Rob-B-Hood
宝贝计划 (Bo bui gai wak) (Rob-B-Huds)
Plakāts: Rob-B-Hood Valsts: Ķīna
Gads: 2006
Žanrs: Komēdija / Spriedzes Filma / Drāma
Filmas garums: 136 minūtes
Valoda: Ķīniešu (Kantoniešu)
Iznākšanas datums: 08.09.2006.
Pievienota: 22.12.2008.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Skumjas / Cīņas mākslas / Draudzība / Psihopātija / Banda / Policija / Atriebība / Laupīšana / Bērns / Azartspēle / Bēgšana / Mantkārība / Partneris

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Tongs (Jackie Chan) ar partneriem Astoņkāji (Louis Koo) un Saimnieku (Michael Hui) ir trio, kuri nodarbojas ar seifu atmūķēšanu un sīkām zādzībām.

Viņi ik pa laikam savācas un ielaužas bagātnieku mājās. Tomēr šim trio ir savi noteikumi – nekādas izvarošanas, slepkavības un nolaupīšanas...

Tomēr pienāk diena, kad noteikumi ir jāmaina... Saimnieks ir iekūlies ķezā un vēlas nopelnīt lielu naudu, tāpēc viņš pierunā Tongu un Astoņkāji pārkāpt noteikumus, un par milzīgu atlīdzību nolaupīt kādas ģimenes mazuli. (Matthew Medvedev).

Lai gan mazulis tiek nolaupīts, ne viss norit veiksmīgi... Dažādu notikumu rezultātā, uz noteiktu laiku, rūpes pār mazuli ir jāuzņemas Tongam un Astoņkājim...

Ķeza ar mazuli tikai sākas, jo to meklē gan policija, gan arī banda, kuras boss vēlas iegūt mazuli savā īpašumā. Tajā pat laikā problēmas sagādā arī Astoņkāja un Tonga „draugi” un abiem vīriešiem vēl jātiek galā ar savu ģimenes attiecību kārtošanu...

Komentārs

Filma, kuru savulaik gaidīja daudz Honkongas filmu cienītāju. Pirmā lieta, kas pavīdēja presē, ka filmas nosaukums būšot „Projekts B”, kas kaut kādā veidā varētu saistīties ar savulaik populāro Čana spriedzes filmu „Projekts A”. Šī informācija, protams, bija uzpūsta un „Rob-B-Huds” ir pavisam cita rakstura darbs.

Skatoties filmu nedaudz gribas vilkt paralēles ar pazīstamo Holivudas komēdiju „Mazulis Brīvsolī”, kas domāju arī Latvijas skatītājiem nav sveša, jo tikusi rādīta neskaitāmas reizes vietējos TV kanālos. Bet ne tikai „Mazulis Brīvsolī” ir šīs filmas priekšgājēji – vairākas citas mazuļa kopšanas komēdijas ir nākušas un gājušas. Šoreiz kārta Honkongai.

Lai gan filma ir komerciāla, pilna ar klišejām, emociju pārspēlētību un citām negatīvām lietām, tā tomēr ir visnotaļ izklaidējoša. Varbūt par pamatu ir nenormāli lielā zvaigžņu dalība šīs filmas uzņemšanā. Ne tikai jaunās zvaigznes, bet arī „vecie dinozauri” ir izlīduši paspīdēt. Kaut vai Maikls Hui, kas jau, liekas kopā ar brāļiem, ir ieguvis kulta statusu Honkongas komēdiju žanrā.

Domāju ir skaidrs, ka scenāriju šeit nav vērts ķidāt...

Benijs Čans ar Džekiju Čanu parāda kā no jau apspēlētām lietām var vēl izspiest lielu naudas žūksni. To viņi arī izdara. Skatoties uz aktieriem, tad prieks, ka Čana duo ar salīdzinoši jauno Koo spēj izklaidēt. Arī cīņas izpildītas profesionālā līmenī, jo īpaši jāizceļ Juena Biao uznācieni.

Lieta, kas vēl jāpiemin ir filmas, manuprāt, pārlieku garais ritlaiks un izstaipītais noslēgums, kas, lai gan uz ekrāna notiek spriedze, liek garlaikoties.

Filma nav metama zemē, tomēr arī neko īpašu šeit nesaskatīsiet. Ja nebūtu pāris pārlieku nopietnas ainas, tad šo pat varētu nodēvēt par bērnu komēdiju.

Redaktora Vērtējums
6 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Rob-B-Hood

Kadrs no filmas: Rob-B-Hood

Kadrs no filmas: Rob-B-Hood

Kadrs no filmas: Rob-B-Hood

Kadrs no filmas: Rob-B-Hood
Benny Chan
(Režisors)


Jackie Chan
(Scenārija Autors)Jackie Chan
(Aktieri)Louis Koo
(Aktieri)


Michael Hui
(Aktieri)


Asuka Higuchi
(Aktieri)


Biao Yuen
(Aktieri)


Charlene Choi
(Aktieri)


Matthew Medvedev
(Aktieri)


Jackie Chan
(Producenti)
Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Welcome To The Space Show (Japāna)
Iesakām:
Friend (Koreja)
Friend
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā