Asian Invasion (TV)
Asian Invasion (Asian Invasion) (Āzijas Invāzija)
Plakāts: Asian Invasion Valsts: Anglija
Gads: 2006
Žanrs: TV Šovs
Filmas garums: 180 minūtes
Sēriju Skaits: 3
Valoda: Angļu
Iznākšanas datums: 17.01.2006.
Pievienota: 13.03.2010.
Atslēgas vārdi: Intervija

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

„Āzijas Invāzija” ir neliels BBC televīzijas projekts, kura kurators ir Džonatans Ross. Šis 3 sēriju projekts parādījās 2006. gadā, un vairāk akcentē Āzijas kino, precīzāk, Japānas, Korejas un Honkongas.

Neliels ieskaits sērijās:

1. sērija „Japāna”: Neliels ieskats Japānas kino vēsturē. Intervijas ar režisoriem Mamoru Ošī un Rjuhei Kitamuru par moderno Japānas kino. Tiek rādīti gabali no filmām: Versus, Azumi, Godzilla: Final Wars, Audition, Hapiness Of The Katakuris, Gozu, Ghost In The Shell, Avalon, Spirited Away, Howl's Moving Castle, All About Lily Chou-Chou, Violent Cop, Boiling Point, Sonatine, Blood and Bones, Akira, Steamboy un vēl pāris citām.

2. sērija „Honkonga”: Tikšanās ar komiķi Stīvenu Čou un pazīstamo aktrisi Mišelu Jeou. Protams, tiek runāts arī par leģendārajiem Džekiju Čenu un Brūsu Lī. Tiek rādīti gabali no filmām: Shaolin Soccer, Kung Fu Hustle, The King of Comedy, The God of Cookery, One Nite in Mongkok, Lost in Time, 2 Young, Death Duel, Infernal Affairs, A Man Called Hero, God of Gamblers, Fulltime Killer, In the Mood for Love, 2046, Twinkle, Twinkle Lucky Stars, Police Assassins, Magnificent Warriors, Silver Hawk, Breaking News, The Killer, Police Story, The Big Boss, A Chinese Ghost Story, Iron Monkey un vēl pāris citām.

3. sērija „Koreja”: Intervija ar Parku Čanvuku, ieskats Korejas jaunajā kino industrijā. Nedaudz par Ziemeļkorejas kino. Tiek rādīti gabali no filmām: Oldboy, Sympathy for Mr Vengeance, Joint Security Area, Sympathy for Lady Vengeance, The Bow, Samaritan Girl, 3-Iron, Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring, Bad Guy, The Isle, Shiri, R-Point, My Sassy Girl, Attack the Gas Station!, Pulgasari un vēl pāris citām

Komentārs

Kā jau varam redzēt, tad „Japanorama” TV šovu tētis, BBC slavenība, Džonatans Ross ir izveidojis nelielu Āzijas TV projektu, kurā, principā stāsta par filmām, kuras jau Pasaulei ir lielākā vai mazākā mērā zināmas.

Tieši šis fakts nedaudz nosit visu jautrību. Protams, šie raidījumi ir lielisks ievads tiem cilvēkiem, kam ar Āzijas kino nav bijusi iepazīšanās, tomēr pārējiem, kas kaut ko jau zina, tūdaļ liksies, ka tiek rādīti žetona darbi, kas pavīdējuši, piemēram, Kannu festivālā vai citos starptautiskajos festivālos.

Un tieši tā jau arī ir. Palasot šovā rādīto filmu gabalu nosaukumus, daudzi ir ļoti populāri vai ļoti, ļoti populāri.

Ko nu tur vairs spriest, prieks, ka tādi šovi tiek veidoti, bet nākotnē būtu vēlme redzēt ko vairāk pa vertikāli, ne tikai pārskrienot pa horizontāli.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Asian Invasion

Kadrs no filmas: Asian Invasion

Kadrs no filmas: Asian Invasion

Kadrs no filmas: Asian Invasion

Kadrs no filmas: Asian Invasion
Rod Edge
(Režisors)


Chan-wook Park
(Personība)Jonathan Ross
(Personība)


Mamoru Oshii
(Personība)


Michelle Yeoh
(Personība)Ryuhei Kitamura
(Personība)Stephen Chow
(Personība)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
15. jūnijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Friend (Koreja)
Friend
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā