Wheels On Meals
快餐車 (Kuai can che) (Rati Uz Maltītes)
Plakāts: Wheels On Meals Valsts: Ķīna
Gads: 1984
Žanrs: Spriedzes Filma / Komēdija
Filmas garums: 108 minūtes
Valoda: Ķīniešu (Kantoniešu) / Angļu
Iznākšanas datums: 17.08.1984.
Pievienota: 22.03.2009.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Skūpsts / Cīņas mākslas / Draudzība / Banda / Noslēpums / Bēgšana / Muļķīgums

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Tomass (Džekijs Čans) un Deivids (Juens Biao) ir divi čomi, kas dzīvo saulainajā Spānijā. Ikdienu viņi praktizē kung-fu cīņu mākslu un pelna iztiku ar savu mazo biznesu – ātro uzkodu tirgotavu uz riteņiem.

Viņi ātri pārvietojas pa pilsētu un piedāvā saviem klientiem karstu un svaigu ēdienu, apkalpojot klientus uz skrituļdēļiem.

Kādu dienu, pēc tam kad kļuvuši par skaistās kabatzagles Silvijas (Lola Fornēra) upuriem, puiši tiek ierauti spriedzes pilnos, humoristiskos piedzīvojumos.

Viņi nolemj uzmeklēt Silviju gan tāpēc, ka meitenes skaistums viņiem iekritis sirdīs, gan arī, lai atgūtu savu iekrāto naudiņu.

Izrādās, ka ne tikai viņi meklē noslēpumaino meiteni, bet arī privātdetektīvs - amatieris Mobijs (Sammo Hung), kā arī vesela nezināmu un ietekmīgu personu kompānija.

Komentārs

„Ola!”...”Ola!”... Jā dārgie skatītāji, tieši pēc šīm Spāņu sasveicināšanās frāzēm, mums ir jāsaprot, ka Džekijs un kompānija atrodas Spānijā! Tiesa vairāk neko no Spāņu valodas mēs dzirdēt nevaram, jo, lai cik dīvaini tas neliktos, bet visi filmas Spānijas iedzīvotāji runā ļoti labā Kantoniešu dialektā. Jauki!

Tipiska astoņdesmito gadu spriedzes filma, kas nākusi ar šī dinamiskā trio (Čans, Biao, Hungs) atrašanos priekšgalā.

Viegla, salda, nedaudz lēta, ātra un domāt neliekoša filma ar, protams, ļoti sekmīgi izveidotām, akrobātiskām cīņu ainām.

Par varoņiem mēs varam arī nedomāt, kas viņi ir, ko viņi te dara – vienkārši Ķīniešu džeki tirgo uzkodas Spānijā! Nekādai varoņu analīzei scenārijā vieta neatradās.

Par humoru runājot, tad tie cilvēki, kas jau savā plauktā var nolikt vairākas noskatītas Džekija Čana pagājušā gadsimta filmas, var arī neko humoristisku nesaskatīt, jo daudz kas atkārtojas un ir vairāk muļķīgs, nekā smieklīgs.

Filma likās arī nedaudz pastiepta, jo dažos momentos droši, ka skatītājam var palikt garlaicīgi no vienmulības, tomēr cīņas, tajā skaitā fināla cīņa, ir vairākās vietās atzīta, kā labākā, vai viena no labākajām Čana karjerā. Sūdzēties par šo aspektu nevar.

Labi sagremojama un pat brīžiem vairāk kā fona filma. Pretstatā ļoti lielai slavēšanai, uzdrīkstēšos teikt, ka filma ir šī aktieru trio karjeras, nevis pērle, bet viduvējība.

Vēl tik der pieminēt vienu faktu par filmas interesanto nosaukumu. Tajā laikā filmas izdevēju kompānijai Golden Harvest nebija veiksmīgs darba posms. Vairāki cilvēki būdami māņticīgi uzskatīja, ka tā kā iepriekšējās lentes, kuras izgāzās, sākas uz burtu „M”, tad šīs nosaukumam nevajadzētu sākties ar burtu „M”. Tāpēc oriģinālais nosaukums „Meals On Wheels” („Maltīte Uz Riteņiem”) tika izmainīts uz „Wheels On Meals”.

Redaktora Vērtējums
6 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Wheels On Meals

Kadrs no filmas: Wheels On Meals

Kadrs no filmas: Wheels On Meals

Kadrs no filmas: Wheels On Meals

Kadrs no filmas: Wheels On Meals
Sammo Hung
(Režisors)


Jackie Chan
(Aktieri)Biao Yuen
(Aktieri)


Sammo Hung
(Aktieri)


Lola Forner
(Aktieri)


Susana Sentis
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
01. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Oldboy (Koreja)
Oldboy
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā