Bangkok Dangerous
เพชรฆาตเงียบ อันตราย (Bangkok Dangerous) (Bīstamā Bangkoka)
Plakāts: Bangkok Dangerous Valsts: Taizeme
Gads: 1999
Žanrs: Spriedzes Filma / Drāma
Filmas garums: 105 minūtes
Valoda: Taizemiešu
Iznākšanas datums: 01.11.1999.
Pievienota: 06.03.2010.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Skūpsts / Mīlestība / Traģēdija / Draudzība / Vardarbība / Banda / Nāve / Atriebība / Slepkavība / Invalīds / Izvarošana / Partneris / Pašnāvība / Slepkava / Stiptīzs / Šaujamierocis

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Kongs (Pavarits Mongkolposits) ir kurlmēms slepkava. Savu darbu viņš paveic vienkārši un bez liekas untumošanās, pie tam, pateicoties kurlumam, viņš nedzird šāvienus un upuru lūgšanas.

Viņam ir arī pārinieks Džo (Pisek Intrakančits), kurš arī darbojas kā slepkava. Abi puiši pasūtījumus saņem caur Džo draudzeni Aomu (Pataravarina Timkula). Aoma savukārt saņem tos no augstākstāvošiem bosiem, un laiku pa laikam nodod upuru datus abiem slepkavām.

Kādu dienu Kongs iepazīstas ar vietējās aptiekas jauno farmacēti, Fonu (Premsine Ratanasofu). Meitene liek Konga sirdij pukstēt straujāk, kā arī aizdomāties par dzīves vērtībām.

Fonai iepatīkas Kongs un abi sāk satikties, tomēr drīz vien notikumi pārvērš abu slepkavu un draudzeņu dzīves pavisam citā šķēlumā...

Komentārs

Pang brāļi ir pazīstami ne tikai visā Āzijā, bet arī pārējā pasaulē. Viens no darbiem, kas Deniju un Oksīdu padarīja par atpazīstamiem režisoriem, ir tieši šī, samērā vienkāršā slepkavu drāma, kas ieguvusi vairākus kino apbalvojumus.

Viena no iezīmēm, kas šo filmu atšķir no parējām slepkavu filmām, ir tā, ka „Bīstamā Bangkoka” sižets atšķirtas un neiekļauj vairumu klišejas, kuras skatītājiem ir iedēstījuši Holivudas un Honkongas kino veidotāji.

Stāsts tiek pasniegts pavisam vienkāršā un samērā brutālā veidā, attēlojot Bangkokas pagrīdes ainas ar šīs pilsētas zemo cenu par cilvēku dzīvībām. Arī no slepkavu viedokļa, šeit nav nekādu augsto tehnoloģiju, knifu un īpatnību. Lielākoties, ir vienkāršs puisis ar ieroci, kam piemīt aukstasinība un meistarība šaušanā.

Šie akcenti piedod filmai realitātes sajūtu, un varēja sniegt arī pieķeršanos tēliem, tomēr šajā posmā, filma tomēr nesniedz gaidīto. Varoņi ir samērā neizteiksmīgi un tikai pašās filmas beigās skatītājam tiek vairāk atklātas kaut kādas varoņu rakstura iezīmes. Visas pārējās filmas laikā, attiecībā uz varoņiem, skatītāji tiek atstāti ar lielu vienaldzības sajūtu.

Kopumā „Bīstamā Bangkoka” ir diezgan tumša, nežēlīga, bet ieturēta savā noskaņā visas filmas garumā.

Spiedzes filmu cienītājiem tā labi varētu iet pie sirds, un ne jau velti Holivuda izveidoja tās jaunu ekranizāciju ar tādu slavenību, kā Nikolass Keidžs galvenās lomās. Labā ziņa, ka arī to režisēt nolīga abus Pang brāļus, kas iespējams šo daļēji nenospodrināto materiālu, spodrinās ar lielāku budžetu un varoņu attīstīšanu.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Bangkok Dangerous

Kadrs no filmas: Bangkok Dangerous

Kadrs no filmas: Bangkok Dangerous

Kadrs no filmas: Bangkok Dangerous

Kadrs no filmas: Bangkok Dangerous
Danny Pang
(Režisors)


Oxide Pang Chun
(Režisors)


Pawalit Mongkolpisit
(Aktieri)


Patharawarin Timkul
(Aktieri)


Premsinee Ratanasopha
(Aktieri)


Korkiate Limpapat
(Aktieri)


Pisek Intrakanchit
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
15. jūnijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Ong Bak 3 (Taizeme)
Iesakām:
Infernal Affairs (Ķīna)
Infernal Affairs
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā