My Scary Girl
달콤, 살벌한 연인 (Dalkom, salbeorhan yeonin) (Mana Baismīgā Meitene)
Plakāts: My Scary Girl Valsts: Koreja
Gads: 2006
Žanrs: Komēdija / Drāma
Filmas garums: 110 minūtes
Valoda: Korejiešu
Iznākšanas datums: 06.04.2006.
Pievienota: 31.03.2009.
Atslēgas vārdi: Skūpsts / Attiecības / Vardarbība / Konkurence / Istabas biedrs / Nāve / Slepkavība / Noslēpums / Slepkava

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Hvangs Daevū (Yong-woo Park) ir 29 gadus vecs angļu literatūras profesors, kuram, pateicoties savai kautrībai un lēnajai dabai, nekad nav bijusi draudzene.

Sava drauga motivēts, viņš ir beidzot saņēmies uz randiņu uzaicināt savu jauno kaimiņieni – Lī Minu (Kang-hie Choi).

Neskatoties un Daevū gausumu, randiņš izdodas un abi cilvēki, sāk aizvien vairāk pavadīt laiku kopā, nu jau kā pāris... Daevū pat nespēj noticēt, ka atradis sev tik jauku otru pusīti!

Mina šajā kaimiņu dzīvoklī mitinās kopā ar savu draudzeni Jangmi (Eun-ji Jo), kas ir paviegla rakstura sieviete, kura laiku pavada ar aizdomīgiem vīriešiem...

Tomēr Daevū to neuzskata par traucēkli, jo viņš sāk iemīlēties...

Bet ne jau par Jangmi viņam būtu jāsatraucas. Lī Mina sevī glabā vairākus noslēpumus, kas tikai pēc laika nāk dienasgaismā, un ietver Minas bijušos draugus, līķus kimči ledusskapī un vairākas citas lietas, kuras Daevū pat sliktākajos murgos nevarēja paredzēt...

Komentārs

„Mana Baismīgā Meitene”, korejiešu komēdija, kas uzņemta ar nelielu budžetu savdabīga eksperimenta veidā, bet saņēmusi lielu un pozitīvu atsauksmju blāķi.

Paskatoties Korejā uz komerciālo romantisko komēdiju ražošanas apmēriem, ir skaidrs, ka šis žanrs ātri vien izsmels sevi, un sāks nepārtraukti pašpārkopēties. Gan Sidus, gan arī vairākas citas kompānijas iegulda naudas līdzekļus meklējot svaigas idejas jeb svaigus šī žanra attīstības virzienus.

Filma ir viens no tādiem meklējumiem, kas daudzuprāt ir izdevies, tomēr, manuprāt, ne sevišķi. Tā ir spēlēšanas ar žanriem, vienā brīdī it kā balansējot uz izklaidējoša humora robežas, bet jau nākamajās ainās mēģina ielēkt melodrāmas ritējumā. Tādā veidā filma neieguļas nevienā plūsmā, bet atrodas nepārtrauktā meklēšanā. Šāds kalambūrs reizēm var nostrādāt, bet ne šajā gadījumā.

„Mana Baismīgā Meitene” ir samērā viendabīga masa, kurā nav sajūtamas (varbūt tik tipiskās - ierastās) emocijas, kuras mums dod šī žanra pārstāves.

Bet kopējā noskaņa un īpatnības nostrādā kā svaiga pieeja, kas ienesa veidotājiem pamatīgu kaudzi naudas, jo skatītāji devās uz kino un vairākas nedēļas „My Scary Girl” ieņēma Korejas filmu topa pirmās pozīcijas.

Tomēr kopsummā, man šķiet, ka ap filmu tika uzpūsts pārāk liels burbulis, tik daudz slavējot un apbrīnojot to – īsti nav redzams par ko.

Paskatoties 2006. gada visvairāk kritiķu cildinātās Korejas filmas, māc nelielas skumjas. Gan „My Scary Girl”, gan piemēram, „Bloody Ties” ir kritiķu atzīti darbi, tomēr manā subjektīvā skatījumā, diezgan neizdevušies.

Gaumes lieta, bet filmas sasniegumi un savdabīgais stāsts veicināja pat mūzikla izveidi. Kas to lai zina, varbūt pienāks brīdis, kad šai filma izveidos jaunu ekranizāciju!

Redaktora Vērtējums
4 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: My Scary Girl

Kadrs no filmas: My Scary Girl

Kadrs no filmas: My Scary Girl

Kadrs no filmas: My Scary Girl

Kadrs no filmas: My Scary Girl
Jae-gon Son
(Režisors)


Jae-gon Son
(Scenārija Autors)


Kang-hie Choi
(Aktieri)


Yong-woo Park
(Aktieri)


Eun-ji Jo
(Aktieri)


Kyeong-ho Jeong
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
09. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Oldboy (Koreja)
Oldboy
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā