Who Am I
我是誰 (Wo shi shei) (Kas Es Esmu)
Plakāts: Who Am I Valsts: Ķīna
Gads: 1998
Žanrs: Spriedzes Filma / Komēdija
Filmas garums: 120 minūtes
Valoda: Angļu
Iznākšanas datums: 17.01.1998.
Pievienota: 10.03.2010.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Cīņas mākslas / Pārdabiskums / Banda / Amnēzija / Bēgšana / Militārisms / Nepatiesi apsūdzēts / Tuksnesis / Zinātnieks / Žurnālists

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Starptautiska specvienība dodas uz Dienvidāfriku, lai nolaupītu zinātniekus, kas strādā pie kāda nozīmīga projekta. Viņi pēta sena meteorīta sastāvu...

Kā izrādās meteorīta sastāvā ir atrodams ārkārtīgi liels enerģijas potenciāls, ar kura palīdzību varētu radīt superieročus.

Operācijas laikā notiek neparedzētais, un specvienība cieš aviokatastrofā. Izdzīvo tikai viens specvienības kareivis Čans (Džekijs Čans). Viņš nokļūst pie iezemiešiem Āfrikas tuksnešos, pie tam kareivis ir zaudējis atmiņu.

Pavadījis kādu laiku pie Āfrikas ciltīm, Čans nejauši sastop tuksneša rallija dalībniekus, ieskaitot Juki (Jamamoto Mirai), meiteni, kura palīdz viņam izkļūt no tuksneša.

Atgriezies civilizācijā, Čans tiek ierauts spraigos notikumos. Viņam pa pēdām seko reportieri, tajā skaitā Kristīne (Mišela Ferra), policija, CIP un noziedzīgie grupējumi...

Bet Čans vēlas tikai vienu, noskaidrot kas viņš ir!

Komentārs

Liekas, ka šo filmu zina neskaitāmi Latvijas iedzīvotāji. Nav zināma precīza statistika, bet „Kas Es Esmu?” Latvijas teritorijas TV apraidē ir ļoti bieža viešņa.

Filma ir Džekija Čana mēģinājums iekarot - noturēt starptautisko tirgu. Šoreiz veicot pārgalvīgus trikus tādās vietās kā Āfrikas plašumi un Roterdama, pie tam dialogus veidojot tikai angļu valodā.

No spiedzes viedokļa par šo filmu sūdzēties nevar. Skatītājam tiek piedāvātas gan trakas auto pakaļdzīšanās ar jauno aktrisi Jamamoto Mirai pie Mitsubishi Lancer stūres, akrobātiskas cīņas Čana izpildījumā un eksotika, ko piedāvā uzņemšanas vietas. Tas viss ir sakombinēts tā, ka neļauj skatītājam atslābināties. Ne par velti Čans par filmu saņēma tādus apbalvojumus kā gada labākā cīņu horeogrāfija.

No tēlošanas viedokļa filma ir pavāja, lai neteiktu vairāk. Čans un enerģiskā Mirai vēl spēj ko parādīt, tomēr par pārējiem aktieriem – drausmīgajiem zinātniekiem, aplamajiem ļaundariem, CIP darbiniekiem un muļķīgo reportieri Mišelas Ferras izpildījumā, īpaši negribas izteikties. Tēlojums ir gaužām nebaudāms!

Sanāk tāds klasisks Čana filmu variants, kur viss tiek izvilkts uz dinamiskajām, nedaudz humoristiskajām spriedzes ainām, lai gan šajā filmā teiktu, ka spriedzes ainas ir ļoti pārdomātas un akrobātiskas. Savukārt scenārija caurumi un aktieru darbs ir daudz manāmāks trūkums salīdzinot ar citiem Džekija Čana darbiem.

Tomēr jāatzīst, ka šī ir viena no spilgtākajām Čana deviņdesmito gadu spriedzes filmām, kas spēj izklaidēt! Tad tik uz priekšu!

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Who Am I

Kadrs no filmas: Who Am I

Kadrs no filmas: Who Am I

Kadrs no filmas: Who Am I

Kadrs no filmas: Who Am I
Benny Chan
(Režisors)


Jackie Chan
(Režisors)Jackie Chan
(Scenārija Autors)Jackie Chan
(Aktieri)Michelle Ferre
(Aktieri)


Mirai Yamamoto
(Aktieri)


Kane Kosugi
(Aktieri)


Ron Smerczak
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
01. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Tekken (Japāna)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā