Woochi: The Taoist Wizard
전우치 (Jeon Woo Chi) (Vūči: Daoistu Burvis)
Plakāts: Woochi: The Taoist Wizard Valsts: Koreja
Gads: 2009
Žanrs: Fantāzija / Komēdija / Spriedzes Filma
Filmas garums: 136 minūtes
Valoda: Korejiešu
Iznākšanas datums: 23.12.2009.
Pievienota: 20.02.2011.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Cīņas mākslas / Pārdabiskums / Ceļojums laikā / Nodevība / Pārcilvēka spējas / Burvis / Maģija / Laikmets

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Ir 1509. gads, Čosun (tā laika Korejas teritorija) laikmets. Burvju pasaules nozīmīgā maģiskā flauta ir briesmās, jo pēc viņas kāro ļaunie goblini. Lai to pasargātu, trīs Daoistu burvji dodas pēc palīdzības pie spēcīgākajiem burvjiem Čonga Vana (Yun-shik Baek) un Hvadama (Yun-seok Kim).

Tajā pat laikā Čonga jaunais māceklis Vūči (Dong-won Kang) kopā ar savu partneri: par cilvēku pārvērsto suni Čorandži (Hae-jin Yu) draiskojās, izrādot burvja prasmes karaļnamā. Paralēli tam, viņi pat pamanās izglābt kādu jaunu meiteni (Soo-jung Lim) no pamatīgām nepatikšanām.

Bet, kad Vūči ir atgriezies mājās, viņš saprot, ka ir noticis kas šaušalīgs, kā rezultātā viņš ar savu partneri tiek iesprostoti gleznā uz turpmākajiem 500 gadiem.

Ir 2009. gads, Seula, Korejā. Burvju aprindās briest kārtējās nepatikšanas, kurās ir atkal iesaistīta flauta un goblini. Lai ar tām tiktu galā, Daoistu burvji nolemj atbrīvot Vūči, tomēr viņi nerēķinās ar to, ka arī pēc 500 gadu iesprostojuma Vūči draiskums nav mazinājies...

Komentārs

Režisors un scenāriju autors Čois Donghuns ("Big Swindle", 2004) atgriežas ar lielbudžeta fantāzijas žanra filmu, kura sevī apvieno Korejas folkloras stāstu motīvus, humoru, spriedzi, burvestības, goblinus, ceļojumus laikā, kā arī daudzas citas lietas.

Filma, kurā ir piesaistīti slaveni aktieri, savdabīgs stāsts ar mitoloģijas elementiem un divpadsmit miljonu ASV dolāru budžets, ātri vien, pēc tās iznākšanas, kļuva par Korejas blokbasteri. 2009. gada Ziemassvētku laikā to noskatījās ap seši miljoni skatītāju.

Stāsts ir sadalīts divās daļās, kur pirmā daļa norisinās senajā Korejā jeb Čosun laikmetā, bet otra mūsdienās. Filma ir arī kā mikslis, kurā ietverts ārkārtīgi daudz no visa kā. Tas, skatīšanās laikā, reizēm šķiet svaigi un interesanti, tomēr reizēm var nogurdināt. Kā filmas negatīvos aspektus var minēt slikto rediģējumu, stāsta vispārējo vienkāršību un ainu pārsātinājumu, kas brīžiem ļauj nomaldīties notikumos.

Tajā pat laikā prasmīgi izveidotā un lietotā datorgrafika, apvienojumā ar kolorītiem, gana profesionāliem tēliem, ļauj pārāk par to nesūkstīties, gūstot solīdu izklaides devu.

Pārsteidza aktiera Kanga Dongvona prasmes atveidot draisko, optimistisko un nenogurdināmo burvi. Iepriekš šo aktieri nācies redzēt citos ampluā, piemēram, melodrāmā "Temptation Of Wolves". Arī pārējie aktieri iederas un parāda no viņiem gaidīto sniegumu.

Kopumā, daļai skatītāju šī filma var šķist pārāk piesātināta, raita un varbūt mazliet klišeiska humora balstīta, tomēr tā ir laba izklaide tiem, kam patīk viegls izklaides kino.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Woochi: The Taoist Wizard

Kadrs no filmas: Woochi: The Taoist Wizard

Kadrs no filmas: Woochi: The Taoist Wizard

Kadrs no filmas: Woochi: The Taoist Wizard

Kadrs no filmas: Woochi: The Taoist Wizard
Dong-hun Choi
(Režisors)


Dong-won Kang
(Aktieri)


Yun-seok Kim
(Aktieri)


Soo-jung Lim
(Aktieri)Hae-jin Yu
(Aktieri)


Hyo-jin Kim
(Aktieri)


Jung-ah Yum
(Aktieri)


Sang-ho Kim
(Aktieri)


Young-chang Song
(Aktieri)


Yun-shik Baek
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
28. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Blue Spring (Japāna)
Blue Spring
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā