My Darling Is A Foreigner
ダーリンは外国人 (Darling wa Gaikokujin) (Mans Mīļotais Ir Ārzemnieks)
Plakāts: My Darling Is A Foreigner Valsts: Japāna
Gads: 2010
Žanrs: Romantika / Komēdija
Filmas garums: 100 minūtes
Valoda: Japāņu / Angļu
Iznākšanas datums: 10.04.2010.
Pievienota: 05.02.2011.
Atslēgas vārdi: Skūpsts / Mīlestība / Skumjas / Draudzība / Attiecības / Nāve / Ģimene / Patiess stāsts / Intervija / Kāzas

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Saori (Mao Inoue) ir jauna māksliniece, kura veido japāņu mangas. Kādu dienu viņa sastop Toniju (Džonatans Šers), puisi no ASV, kurš strādā Japānā un ir apsēsts ar japāņu valodas studijām.

Meitenei iepatīkas šis ārzemnieks, un, lai gan viņi sāk vairāk pavadīt laiku kopā, Saori nav skaidrs vai Tonijs grib ar viņu uzsākt attiecības, vai tomēr vienkārši tiekas, lai gūtu jaunas prasmes savās valodas studijās.

Tomēr viņu attiecības kļūst tuvākas, kas arī ienes abu cilvēku dzīvēs jaunu pieredzi. Abi jaunieši gūst ne tikai jaukas emocijas, bet arī devu rūgtuma, ar kuru var saskarties jebkurš starpkulturāls pāris. Tas ietver tikšanos ar ģimenes locekļiem, abu draugiem, nacionālo īpatnību pieņemšanu un daudzām citām ikdienišķām un ne tik ikdienišķām lietām.

Komentārs

Filma ir balstīta uz plaši pazīstamu mangu, kuru 2002. gadā sarakstījusi Saori Oguri. Manga ir veidota pēc patiesiem notikumiem no šīs mākslinieces dzīves un viņas attiecībām ar amerikāņu rakstnieku Toniju Laszlo.

Šīs mangas varoņi kļuva par ne tikai pamudinājumu režisoram Kazuaki Ue uzņemt filmu, bet arī jebkurš Japānas viesis šos varoņus var jau krietnu laiku atpazīt tādu milzīgo kompāniju prezentāciju materiālos, kā Japan Railways un All Nippon Airways.

Šī filma mēģina palūkoties ar gaišu skatu uz starpkulturālājām attiecībām, kas, attīstoties globalizācijas procesiem, kļūst aktuālas ikvienā valstī un kultūrā.

"Mans Mīļotais Ir Ārzemnieks" sākas kā dokumentālais kino, kurā starpkulturālie pāri atbild uz dažādiem jautājumiem par viņu sadzīvi, tomēr ātri vien nonāk pie Saori un Tonija stāsta.

Pirmā un galvenā nianse, kas jāapzinās pirms skatīšanās ir tā, ka filma ir romantiska komēdija. Tas nozīmē, ka tā ir viegla, gaiša izklaide, nevis nopietns skatījums uz starpkulturālo attiecību pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem. Protams, daži temati tiek aizskarti, tomēr filma ir pilna ar sižeta robiem, neizskaidrojamām darbībām un klišejām, kas skrupulozos skatītājus var atstāt vīlušos. Bet ja to uztver ar vieglu sirdi, tad pie ekrāniem pavadītais laiks paskrien raiti un atstāj ar smaidu uz lūpām.

Jauki likās gaišie filmēšanas toņi, kuri Japānas kino veidotājiem ir kļuvuši par iemīļotiem. Virtuves priekšmeti, vienkāršība, saule, jaukas izdarības, ir diezgan labi samontētas vienotā, pozitīvā plūsmā.

Pietiekami labu iespaidu atstāj arī saldā un jutekliskā ārzemnieka Tonija atveidotājs, jaunais aktieris Džonatans Šers. Tieši par šo lomu, pirms filmas skatīšanās, bija lielākās bažas. Parasti Āzijas filmām piesaistītie ārzemju aktieri ir kā muļķīgi enkuri visam sižetam. Tomēr Džontans labi runā Japāņu valodā, kas arī droši vien bija pamatiemesls viņa izvēlei, kā arī iederas blakus jaukajai un populārajai Mao Inoue, kura savukārt turpina soļot pa savu kino uzvaras taku pēc panākumiem, kuri gūti TV seriālā "Hana Yori Dango". Diemžēl neiztiek arī pēc enkuriem, kuri ekrānā parādās Džontana draugu izpausmē.

Šī romantiskā komēdija nevar tikt nominēta uz ko izcilu, tomēr tās reklāmas kampaņa bija vienkārši grandioza, kas arī nodrošināja tās papildus atpazīstamību, lai gan pēc kopējām atsauksmēm, "Mans Mīļotais Ir Ārzemnieks" atstāja daudzus mangas fanus vīlušos.

Katrā ziņā atslodzes vakaram der.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: My Darling Is A Foreigner

Kadrs no filmas: My Darling Is A Foreigner

Kadrs no filmas: My Darling Is A Foreigner

Kadrs no filmas: My Darling Is A Foreigner

Kadrs no filmas: My Darling Is A Foreigner
Kazuaki Ue
(Režisors)


Mao Inoue
(Aktieri)


Jonathan Sherr
(Aktieri)


Jun Kunimura
(Aktieri)


Naho Toda
(Aktieri)


Ryoko Kuninaka
(Aktieri)


Shinobu Otake
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
15. jūnijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Ong Bak 3 (Taizeme)
Iesakām:
3-Iron (Koreja)
3-Iron
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā