Unleashed
Danny The Dog (Unleashed) (Atbrīvotais)
Plakāts: Unleashed Valsts: ASV / Francija
Gads: 2005
Žanrs: Spriedzes Filma / Drāma
Filmas garums: 102 minūtes
Valoda: Angļu
Iznākšanas datums: 02.02.2005.
Pievienota: 04.01.2009.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Skumjas / Draudzība / Cīņas mākslas / Vardarbība / Psihopātija / Banda / Noslēpums / Vientulība / Prostitūta / Spīdzināšana / Šaujamierocis

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Denijs (Jet Li) ir psiholoģiski sagrauts cilvēks, kurš ilgu laiku dzīvo kā suns. Jau kopš bērnības viņš tiek turēts krātiņā un dresēts kā nikns suns, kuram jāsargā un jāpakļaujas saimniekam.

Saimnieks ir Bārts (Bob Hoskins), nežēlīgs parādu piedzinējs, kuram patīk noskatīties vardarbībā...

Kad Bārts dodas piedzīt parādus, viņš ņem līdz Deniju, turot viņu pavadā ar metāla kakla siksnu. Denijs ir dresēts, lai tad, kad tiek noņemta viņa kakla siksna, viņš uzbruktu saimnieka ienaidniekiem un nežēlīgi izrēķinātos ar tiem.

Tomēr pienāk diena, kad Denijam ir iespēja aizbēgt no saimnieka ķetnām... Viņš bēg un sastop Semu (Morgan Freeman), aklu pianistu, kurš dzīvo kopā ar savu pameitu Viktoriju (Kerry Condon).

Sems parāda Denijam dzīvi pavisam citā gaismā, tomēr Deniju meklē viņa saniknotais saimnieks...

Komentārs

Džets Lī iejūtas nedaudz savādākā tēlā... Lielākoties runājot par Lī karjeru Rietumu kino pasaulē, tā saistās ar lomām, kurās viņš ir vai nu labais puisis, kurš visus piekauj, vai nu sliktais puisis, kuru piekauj. Kā redzam viss norit ap kautiņiem.

Protams, arī šajā filmā Džets parāda savas cīņu mākslu prasmes, pie tam ļoti augstā līmenī, tomēr viņš spēlē daudz dziļāku tēlu, kas ir apsveicami. Lī pietiekami sekmīgi tiek ar lomu galā.

Ja runā par cīņām, tad tās ir brutālas. Te nav vienkāršs Džekija Čana stila kung-fu. Jāatceras, ka aiz filmas stāv Luks Besons, kurš kino pasaulē pazīstams ar vairākām lietām, arī ar vardarbīgajām un kolorītajām spriedzes filmām. Protams, ka cīņu ainas veido neviens cits kā Juens Vūpings.

Kā jau Luka Besona filmās viss ir salikts pa plauktiņiem. Ļaunais ir ļoti ļauns, bet labais ir ļoti, pat pārāk labs. Šoreiz Sems un Viktorija ir divi cilvēki, kuriem tā vien prasās pielikt baltus spārniņus, bet Bārtam savukārt radziņus. Šī izteiktība, pārliekā samākslotība, un taisnais skatījums daļēji sagandē filmu.

Bet kopumā tā ir un paliek komerciāla filma, kuras esam pieraduši redzēt nākam un ejam zem Luka Besona vārda. Neko īpašu vairāk šeit nevar piebilst.

Filma sākas, paskrien neradot paliekošas emocijas. Laiks pie ekrāniem pavadīts, un filma ātri vien izbāl no mūsu atmiņām. Derīga brutālu cīņu ainu mīļotājiem un Džeta Lī cienītājiem.

Redaktora Vērtējums
6 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Unleashed

Kadrs no filmas: Unleashed

Kadrs no filmas: Unleashed

Kadrs no filmas: Unleashed

Kadrs no filmas: Unleashed
Louis Leterrier
(Režisors)


Jet Li
(Aktieri)


Bob Hoskins
(Aktieri)


Morgan Freeman
(Aktieri)


Kerry Condon
(Aktieri)


Jet Li
(Producents)


Luc Besson
(Producents)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
01. decembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
Blue Spring (Japāna)
Blue Spring
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā