Detroit Metal City
デトロイト・メタル・シティ (Detoroito Metaru Shiti) (Detroita Metāla Pilsēta)
Plakāts: Detroit Metal City Valsts: Japāna
Gads: 2008
Žanrs: Komēdija
Filmas garums: 104 minūtes
Valoda: Japāņu / Angļu
Iznākšanas datums: 23.08.2008.
Pievienota: 08.03.2010.
Atslēgas vārdi: Skumjas / Draudzība / Attiecības / Jaunietis / Konkurence / Ģimene / Noslēpums / Vientulība / Ambīcijas / Bezsakars / Mūziķis / Neveiksme / Koncerts

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Negiši (Keniči Matsujama) ir pavisam šķīsts lauku puika, kas ierodas Tokijā, lai mācītos un piepildītu savu sapni kļūt par vieglās popmūzikas zvaigzni. Dienu pēc dienas viņš dodas ielās, lai garāmgājējiem izpildītu savas salkanās un šķīstās mīlestības balādes...

Tomēr pēc kāda laika atklājas Negiši otrā seja. Panākumus mūzikas pasaulē viņš sāk gūt ar tēlu, kuru nodēvē par Johanesu Krauseru Otro, līderi no smagās mūzikas grupas Detroita Metāla Pilsēta.

Laiks iet, un Negiši, paralēli neveiksmēm popa pasaulē, aizvien vairāk tiek iesūkts industrijā un kļūst par zvaigzni smagās mūzikas pasaulē, kurā viņa seju sedz bieza kosmētikas kārta un dziesmu teksti nomainās no tēmām par saldo mīlestību, uz tēmām par izvarošanām un slepkavībām...

Lai gan Negiši vēlas aiziet no šīs mūzikas, viņš nevar saņemt drosmi un tiek pakļauts milzīgam spiedienam no faniem, grupas biedriem, kā arī agresīvā mūzikas ierakstu kompānijas bosa (Jasuko Matsujuki).

Kādu dienu puisis sastop bijušo klasesbiedreni Juri Aikavu (Rosa Kato), viņam ārkārtīgi patīk šī meitene, un izdzirdot, ka viņa necieš Detroita Metāla Pilsēta mūziku, Negiši beidzot ir nolēmis spert nozīmīgus soļus, tomēr problēmas tikai sākas...

Komentārs

Atrodoties Tokijas Tower Records ierakstu veikalā, man tika pasniegta uzlīme ar jaunas filmas reklāmu. Tā likās visnotaļ dīvaina, jo misters L no „Death Note” atveido super dīvainus personāžus. Lieki piebilst, ka par „Detroit Metal City” jeb DMC mangas un anime eksistenci, manas zināšanas bija vienādas ar nulli. Pēc kāda laika, tomēr tika pamanīts, ka DMC ekranizācija ir sacēlusi lielu ažiotāžu arī Āzijas filmu starptautiskajā vidē, protams, tas veicināja pievērst lielāku uzmanību šim, pēc pirmā skatiena, pavisam jocīgajam darbam filmas izskatā.

Var droši teikt, ka TV humora raidījumu režisors Tošio Lī ir izveidojis jautru un skatāmu ekranizāciju šim rupjajam, vulgārajam, bet jautrajam stāstam, kas, tiesa, ir pilns ar specifisku humoru. No vienas puses filma nedaudz atgriežas pie veco komēdiju – TV šovu pamatiem ar pārspēlētību, izsaucieniem, saraustītām ainām un Japānai specifiskiem jokiem.

Noteikti jādod uzslavas Matsujamam, kurš lieliski atveido Negiši dubulto personību, atgādinot, ka ne velti viņš uz doto brīdi ir viens no labāk apmaksātajiem, talantīgākajiem un mega populārajiem Japānas jaunajiem aktieriem. Tas kā aktieris spēj lēkt no Negiši uz Krauzeru un atpakaļ, pie tam nelielā intervālā, ir vienkārši jāredz.

Bet aiz visām mūzikas un mainīgo personību ainām, protams, slēpjas arī noteikti pamācoši ziņojumi mūsdienu jauniešiem par ģimenes atbalsta nozīmīgumu un sevis meklējumiem. Bet nezinu vai šo komēdiju varētu rādīt pavisam jaunajai auditorijai, vairāk jau nē nekā jā.

Filma ir svaiga uzdrīkstēšanās atmest komēdiju ieradumus un sniegt kolorītu izklaidi ne tikai mangas un anime cienītājiem, bet arī vienkāršam izklaides kino mīļotājam, kam nav bail no ekspresīvas leksikas.

Cerībā, ka Holivuda tomēr atmetīs plānus veidot filmas jaunu ekranizāciju, ieteiktu šo komēdiju jautram, humora pilnam vakaram.

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Detroit Metal City

Kadrs no filmas: Detroit Metal City

Kadrs no filmas: Detroit Metal City

Kadrs no filmas: Detroit Metal City

Kadrs no filmas: Detroit Metal City
Toshio Lee
(Režisors)


Kenichi Matsuyama
(Aktieri)


Ryuji Akiyama
(Aktieri)


Yoshihiko Hosoda
(Aktieri)


Koji Okura
(Aktieri)


Rosa Kato
(Aktieri)


Ryo Kato
(Aktieri)


Yasuko Matsuyuki
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Tekken (Japāna)
Iesakām:
Blue Spring (Japāna)
Blue Spring
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā