Chaser, The
추격자 (Chugyeokj) (Vajātājs)
Plakāts: Chaser, The Valsts: Koreja
Gads: 2008
Žanrs: Trilleris / Drāma / Noziedzība
Filmas garums: 125 minūtes
Valoda: Korejiešu
Iznākšanas datums: 14.02.2008.
Pievienota: 09.03.2010.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Avārija / Traģēdija / Vardarbība / Psihopātija / Nāve / Izmeklēšana / Policija / Slepkavība / Bērns / Patiess stāsts / Bēgšana / Slepkava

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Jungho (Kims Junseks) ir bijušais policists, kurš tagad strādā par suteneri. Tomēr bizness neiet kā gribētos, jo pēdējā laikā sāk pazust viņa meitenes.

Saņēmis jaunu pasūtījumu, viņš aizsūta kārtējo meiteni, šoreiz tā ir Midžin (Seo Jonghe), uz darbu, tomēr pēc brīža saprot, ka visas meitenes, kuras pēdējā laikā ir pazudušas, ir izsauktas tieši pie šī klienta.

Jungho nolemj uzmeklēt šo klientu. Braukādams par konkrētā rajona ielām, viņš cenšas meklēt māju uz kuru devusies Mindžin, tomēr nesekmīgi... Meiteni arī nevar sazvanīt...

Pēc brīža Jungho saskrienas ar citu auto vadītāju, kuram krekls ir klāts ar asinīm. Ar nelāgu nojausmu, viņš sāk šoferi iztaujāt, tomēr tas bēg... Jungho to notver un nogādā policijas iecirknī, kurā šoferis, kura vārds ir Jongmin (Ha Jungvū), atzīstas, ka ir slepkava...

Liekas, ka lietas ir atrisinājušās, tomēr policijai nepietiek ar atzīšanos, jo neesot pietiekami daudz lietisko pierādījumu, lai Jongminu uzreiz apcietinātu, tāpēc vīrietis drīz vien tiks atbrīvots... Piedevām Jongmins liek nojaust, ka Mindžin iespējams vēl ir dzīva...

Komentārs

Filma, kuras sižetam par pamatu kalpo reāli notikumi par sēriju slepkavas Jongčula attiecībām ar suteneri Jundže.

Jaunais režisors Hongdžins Na sevi piesaka ar sava veida sprādzienu. Uzņemot lielus panākumus gūstošu vardarbīgu psiholoģisko trilleri par birokrātiju, stulbumu un reālās dzīves netaisnīgumu.

Domāju, ka neviens nebija cerējis, ka „Chaser” iegūs ik lielu atzinību. Vismaz par to nekas neliecināja. Samērā pieticīgs budžets, mazpazīstami aktieri, nepazīstams režisors un arī stāsts nav no tiem kolorītākajiem.

Tomēr režisēšanas stils un negaidītie pavērsieni ir tās lietas, kas no mutes mutē padarīja filmu par slavenu un apmeklētu. Spriedzes ainas un veids, kā skatītājiem tiek stāstīts šis stāsts, ir neierasts. Nav jāsēž visu filmu, lai noskaidrotu, kurš ir slepkava. Tas kļūst zināms jau pirmajās pārdesmit minūtēs, tāpat arī abu pretinieku saķeršanās notiek jau pirmajās filmas ainās.

Un, lai gan filmas sākuma pusē sāk šķist, ka vairāk jau te nav daudz atlicis ko rādīt, tomēr režisors spēj aizraut un filmas pūrā ir saistošs nobeigums. Tiesa, var nedaudz piekrist tiem cilvēkiem, kas saka, ka tomēr filma ir nedaudz pastiepta, tomēr jāteic, ka lielākoties tā neliks garlaikoties. Uz brīdi šķiet, ka jaunais režisors ir nedaudz iespaidojies no nu jau kulta filmas „Memories Of Murder”, tomēr „Chaser” tiek pasniegta pavisam citā plaknē.

Kriminālo trilleru cienītāju gardais ēdiens, un, protams, jāpiemin, ka drīz redzēsim to arī uz citiem ekrāniem, tikai šoreiz ASV izpildījumā ar, visdrīzāk, Leonardo Dikaprio galvenajās lomās. Kamēr vienā okeāna malā veido kārtējo jauno ekranizāciju, Hongdžins strādā vēl pie diviem jauniem kino veikumiem. Gaidām!

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Chaser, The

Kadrs no filmas: Chaser, The

Kadrs no filmas: Chaser, The

Kadrs no filmas: Chaser, The

Kadrs no filmas: Chaser, The
Hong-jin Na
(Režisors)


Jung-woo Ha
(Aktieri)


Yun-seok Kim
(Aktieri)


Yeong-hie Seo
(Aktieri)


In-gi Jung
(Aktieri)


Moo-yeong Yeo
(Aktieri)


Seong-kwang Ha
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2020. gada
24. oktobris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Breathless (Koreja)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā