Happy Flight
ハッピーフライト (Happii Furaito) (Laimīgais Lidojums)
Plakāts: Happy Flight Valsts: Japāna
Gads: 2008
Žanrs: Komēdija
Filmas garums: 103 minūtes
Valoda: Japāņu
Iznākšanas datums: 15.11.2008.
Pievienota: 07.02.2011.
Atslēgas vārdi: Panika / Veiksme / Lidojums

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Kazuhiro Suzuki (Seiichi Tanabe) ir jauns pilots - māceklis, kurš vēlas kļūt par pilnvērtīgu lidmašīnas kapteini un strādāt All Nippon Airways jeb ANA kompānijā. Viņš ir gatavs doties savā eksaminācijas reisā kapteiņa Norijoši Haradas (Saburo Tokito) pakļautībā.

Etsuko Saito (Haruka Ayase) ir jauna stjuarte, kura beidzot ir gatava doties savā pirmajā starptautiskajā reisā vecākās stjuartes Reiko Jamazaki (Shinobu Terajima) pakļautībā.

Abus šos cilvēkus kopā ar kolorītiem pasažieriem un tehnisko personālu vieno ANA reiss ar numuru 1980, kurš ir gatavs doties no Hanedas lidostas Tokijā, uz Honolulu, Havaju salās.

Neskatoties uz precīzo sagatavošanos un savstarpējo sadarbību starp kapteini, stjuartēm, mehāniķiem, lidojuma koordinatoriem, laika prognozētājiem un pat vienkāršiem pensionāriem, lidojums nevedās kā nākas.

Pastāv aizdomas, ka, lidmašīnas pacelšanās laikā, putni ir nodarījuši tehniskus bojājumus...

Komentārs

Režisors Šinobu Jaguči bieži neuzņem filmas, tomēr tad, kad nolemj nākt klajā ar jaunu, jo īpaši komēdiju, vairums Japānas kino cienītāju sāk nepacietībā dīdīties. Savas prasmes režisors lieliski ir nodemonstrējis ar filmām "Waterboys" un "Swing Girls", kuras ir kļuvušas jau par kulta komēdijām.

Protams, kad parādījās ziņas par "Happy Flight" uzņemšanu ar tādām zvaigznēm lomās, kā Haruka Ajase ("Cyborg She") un Šinobu Teradžima ("Vibrator"), uz filmu liktās cerības sita augstu vilni.

Jaguči arī šoreiz neliek pamatīgi vilties, tomēr neliek arī sajūsmināties. Pirmā un galvenā doma pēc filmas noskatīšanās ir: "Par īsu!". Un lai gan filmas ritlaiks ir turpat divas stundas, šajā stāstā darbojas tik daudz dažādu personāžu un notiek tik daudz mikronotikumu, ka jāpiekrīt citiem komentāriem par to, ka "Laimīgais Lidojums" ir vairāk neliela TV seriāla cienīgs darbs. Un TV seriāla cienīgs gan no aktieru snieguma, gan režijas kvalitātes, gan arī scenārija.

Sākot runāt par aktieru meistarību, šoreiz rodas vēlme nedaudz mest tomātus. Jo īpaši jaunā aktrise Haruka Ajase, kura sevi labi parādīja filmās "Ichi" un "Cyborg She", šeit ir vienkārši katastrofāla. Šī loma viennozīmīgi nav viņas. Arī pārējie aktieri nerāda neko īpašu. Iespējams pie vainas arī tas, ka katram aktierim ir atvēlēts tikai neliels laiks sava varoņa demonstrēšanai.

Tajā par laikā nepārprotami tiek parādīts, ka katrs lidojums, kas ikdienā tiek veikts, sastāv no tik daudz iesaistītiem cilvēkiem un uzdevumiem, ka ir jāprot novērtēt tāda līmeņa cilvēku sadarbības spēja.

Jānomierina, ka stāsts un filmas atmosfēra nav pildīta spriedzes un bojāejas emociju, gluži pretēji, tas ir viegls un gaišs. Droši vien, ka par to jāpasakās tam, ka galvenais sponsors ir aviokompānija ANA, kura diez vai vēlētos, ka šajā filmā parāda šo kompāniju no sliktās puses.

Viegla filma no sērijas, noskaties un otrā dienā aizmirsti.

Redaktora Vērtējums
6 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Happy Flight

Kadrs no filmas: Happy Flight

Kadrs no filmas: Happy Flight

Kadrs no filmas: Happy Flight

Kadrs no filmas: Happy Flight
Shinobu Yaguchi
(Režisors)Shinobu Yaguchi
(Scenārija Autors)Haruka Ayase
(Aktieri)


Seiichi Tanabe
(Aktieri)


Shinobu Terajima
(Aktieri)Kazue Fukiishi
(Aktieri)


Noriko Eguchi
(Aktieri)


Saburo Tokito
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
28. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Bang Rajan 2 (Taizeme)
Iesakām:
3-Iron (Koreja)
3-Iron
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā