DOA: Dead Or Alive
DOA: Dead Or Alive (DOA: Dead Or Alive) (DOA: Dzīvs Vai Miris)
Plakāts: DOA: Dead Or Alive Valsts: ASV
Gads: 2006
Žanrs: Spriedzes Filma / Piedzīvojumu Filma
Filmas garums: 87 minūtes
Valoda: Angļu
Iznākšanas datums: 07.09.2006.
Pievienota: 30.11.2008.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Kaila sieviete / Skūpsts / Cīņas mākslas / Vardarbība / Atriebība / Noslēpums / Nauda / Sala / Zinātnieks

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Kaut kur Āzijā, princesei Kasumi (Devon Aoki) tiek paziņots par viņas brāļa nāvi... Lai gan augstmaņu kārtas noteikumi viņai to liedz, princese bēg no savām mājām, kļūstot par šinobi... Dodoties sava brāļa nāves apstākļu izmeklēšanā, tā saņem ielūgumu uz DOA turnīru.

Tajā pat laikā kaut kur jūrā, Tīna (Džemija Prīslija) atrodas uz savas jahtas un strīdas ar savu tēvu. Pēkšņi tai uzbrūk pirātu grupējums. Tīna uzsāk cīņu ar pirātiem un drīz vien saņem ielūgumu uz DOA turnīru.

Kādā Honkongas viesnīcā Kristija (Holly Valance), policijas uzraudzībā, tiek iztaujāta par briljantu zādzību. Ar savu šarmu un viltību, tā izbēg no policijas, un pēkšņi saņem ielūgumu uz DOA turnīru.

Šīs trīs meitenes ir tikai dažas no ielūgtajiem cīnītājiem uz DOA jeb Dead Or Alive turnīru kādā noslēpumainā salā.

Drīz vien viņas iepazīstas ar Viktoru Donavanu (Eric Roberts), kurš ir šī turnīra organizators. Turnīra balva ir 10 miljoni ASV dolāru.

Aizsākas cīņas un intrigas, kuru pamatā atrodas vēl vairāki noslēpumi...

Komentārs

Balstīta uz Tecomo radīto datorspēli, filma principā ir nekas cits kā lētā gala „spiedzes komēdija”, kas lieliski noderēs stereotipisku meiteņu ķermeņu mīļotājiem, hmm... iespējams spēles faniem un hmm... nevienam?!...

Skumjais stāsts, ka režisors šai filmai ir Korijs Juens (Corey Yuen), kurš iepriekš radījis visnotaļ skatāmus gabalus, piemēram, „So Close” ar Qi Shu un Vicky Zhao galvenajās lomās.

Ir diezgan baisi vērot to kas norit uz ekrāna. Aktieri liekas atrodas kādā mūzikas video. Režija diezgan haotiska. Un vēl haotiskāks un trulāks ir filmas scenārijs. Nevajadzētu novelt vainu tam faktam, ka filmas pamatā ir cīņu datorspēle. Kino vēsturē pastāv vairākas spēļu ekranizācijas, kas ir lielu pakāpi augstākas par šo...

Nezinu kāpēc, bet man skatoties šo filmu nāca prātā ideja, ka cilvēki, kas no filmas gūtu kaifu varētu būt ASV bāzēts tīņu vecuma puišu bars, kas atvēruši pāris pudeles lēta aliņa sēž pie teļļuka, un ik pa laikam sinhroni izkliedz zilbes, lai vienotos riesta melodijās par viņuprāt perfektām meitenēm. Lūdzu, nepārmetiet, laikam stereotipi pārņēmuši arī mani, un kā jau teicu, tā ir mana subjektīvā ideja.

Varbūt nelielais komentārs būtu pavērsies savādākās notīs, ja būtu šīs spēles fans. Diemžēl šo spēli neesmu acīs redzējis, un iespējams, ka arī nevajag.

Būdams vīrietis, kuram interesē sievietes, filma, loģiski, vizuāli ierāva pāris fragmentos, tomēr vairākas ainas noteikti ir gaumes jautājums un diemžēl kopumā filma ir viens vienīgs klišeju un truluma sakopojums, kurš veidotājiem izmaksāja aptuveni 21 miljonu ASV dolārus, bet atpakaļ saņēma tikai trešo daļu, jeb 7 miljonus dolārus. Cerams, ka nozīmīgie zaudējumi nākamajā reizē liks veidotājiem padomāt vai ir vērts...

Redaktora Vērtējums
3 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: DOA: Dead Or Alive

Kadrs no filmas: DOA: Dead Or Alive

Kadrs no filmas: DOA: Dead Or Alive

Kadrs no filmas: DOA: Dead Or Alive

Kadrs no filmas: DOA: Dead Or Alive
Corey Yuen
(Režisors)


Devon Aoki
(Aktieri)


Holly Valance
(Aktieri)


Jaime Pressly
(Aktieri)


Collin Chou
(Aktieri)


Eric Roberts
(Aktieri)


Kane Kosugi
(Aktieri)


Fang Liu
(Aktieri)


Robin Shou
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Bang Rajan 2 (Taizeme)
Iesakām:
Azumi (Japāna)
Azumi
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā