Mind, Body And Kick Ass Moves (TV)
Mind, Body And Kick Ass Moves (Mind, Body And Kick Ass Moves) (Prāts, Ķermenis Un Cīnītāja Kustības)
Plakāts: Mind, Body And Kick Ass Moves Valsts: Anglija
Gads: 2004
Žanrs: TV Šovs / Kung-Fu / Zobencīņas
Filmas garums: 280 minūtes
Sēriju Skaits: 10
Valoda: Angļu / Ķīniešu (Mandarīnu) / Japāņu
Iznākšanas datums: 09.08.2004.
Pievienota: 12.03.2010.
Atslēgas vārdi: Cīņas mākslas / Intervija / Pārdabiskums

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

„Mind, Body And Kick Ass Moves” ir televīzijas programma, kuru izveidoja un raidīja angļu kanāls BBC Three. Šīs raidījumu sērijas vadītājs Kriss Krudelli, kurš ceļo pa Āziju pētot un analizējot dažādu cīņas mākslu veidus. Kopumā šai televīzijas programmai tika izveidotas desmit sērijas, kurās tiek stāstīts par dažādiem cīņu veidiem un ne tikai. Īss raidījumu tematu saturs:

1. sērija: Čī enerģija, kuru var pielietot, lai paveiktu cilvēkam neiedomājamas lietas. Kiai Čī un Taivānas meistari, kuri praktizē savdabīgu ķermeņa kontroles paņēmienu, kuru dēvē par „Dzelzs Peni”.

2. sērija: Sievietes cīnītājas, Ving Čun Kung Fu, iekļaujot Brūsa Lī skolotāju. Ving Čun un šī cīņas veida pamatlicējs Leungs Tings. Vušu iemaņu pielietošana filmās un izklaides industrijā.

3. sērija: Kung Fu gars, cīņas veidu domu spēks, pārdabiskie ieroči, amuleti un Okinavas karatē ar Hiširo kungu.

4. sērija: Filipīnu nūju cīņas veidi, breika cīņas, Tai Či, Ņidžitsu ar dakteri Hatsumi, kā arī Ķīnas Džing Vu Men treniņi.

5. sērija: Japānas ekstrēmie cīnītāji, loka šāvēji. Pašaizsardzības paņēmieni. Filipīnu cīņas veidi. Ķīnas Daoistu Kung Fu ēdiens un Fing Šu.

6. sērija: Filipīnu jūras kājnieku cīņas. Kung Fu dzeršanas spēles. Nūju cīņas. Japānas zobenu cīņas ar meistaru Kurodu. Dzīvnieku kustības cīņās. Džang stila Tai Či. Taivānas specdienestu Kung Fu treniņi.

7. sērija: Japāņu samuraju ieroči, Filipīnu cīņu sistēma Balitok Eskrima ar meistaru Abneru Pasu. Indīgu ieroču izgatavošana Filipīnās. Ņindzu treniņi ar dakteri Hatsumi. Ķīniešu vieglais Fut Gar Kung Fu, kā arī dzīvnieku paņēmieni cīņās.

8. sērija: Pašaizsardzība. Japāņu zobeni ar meistaru Tanaku un viņa meitu Midori, mācoties Enšinrju. Kombatan cīņa. Telepātijas spējas ar meistaru Aoki no Japānas.

9. sērija: Pašaizsardzība. Cīņu treniņi Filipīnās ar policijas speciālajiem dienestiem. Japāņu samuraju treniņi un bruņas. Tetovējumu sāpes. Ķīniešu Čī pielietojums medicīnā un cīņās. Meistars Duana Bau Hua un viņa Dim Mak nāves pieskāriens.

10. sērija: Taivānas Kigong grupa ar savdabīgu Čī pielietojumu. Liela svara pielietojums cīņās. Filipīnu cīņa Doce Pares Eskrima. Relaksācija cīņu laikā. Čov Gar Dievlūdzēja Kung Fu sistēma.

Komentārs

Interesanti raidījumi par dažādiem knifiem cīņu veidos, kā arī vairāki mazpazīstami cīņu veidi. Raidījuma vadītājs Krudelli ir kompetents cīņās un Āzijas valodās, kā arī praktizē ezotēriskās enerģijas mākslas. Šīs viņa zināšanas un harizma, kā arī cieņa pret visiem intervētajiem cilvēkiem, labi iekļaujas kopējā raidījumu ciklā un nepadara to par pārāk samākslotu un uzpūstu.

Tāpat ik pa laikam skatītājs tiek atgriezts no Āzijas, Eiropas pusē, kur Krudelli parāda pāris paņēmienus, kā pielietot savu enerģiju un pāris ķermeņa kustības, lai sasniegtu pārsteidzošus rezultātus.

Katrā ziņā viss tiek turēts balansā, ja vienā momentā skatītājam tiek nopietni stāstīts par Japānas ieročiem, tad pēc kāda laika jau skatāmies kā vīriešu bariņš, ar saviem dzimumlocekļiem velk smago mašīnu. Dažas lietas šķiet pavisam pārdabiskas un nedaudz liek šaubīties par samākslotību, tomēr visumā, izklaide ar izziņu garantēta.

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Mind, Body And Kick Ass Moves

Kadrs no filmas: Mind, Body And Kick Ass Moves

Kadrs no filmas: Mind, Body And Kick Ass Moves

Kadrs no filmas: Mind, Body And Kick Ass Moves

Kadrs no filmas: Mind, Body And Kick Ass Moves
Russell Eatough
(Režisors)


Chris Crudelli
(Aktieri)


Ernesto Presas
(Aktieri)


Lau Hung Chi
(Aktieri)


Masaaki Hatsumi
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2019. gada
20. novembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Ong Bak 3 (Taizeme)
Iesakām:
3-Iron (Koreja)
3-Iron
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā