Ssunday Seoul
썬데이 서울 (Sseondei Seoul) (Svētdienas Seula)
Plakāts: Ssunday Seoul Valsts: Koreja
Gads: 2005
Žanrs: Īsfilma / Komēdija / Šausmu Filma
Filmas garums: 95 minūtes
Valoda: Korejiešu
Iznākšanas datums: 01.10.2005.
Pievienota: 04.01.2008.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Skūpsts / Cīņas mākslas / Jaunietis / Parodija / Skolotājs / Mutācija / Muļķīgums

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Seulas Svētdiena ir trīs īsfilmu sakopojums no mazpazīstamā režisora Park Sung Huna (Sung-hun Park).

"Vilkatis" ("The Werewolf")

Do-jeon (Tae-gyu Bong) ir skolnieks, kuru ikdienā ķersta un aizvaino klases biedri. Viņš nav izskatīgs, nepatīk meitenēm, kā arī neprot kauties... Lielu daļu laiku tas pavada slēpjoties un sapņojot par skaisto klases biedreni (Ko Eun-ah)... Kādu dienu ar puiša ķermeni sāk notikt dīvainas pārvērtības...

"Ciemiņš" ("The Visitor")

Kāda tumšā un drūmā dienā, pie jaunas sievietes durvīm atskan zvans. Kāds svešinieks lūdz sievietes palīdzību – viņš vēlas piezvanīt... Šis svešinieks, kā izrādās, ir sēriju slepkava...

"Jaunais Piedzīvojumu Meklētājs" ("The Young Adventurer")

Cenšoties atriebt sava tēva nāvi, dēls dodas ceļojumā, kura laikā sastopas ar kādu skaistu meiteni (Cheong-a Lee). Izrādās, ka meitene ir pazīstama cīņu skolotāja meita. Puisis lūdz palīdzību, un pēc kāda laika uzsāk aktīvu cīņu mākslu apguvi.

Komentārs

Pēdējā laikā, lai gan joprojām reti, bet no Āzijas kino veidotājiem, mēs varam redzēt arī dažas īsfilmas. Tas, kas tajās liekas intriģējoši, ir filmu neparedzamība un eksperimentālisms. Katram skaidrs, ka ar īsfilmām, režisori var eksperimentēt daudz vairāk, nekā tas ir ar liela budžeta pilnmetrāžas projektiem.

Filma sākas ar stāstu, kura laikā kādu skolnieku apceļ klases biedri. Pirmā doma – atkal jau tēma, kas piegriezusies. Garlaicība, līdz īsfilmas pēdējām minūtēm. Patika vilkača transformēšanās procedūra – pie aktiera piestiprinātā kamera nostrādā lieliski. Tai pat laikā jaunieguvums – vilkači transformējas arī pie pilnmēness videofilmām.

Otrā īsfilma iesākās daudzsološāk. Slepkava iekļūst kādas nevainīgas meitenes mājā, bet tikai tad sākās dīvainie notikumi. Dodu visus žetonus In-dae Mun - cilvēkam, kas šo īsfilmu montēja un rediģēja - būtība ar montāžu no nekā tiek panākts visnotaļ skatāms gabals. No šausmām (filma skaitās šausmu žanrā) gan te nekā tāda nav.

Trešā filma pārvērta visu skatīšanos. Komēdija... Komēdija, kura parodē klasiskās Honkongas cīņu filmas. Paredzams sižets, un pāris smieklu pilni momenti. Viens no tiem – galvenā varoņa tēva foto. Nevēlos atklāt sīkumus, jo tas spētu sabojāt skatīšanos.

Pats režisors atklāj, ka filmas pamatā ir viens sens nepopulārs Korejas laikraksts, kurš publicēja vismuļķīgākos un neiedomājamākos stāstus. Laikraksts "Ssunday Seoul" pēdējo reizi pie saviem lasītājiem iznāca aptuveni pirms desmit gadiem.
Vairākās vietās tiek minēts, ka ir vēl viena korejiešu filma ar līdzīgu nosaukumu, kura iznākusi 2003. gadā, tāpēc iespējams, ka dažās vietās var sastapties ar šo abu filmu sajaukumu.

Runājot par aktieriem, tad vairums atpazīs jaunās paaudzes censoņus Jae-Hyeong Jeon, kuru redzējām filmās "Wet Dreams" un "Everybody Has A Secret", kā arī jauno aktrisi Cheong-a Lee, kuru esam redzējuši darbos "Temptation Of Wolves" un "S Diary".

Neteiktu, ka no veiksmīgākajiem īsfilmu kopojumiem, tomēr kādam svētdienas vakaram, kad īpaši negribas iedziļināties garās filmās, šī būs tieši laikā.

Redaktora Vērtējums
5 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Ssunday Seoul

Kadrs no filmas: Ssunday Seoul

Kadrs no filmas: Ssunday Seoul

Kadrs no filmas: Ssunday Seoul

Kadrs no filmas: Ssunday Seoul
Sung-hun Park
(Režisors)


Cheong-a Lee
(Aktieri)


Tae-gyu Bong
(Aktieri)


Eun-ah Ko
(Aktieri)


Seong-bin Park
(Aktieri)


So-yeon Kim
(Aktieri)


Seol-ah Yu
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
15. jūnijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Ong Bak 3 (Taizeme)
Iesakām:
Nine Souls (Japāna)
Nine Souls
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā