Crows Zero
クローズ ZERO (Kurozu Zero) (Kraukļi Nulle)
Plakāts: Crows Zero Valsts: Japāna
Gads: 2007
Žanrs: Spriedzes Filma / Drāma / Komēdija
Filmas garums: 130 minūtes
Valoda: Japāņu
Iznākšanas datums: 27.10.2007.
Pievienota: 14.12.2008.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Mīlestība / Draudzība / Students / Jaunietis / Vardarbība / Psihopātija / Konkurence / Skola / Banda / Jakuza

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Japāna, Suzuran skola, viena no vardarbīgākajām skolām valstī...

Gendži Takaja (Shun Oguri) ir jaunpienācējs, kurš atnācis mācīties uz Suzuran un grib iekarot labākā kaušļa vietu skolnieku „hierarhijā”.

Gendži ir vienojies ar savu tēvu Hideo Takitani (Goro Kishitani) par to, ja gadījumā Gendži spēs iekarot skolas līdera vietu, tad tēvs viņam nodos vadīšanai savu jakuzu sindikātu.

Tomēr Suzuran līdera lomu iekarot nav tik vienkārši. Ir jācīnās ar vairākiem zemā ranga kaušļiem, lai tiktu līdz kautiņam ar pašreizējo līderi Serizavu Tamao (Yamada Takayuki)...

Serizava tiek dēvēts par 100 zvēru karali, jo cīņās viņam piemīt veiklība un apbrīnojams spēks...

Komentārs

Nav noslēpums, ka pateicoties savam aktieru sastāvam, sižetam un režisoram, „Crows Zero” bija vairāk nekā gaidīta Japānas kino cienītāju aprindās. Un pats labākais šajā procesā ir tas, ka filmu bija vērts gaidīt!

Patiesībā uz pirmo skatienu Hiroši Takahaši vardarbīgās mangas motīvs, kurš ir pamats scenārijam, nešķiet sensacionāls jaunums. Skola un vardarbība skolnieku vidū, cīņa par autoritāti ir vairāku Japānā veidoto filmu pamatā, kā viena no spilgtākajām, manuprāt, ir Tošiaki Tojodas režisētā „Blue Spring”.

Protams, filmas sižets ir sekundāra lieta, liekot galveno uzsvaru uz meistarību un niansēm, ko spēj sniegt Takaši Mīke režisora amatā. Pieņemu, ka vairāki cilvēki ir pazīstami ar Mīkes daudzveidīgo, bet tajā pat laikā nedaudz vienoto filmu veidošanas stilu, kurā akcenti, pamatā, tiek likti uz vizuālo izklaidi.

Tieši šo prasmi Mīke turpina rādīt šajā darbā, veidojot vardarbīgas, absurdas un dīvaina humora pilnas ainas, tajā pat laikā brīžiem iekļaujot emocijas un romantisku noskaņu...

Filmas galvenais magnēts ir jaunās Japānas kino zvaigznes, kā, piemēram, Šun Oguri, kurš pierādījis sevi sekundārā lomā filmā „Azumi” un mega populārajā TV seriālā „Hana Yori Dango”. Šun, gan arī pārējie aktieri liekas veiksmīgi iederas savos tēlos un rāda pietiekami labu aktiermeistarību.

Kā jau šāda veida filmām pienākas, kautiņi un darbības tiek pabalstītas ar izlasītu skaņu celiņu, kura pamatā ir vairākas Japānas mazpazīstamās pankroka grupas.

Filmas pārdomātā veidošana un vairāki stratēģiski gājieni, padara „Crows Zero” par ārkārtīgi ienesīgu un komerciālu projektu, kas strauji papildina Takaši Mīkes un pārējo filmas veidotāju naudas maciņus.

Smuki puiši, stilīgi apģērbi, „vēsās” stājas, grimases, dinamiskie kautiņi, skaņu celiņš, padara šo darbu par tīņu un ne tikai, saldo ēdienu.

Lai gan filma nespēs apmierināt jebkura skatītāja vēlmes, tomēr tai piemīt savs šarms. Iesaku šo un gaidām 2009. gadā iznākošo filmas otro daļu.

P.S. The Birthday izpildītā „Kaminari Today” vienkārši spārda!

Redaktora Vērtējums
8 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Crows Zero

Kadrs no filmas: Crows Zero

Kadrs no filmas: Crows Zero

Kadrs no filmas: Crows Zero

Kadrs no filmas: Crows Zero
Takashi Miike
(Režisors)Shun Oguri
(Aktieri)


Kyosuke Yabe
(Aktieri)


Meisa Kuroki
(Aktieri)


Takayuki Yamada
(Aktieri)


Goro Kishitani
(Aktieri)


Kenichi Endo
(Aktieri)


Sansei Shiomi
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
16. jūlijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Breathless (Koreja)
Iesakām:
Infernal Affairs (Ķīna)
Infernal Affairs
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā