Japanorama III (TV)
ジャパノラマ III (Japanorama III) (Japanorāma III)
Plakāts: Japanorama III Valsts: Anglija
Gads: 2007
Žanrs: TV Šovs
Filmas garums: 150 minūtes
Sēriju Skaits: 6
Valoda: Angļu / Japāņu
Iznākšanas datums: 19.03.2007.
Pievienota: 17.03.2010.
Atslēgas vārdi: Intervija / Aktieris / Mūziķis / Humors

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

„Japanorama” ir vairāku sezonu BBC TV šovs, kurš pēta Japānas kultūras ikdienišķās un neordinārās lietas palūkojoties uz tām ar nelielu angļu humora devu. Šovu vada pazīstamā BBC personība, Džonatans Ross. Šoreiz par raidījumu cikla trešo sezonu.

1. Sērija: Gaijin. Sērija, kas veltīta svešzemnieku ienestajām lietām Japānas ikdienā. Tiek iekļauti sižeti par Bosozoku motociklistu dzīvi, dreifēšanas sacīkstēm, smago auto vadītājiem un viņu tendenci izrotāt savus spēkratus. Tāpat sižets par mangu „Afro Samurai” un intervija ar Jajoi Kusamu – īpatnējo punktu mākslinieci.

2. Sērija: Ai And Koi. Par un ap mīlestību, kā arī romantiku Japānā. Šinto svētnīcas ar auglības rituāliem un peņa festivāliem. Specifisko klubu apskats. Ieskats Jaoi mangas pasaulē, kurā dominē skaistu vīriešu mīlestība. Lateksa mīlestības leļļu kults.

3. Sērija: J-Art. Takaši Murakami un viņa savdabīgais populārās mākslas stils. Tokijas jaunie mākslinieki. Jošimoto Nara un viņa tumšās noskaņas darbi. Rotaļlietu māksla un kults. Hard Gay pievēršas humora mākslai. Keiči Tanaami un viņa psihodēliskās mākslas virziens jau kopš 1960-tajiem gadiem.

4. Sērija: Densetsu. Par un ap Japānas leģendām. Ultramena četrdesmit gadu jubileja. Pasaulē slavenie anime varoņi: Gundams, Pokemoni un Astro Boy. Leģendārais Japānas ēdiens – rāmen. Intervija ar cīņu mākslu spriedzes filmu zvaigzni – Soniju Čibu. Saruna par šī aktiera jaunajām filmām un leģendāro filmu „Ielu Cīnītājs”.

5. Sērija: Kaidan. Par un ap Japānas šausmu žanru. „Apsēstā Slimnīca”. Animācija „Gariem Līdz” un „Pom Poko”. Obake – Japānas folkloras monstri, ieskaitot Kaminari, Bake Čōčin un Karakasa Obake. Intervija ar mūzikas dēmonu Kogure. Japānas šausmu filmu apskati, tajā skaitā „Kvaidan”, „Ring” ar Hideo Nakatu un „Ju-On” ar Takaši Šimizu. Intervija ar Džundži Ito, kurš radījis Uzumaki, Tomie un Gjo mangas. Kaoru Izimas fotogrāfijas. Ero Guro tipa filmas, ieskaitot „Sexual Parasite: Killer Pussy” no Takao Nakano.

6. Sērija: Gyaru. Par un ap Japānas sliktajām meitenēm. Kogals, Ganguro un Jamanba meiteņu kustībām. Eurobīta mūzika un dejas. Par filmu „Azumi”. Intervija ar Maedu Kenu. Reiko Ike un viņas lomas rozā kino. Intervija ar Annu Tsučiju par viņas lomām filmās „Kamikaze Girls” un „Sakuran”. Sieviešu cīņas. Sievietes Japānas mūzikā – Namie Amuro, Ajumi Hamasaki un Kumi Koda.

Komentārs

Šī ir beidzamā sezona šim TV šovam, vismaz pagaidām. „Japanorama” joprojām ir aizraujošs materiāls par Japānas kultūru, tiesa trešajā sezonā šis tas jau sāka pietrūkt vai apnikt.

Ne gluži, ka sērija ir garlaicīga, tomēr šis ekstremālais materiāls, kas tiek vēstīts, liekas, jau nedaudz aiziet no Japānas krastiem. Piemēram, sērija par mīlestību un romantiku, bija principā tikai par ekstrēmajām lietām. Gribējās redzēt arī kaut ko no paražām, kas šajā sezonā bija pazudušas.

Tomēr kopumā, trešā sezona ir kā labs raidījumu noslēgums, kurš joprojām ir rekomendējams.

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Japanorama III

Kadrs no filmas: Japanorama III

Kadrs no filmas: Japanorama III

Kadrs no filmas: Japanorama III

Kadrs no filmas: Japanorama III
Jonathan Ross
(Aktieri)


Anna Tsuchiya
(Personība)


Hideo Nakata
(Personība)Keiichi Tanaami
(Personība)


Masaki Sumitani
(Personība)


Reiko Ike
(Personība)


Sonny Chiba
(Personība)


Takao Nakano
(Personība)


Takashi Murakami
(Personība)


Takashi Shimizu
(Personība)


Yayoi Kusama
(Personība)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
28. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Fire Of Conscience (Ķīna)
Iesakām:
Kekexili: Mountain Patrol (Ķīna)
Kekexili: Mountain Patrol
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā