Grudge 2, The
Juon 2, The (Juon 2, The) (Lāsts 2)
Plakāts: Grudge 2, The Valsts: ASV
Gads: 2006
Žanrs: Šausmu Filma
Filmas garums: 102 minūtes
Valoda: Angļu / Japāņu
Iznākšanas datums: 12.10.2006.
Pievienota: 01.02.2009.
Atslēgas vārdi: Panika / Skumjas / Psihopātija / Pārdabiskums / Nāve / Izmeklēšana / Atriebība / Bēgšana / Depresija / Slimnīca

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Filmas pirmās daļas notikumi turpinās. Kārena pēc mēģinājuma ļaunprātīgi nodedzināt māju, kura pēc viņas domām ir nolādēta, atrodas slimnīcā...

Aizsākas jauni stāsti... Šoreiz tajos iesaistīti Kārenas māsa Obrija (Amber Tamblyn), trīs japāņu skolnieces un ģimene, kas mitinās Čikāgā.

Filmas centrālais stāsts ir par Obriju, kura dodas uz Tokiju, lai apciemotu savu sirgstošo māsu. Viņa drīz vien satiek reportieri Īsonu (Edison Chen), kurš lūdz Obrijas piekrišanu veidot rakstu par Kārenu un dīvainajiem notikumiem.

Drīz vien abi jaunieši satiekas ar lāsta sekām, un tiek ierauti dīvainos notikumos...

Divas japāņu skolnieces Vanesa (Teresa Palmer) un Mijuki (Misako Uno), kuras mācās Tokijas internacionālajā vidusskolā, nolemj izspēlēt joku ar jaunpienācēju Elisonu (Arielle Kebbel). Viņas trijatā dodas uz māju, kurai it kā uzlikts lāsts, un ieslēdz Elisonu skapī... Drīz vien šīs meitenes izjūt sava darba sekas...

Tajā pat laikā Čikāgā, Bils ir nesen apprecējies ar Trišu. Kopā ar saviem bērniem Leisiju un Džeiku, viņi ievācas jaunā dzīvoklī. Drīz vien šajā namā sāk notikt dīvainas lietas – ģimene ir izmisumā...

Komentārs

Jau drīz vien pēc ASV versijas pirmās daļas iznākšanas, kļuva zināms, ka tiks veidots filmas turpinājums. Šimizu sāka darbu pie jaunu stāstu veidošanas un uzņemšanas.

Es cerēju, ka šī bija pēdējā filma no sērijas, jo apskatoties kopumā iznākušās sešas filmas par šo tēmu, tās viena otra kopē, savā veidā pilnveidojot, bet tajā pat laikā noteiktas idejas degradējot.

Kāpēc vārds cerēju? Tāpēc, ka 2008. gadā paziņoja, ka tomēr sāks darbu pie filmas turpinājuma filmēšanas, attiecīgi „Grudge 3”.

Šajā daļā tikai viens stāsts kaut cik saistīja, un tas ir loģiskais turpinājums pirmajai daļai, kurā Honkongas superzvaigzne Edisons Čens kopā ar Amberu Tamblinu risina noslēpumus, kas saistās ar lāsta izplatību.

Šoreiz stāsti norit nevis viens pēc otra, bet gan vienlaicīgi dažādās vietās. Filma ir patiešām amerikanizējusies, un galvenie baidīšanas uzsvari tiek pārlikti tikai un vienīgi par labu skaņu efektiem un bļāvieniem.

Filmai vajadzēja būt loģiskam pirmās daļas turpinājumam, tomēr šo lietu mēs nesagaidām. Tā ir nekas cits, kā vēl trīs apakšstāsi no sērijas „Lāsts”, kas kļūst apnicīgi un vienmuļi. Galu galā izskatās, kā tikai un vienīgi rezultāts vēlmei noslaukt vēl kaudzīti naudiņas no tiem, kam patika pirmā daļa.

Redaktora Vērtējums
5 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Grudge 2, The

Kadrs no filmas: Grudge 2, The

Kadrs no filmas: Grudge 2, The

Kadrs no filmas: Grudge 2, The

Kadrs no filmas: Grudge 2, The
Takashi Shimizu
(Režisors)


Amber Tamblyn
(Aktieri)


Edison Chen
(Aktieri)


Arielle Kebbel
(Aktieri)


Sarah Roemer
(Aktieri)


Teresa Palmer
(Aktieri)


Misako Uno
(Aktieri)


Takako Fuji
(Aktieri)


Yuya Ozeki
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā