Fast And The Furious: Tokyo Drift
ワイルドスピードX3 Tokyo Drift (Wairudo Supiido X3 Tokyo Drift) (Ātrs Un Bez Žēlastības: Tokijas Dreifs)
Plakāts: Fast And The Furious: Tokyo Drift Valsts: ASV
Gads: 2006
Žanrs: Spriedzes Filma
Filmas garums: 104 minūtes
Valoda: Angļu / Japāņu
Iznākšanas datums: 16.06.2006.
Pievienota: 23.05.2007.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Avārija / Draudzība / Attiecības / Jaunietis / Konkurence / Skola / Jakuza / Sacīkstes

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Šons Bosvels (Lucas Black) ir vienmēr bijis sabiedrības atkritējs. Viņa sirds lieta ir nelegālās ielu sacīkstes, kas puisi padarījušas "populāru" Los Andželosas policijas sarakstos.

Pēc kārtējās nelegālās sacīkstes, kurā tiek savainoti cilvēki, Šons, lai izvairītos no cietumsoda, dodas uz dzīvi pie sava tēva Japānā.

Tēvs dienē ASV jūras spēkos un mitinās mazā, zemās klases rajona, Tokijas dzīvoklītī. Puisim nākas apmesties istabā, kura ir nedaudz plašāka par viņu pašu.

Protams, jauna sabiedrība, kultūra, tai skaitā arī skola, kurā Šons sākumā jūtas kā svešķermenis, ir lielas pārmaiņas jaunieša dzīvē.

Bet iepazinies ar amerikāni Tvinkiju (Bow Wow), viņš tiek ierauts Tokijas pagrīdē – nelegālajās auto dreifa sacīkstēs. Papildus visam, Šonam iepatīkas skaistā Neela (Nathalie Kelley), kura savukārt ir Japānas dreifa karaļa un jakuzu sindikāta biedra DK (Brian Tee) draudzene.

Ar to tikai nepatikšanas sākas...

Komentārs

Man šķiet, ka filmu sērija "Ātrs Un Bez Žēlastības" komentārus neprasa. Mēs aptuveni uzreiz saprotam par ko šeit ies runa.

Tātad jauniešu etalonfilma ir pārvākusies uz eksotiskāku vietu, nomainījusi galveno aktieri, un ir gatava atkal iekasēt žūksni ar naudu, pie tam popularizējot tūningoto spēkratu tirgu.

Protams, ka ieguldīta smuka naudiņa, lai savāktu spicus vāģus un modeles, kas grozās ap tiem. Tātad Bling Bling efekts ir un paliek. Jaunās gadžetu lietas – iPod, jaunie mobilo telefonu modeļi, mašīnu ekstras – viss pie lietas. Daļai tīneidžeru un ne tikai, filma ir kā medus pods.

Bet nu par lietu. Terijaki zēni (Teriyaki Boys) sēžas pie bītiem, radot diezgan lipīgus gabalus, kas pat nonāca līdz Latvias radio. Pie OST ir padomāts - tā ir patīkama lieta.

Par aktieriem, tad liekas, ka vēl sliktāku bandu nevarēja savākt. Lukas Bleks ar savu tracinošo teksasiešu akcentu, Natālija Kellija ar pilnīgi nepārliecinošo aktierspēli (izskatās, ka režisors viņas izvēlē vadījies pēc piemīlīgā smaida un noteiktām ķermeņa dotībām), un nemaz nerunāšu par repera Bow Wow sniegumu. Ne labākas atsauksmes varu sniegt par it kā "Japānas brigādi" – Sung Kang un Brajens Tee ne sevišķi pārliecinoši izpilda savu uzdevumu.

Lieta, kas pārsteidza bija Sonija Čiba parādīšanās galvenās jakuzas lomā. Ja kāds vēl nezina, tad šis cilvēks ir staigājoša leģenda, kas uzņēmies vairāk nekā 100 darbos.

Sižets kā jau tam pienākas ir visnotaļ truls. Tā kā darbība norisinās Japānā, tad pēkšņi ik pa laikam kaut kas tiek minēts par godu un tamlīdzīgām lietām... Pati drifta ideja pēc "Initial D" noskatīšanās, liekas kopēta un jau atspēlēta. Pāris ainas patiešām izskatījās kā kopijas no "Initial D".

Ja runā par Japāņu pusi, tad no tās ir tikai neliela daļa. Varu atklāt, ka filma pārsvarā uzņemta Los Andželosā, Japāņu rajonā, kurš tika papildus izdaiļots ar ziemassvētku lampiņām un citiem spīdekļiem, lai aizmālētu acis skatītājam un liktos, ka darbības norit Tokijas centrā.

Kopumā – gonkas un autiņi, kas spēj iedzīt ekstāzē daļu mūsu zemes populācijas... Par to liecina filmas pirmās nedēļas nogales ienākumi – aptuveni 20 miljoni (kopā iekasēts aptuveni 170 miljoni ASV dolāru)

Redaktora Vērtējums
5 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Fast And The Furious: Tokyo Drift

Kadrs no filmas: Fast And The Furious: Tokyo Drift

Kadrs no filmas: Fast And The Furious: Tokyo Drift

Kadrs no filmas: Fast And The Furious: Tokyo Drift

Kadrs no filmas: Fast And The Furious: Tokyo Drift
Justin Lin
(Režisors)


Lucas Black
(Aktieri)


Bow Wow
(Aktieri)


Brian Tee
(Aktieri)


Nathalie Kelley
(Aktieri)


Sung Kang
(Aktieri)


Aiko Tanaka
(Aktieri)


Rie Shibata
(Aktieri)


Satoshi Tsumabuki
(Aktieri)


Sonny Chiba
(Aktieri)


Yoko Maki
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2021. gada
17. aprīlis

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Legend Of Chen Zhen (Ķīna)
Iesakām:
3-Iron (Koreja)
3-Iron
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā