Žurnāls “People” ierindojis Vanesu Meju 50 pasaulē skaistāko cilvēku sarakstā, bet žurnāla “FHM” aptaujās viņa bieži atzīta par vienu no 100 pasaulē skaistākajām sievietēm. Harizmātiskā vijolniece spēlējusi Lielbritānijas karaliskajai ģimenei un pat demonstrējusi Žana-Pola Gotjē darinātās kāzu kleitas modes nedēļā Milānā. Viņa uzstājusies 50 valstīs un viesojusies visās prestižākajās koncertzālēs.

Rīgā Vanesa Meja uzstāsies, prezentējot savu jaunāko programmu ar nosaukumu “Maģiskā vijole”. Koncertā būs iespējams dzirdēt gan mūziķes jaunākās kompozīcijas, gan publikas iemīļotākos skaņdarbus no agrāk izdotajiem albumiem.."


Tue Sep 14, 2010 14:37
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ]  |


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
cron
Izveidots ar phpBB © phpBB grupa.
Dizaina pamats: Vjačeslavs Truškins