Japan TV BBC Choice (TV)
Japan TV BBC Choice (Japan TV BBC Choice) (Japānas TV BBC Choice)
Plakāts: Japan TV BBC Choice Valsts: Anglija
Gads: 2000
Žanrs: TV Šovs
Filmas garums: 80 minūtes
Sēriju Skaits: 5
Valoda: Angļu / Japāņu
Iznākšanas datums: 06.08.2000.
Pievienota: 18.03.2010.
Atslēgas vārdi: Intervija / Sekss / Modelis / Mūziķis / Erotika / Robots / Tradīcija / Transvestīts

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

„Japan TV” ir BBC Choice, vēlāk saukta par BBC Three televīzijas projekts, kurš stāsta par noteiktiem tematiem attiecībā uz dzīvi Japānā.

1. Sērija: Music In Japan. Stāsta par otro lielāko mūzikas industriju pasaulē. Saruna ar dīdžeju Krisu Pepleru un producentu Gariju Stoutu par Japānas mūzikas tendencēm. Yellow Magic Orchestra un Boom Boom Satellites panākumi. Shina Ringo, viņas avangardiskais tēls un lielie panākumi Japānā. Visual Key grupas. Japāņu hiphopa kultūra un viens no pamatlicējiem Zeebra. Popa projekti, piemēram, „Morning Musume” un, protams, arī jaunās zvaigznes, ieskaitot Utadu Hikaru.

2. Sērija: Fashion In Japan. Japānas cilvēku apsēstība ar modi. Intervija ar modes redaktoru žurnālam „Vogue Nippon” Kimu Stringeri. Eiropas zīmolu popularitātes fenomens. Intervija ar modes dizaineri Keita Marujama. Japāņu meiteņu jauna veida transformācijas, kas rodas mēģinot līdzināties Rietumu sievietēm. Intervija ar „Egg Magazine” redaktoru Koiči Nakagavu par tīņu modi. Kogjaru un kavaii mode. Japāņu mode par paraugu Rietumu cilvēkiem.

3. Sērija: Shopping In Japan. Tokija, kā viens no pasaules lielākajiem iepirkšanās centriem. Servisa akcents pārdodot preci. Preču pievienotā vērtība. Intervija ar Dentsu Advertising kompānijas tendenču analītiķi Fumie Tanaku par Japānas tirgus specifiku. Intervija ar Hakuhodo institūta tendenču analītiķi Mariko Fudživaru. Pieredzes bagātā, 1673. gadā dibinātā Mitsukoshi veikalu tīklu servisa nianses. Intervija ar režisoru Takeši Kitano un viņa kritika par Japāņu pārlieko iepirkšanās mīlēšanu. Japānas specifiskie spēļu, elektronikas un pieaugušo izklaides tirgi. Vērtīgāko pircēju profilu identificēšana – jaunieši un pie vecākiem dzīvojošie pieaugušie.

4. Sērija: Sex In Japan. Par Japānas aizliegumiem un liberālismu seksualitātes izpausmes lietās. Intervija ar sociologu Šindži Mijadai. Japānas mīlas viesnīcas, specifiskās izklaides klubi. Heteroseksuāļu, lesbiešu un homoseksuāļu kustības Japānā. Intervija ar pazīstamo erotisko attēlu fotogrāfu Araki. Prostitūcija un skolnieču kults. Virvju pielietošanas seksuālajā apmierināšanā. Intervija ar pinku žanra filmu režisori Sači Hamano.

5. Sērija: Future In Japan. Japānas kultūras sajaukšanās ar jaunajām tehnoloģijām. Japāņu mode kā pionieris nākotnes modes tendenču noteikšanā. Japānas ēdienu kults Rietumu pasaulē, tajā skaitā pazīstamie suši. Pačinko kā dominējošais azartspēļu veids Japānā. Režisora Takeši Kitano nedaudz pesimistiskais skatījums uz Japānas nākotni. Bezdarbnieki Japānā. Japānas ekonomikas pareģojumi, sievietes karjera, kā viens no valsts nākotnes stūrakmeņiem.

Komentārs

„Japan TV” filmu cikls daļēji ir licis pamatus vēlāk pazīstamajam šīs pašas televīzijas izklaidējošajam šovam „Japanorama”. Arī šī BBC filmu sērija ir labs ieskats Japānas sadzīvē un tendencēs. Bet filmas arī tiek kritizētas. Īpašu kritiku izpelnās sērijas par Japānas nākotni un seksuālo dzīvi.

Kritika ir galvenokārt par absurdiem apgalvojumiem, ka apmēram trešā daļa skolnieču ir saistītas ar prostitūcijas biznesu, kā arī to, ka Japāņi ir apsēsti ar seksu vai drūmo skatu uz nākotni.

Šķiet, ka nedaudz jau tiek pāršauts pār strīpu, lai sēriju pasniegtu kā šokējošu un rietumu cilvēkam aizraujošu. Bet ja mēs daudz neiedziļināmies faktos un apjomos, tad visas šīs lietas ir realitāte un sastopamas, tiesa kopš filmas iznākšanas, 2000. gada, jau daudz kas ir mainījies.

Kopumā šis joprojām ir labs dokumentālais materiāls ar interesantiem viedokļiem.

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Japan TV BBC Choice

Kadrs no filmas: Japan TV BBC Choice

Kadrs no filmas: Japan TV BBC Choice

Kadrs no filmas: Japan TV BBC Choice

Kadrs no filmas: Japan TV BBC Choice
Marcus Boyle
(Režisors)


Fumie Tanaka
(Personība)


Keita Maruyama
(Personība)


Kim Stringer
(Personība)


Koichi Nakagawa
(Personība)


Sachi Hamano
(Personība)


Takeshi Kitano
(Personība)
Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
16. jūlijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā