Rush Hour 3
Rush Hour 3 (Rush Hour 3) (Sastrēgumstunda 3)
Plakāts: Rush Hour 3 Valsts: ASV
Gads: 2007
Žanrs: Spriedzes Filma / Komēdija
Filmas garums: 91 minūtes
Valoda: Angļu / Franču / Japāņu / Ķīniešu (Mandarīnu)
Iznākšanas datums: 10.08.2007.
Pievienota: 25.02.2010.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Cīņas mākslas / Draudzība / Policija / Zobens / Triāde / Partneris / Slepkava / Šaujamierocis

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Kopš notikumiem filmas otrajā daļā ir pagājuši trīs gadi. Kārters (Kriss Takers) no detektīva posteņa ir pazemināts amatā par satiksmes regulētāju. Tajā pat laikā Lī (Džekijs Čans) tagad strādā par miesassargu vēstniekam Hanam (Tzi Ma)...

Savas uzstāšanās laikā Pasaules Noziedzības Tiesas priekšā, Hans tiek sašauts, bet Lī uzsāk pakaļdzīšanos noslēpumainajam šāvējam.

Lī pamana šāvēju un, kā izrādās, tas ir Kendži (Hirojuki Sanada) – cilvēks, kurš ieņem nozīmīgu lomu Lī pagātnē. Kendži tomēr izdodas izbēgt.

Hans izdzīvo. Viņa, nu jau pieaugušā, meita So Jong (Zanga Džingču) lūdz vecajiem draugiem Lī un Kārteram notvert tēva šāvēju.

Kā parāda izmeklēšanas pirmās dienas, šāvējs ir saistīts ar senu slepenu Ķīniešu triādu kopienu, kuras pēdas noved policistu duo Parīzē, Francijā.

Komentārs

Ilgi gaidīta, neskaitāmu ziņu un skandālu apvīta... te nu nāk poliču duo filmas trešā daļa. Čans un Takers štatos, ček! Čans un Takers Honkongā, ček! Trešā daļa? Čans un Takers Parīzē, ček!

Kopumā nekas prātīgs no šī turpinājuma nav sanācis. Viennozīmīgi, šīs nu jau triloģijas vājākais posms, kas pieliek punktu sērijai... bet varbūt nē?

Jābūt atklātiem, Čans arī vairs nav spīdeklis pārgalvīgu triku izpildīšanā un domāju palēnām Džekijam ir jādod zaļā gaisma vairākiem jaunās paaudzes censoņiem. Par Takeru trūkst vārdu. Nav skaidrs par ko šim cilvēkam pienākas lielāks honorārs par Džekiju... ne par ko! Pat viņa mutes virināšana ar jokiem šajā daļā ir vairāk uzmācīga un apnicīga, nekā izklaidējoša. Nākas arī piekrist kritiķu komentāriem, ka filmas humors sākas tikai tad, kad sākam skatīties filmas beigu titrus, kurā jau ierasti tiek parādīti uzņemšanas smieklīgie momenti.

Filma it kā ir likumsakarīgs tupinājums iepriekšējām daļām, tomēr tā spēcīgi izkrīt. Iespējams tas ir tāpēc, ka kopš iepriekšējās daļas iznākšanas ir pagājuši seši gadi, bet vairāk jau liekas, ka filma ir izteikta haltūra, no sērijas: „Labi, labi, gan sakompilēsim kaut ko, kas ienesīs naudiņu”.

Domāju, ka galvenokārt jau spekulējot uz pirmo divu daļu panākumiem, filmai tomēr izdevās piesaistīt noteiktu daudzumu skatītāju, jo īpaši labi šai daļai veicās mājas video tirgū. Un baumu līmenī parādās, ka ir idejas par filmas iespējamo ceturto daļu, kuras darbība varētu norisināties Maskavā. (Kā tad mēs par Krieviju varējām piemirst!)

Godīgi sakot Bretam Ratneram un kompānijai tiešām pietrūkst ideju, tāpēc filma izveidota ar lielu budžetu, bet izpildot minimālās prasības.

Lai gan esmu Čana un arī Sanadas piekritējs, kā arī šīs filmas sērijas nesmādētājs, tomēr trešā daļa ir darbs, kas no atmiņas tiek pazaudēts jau pēc pāris dienām pēc filmas noskatīšanās.

Redaktora Vērtējums
6 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Rush Hour 3

Kadrs no filmas: Rush Hour 3

Kadrs no filmas: Rush Hour 3

Kadrs no filmas: Rush Hour 3

Kadrs no filmas: Rush Hour 3
Brett Ratner
(Režisors)


Chris Tucker
(Aktieri)


Jackie Chan
(Aktieri)Hiroyuki Sanada
(Aktieri)


Max von Sydow
(Aktieri)


Jingchu Zhang
(Aktieri)


Tzi Ma
(Aktieri)


Youki Kudoh
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
09. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Breathless (Koreja)
Iesakām:
Friend (Koreja)
Friend
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā