Death Trance
Death Trance (Death Trance) (Nāves Transs)
Plakāts: Death Trance Valsts: Japāna
Gads: 2005
Žanrs: Spriedzes Filma / Zobencīņas
Filmas garums: 90 minūtes
Valoda: Japāņu
Iznākšanas datums: 12.05.2005.
Pievienota: 24.02.2007.
Atslēgas vārdi: Pakaļdzīšanās / Cīņas mākslas / Vardarbība / Pārdabiskums / Pārcilvēka spējas / Monstrs / Šaujamierocis

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

Nezināmā vietā, nezināmā laikā, kāds nezināms cīnītājs, kurš pazīstams tikai pēc vārda Grave (Tak Sakaguchi), dodas laupīt noslēpumainu zārku, kuru Tougan templī sargā vairāki desmiti mūki...

Leģenda vēsta, ka šis zārks spēj izpildīt jebkuru vēlēšanos, un tieši tāpēc Grave pieveic mūkus un aizvelk zārku prom no tempļa robežām.

Tomēr ir vēl vairums cīnītāju, kuri vēlas šo zārku iegūt savā īpašumā... Cīņas sākas, bet tikai daži no viņiem zina, ka zārkā guļ Iznīcības Dieviete, kuru augšāmceļot, tiks iznīcināts viss dzīvais...

Komentārs

Tātad, ilgi gaidītā "Death Trance" beidzot ir sasniegusi skatītājus un atstāj visvisādās noskaņās, kā arī iedzen pretrunās...

Pirmais reklāmas solis ar ko šī filma uzsāka savu gaitu pie skatītāja ir tas, ka tās režisors ir neviens cits, kā Yuji Shimomura, kurš bijis spriedzes ainu režisora amatā Ryuhei Kitamuras darbā "Versus".

Otrs trumpis - Tak Sakaguchi, jauns, populārs spriedzes filmu aktieris, kurš kļuva slavens pateicoties tieši lomai filmā "Versus".

Un trešais trumpis, varbūt nedaudz mazāks, bet tomēr, ir aktieris – debitants Kentaro Seagal, kurš... jā... tik tiešām ir Stīvena Sigala dēls.

Tātad lielākā vai mazākā mērā mēs jau jūtam ko varam no darba sagaidīt. Un tik tiešām varam aizmirst par stāstu un sižetu - galvenais akcents ir cīņas, kostīmi un filmas kopējā aura.

Šis ir tas modernais zobencīņu filmu stils, kuru vairums no mums ir patīkami baudīt. Tieši pēc šīs dinamikas kombinācijā ar diezgan smago Dir en Grey (j-metal grupas) mūziku un kostīmu dizaineres Kanas Takeuchi radīto krāšņumu, alkst modernā Japānas zobencīņu (swordplay) žanra kino cienītāji.

Filma nepārprotami ieturēta "Versus" stilā: mums ir nedaudz humora, dīvainu varoņu, lielas platības meža un bezapstāja grautiņa.

Ja runā par negatīvajām lietām, tad uzreiz prātā nāk visnotaļ neizsmeļošais sižets, kā arī šur tur manāmie filmas budžeta robi. Piemēram, galvenais varonis lielāko daļu filmas laika cīnās ar neizvilktu zobenu, kas, cīņu ainu veidošanu padara manāmi lētāku.

Tomēr tas netraucē baudīt filmu tiem skatītājiem, kuriem šis stils iet pie sirds.

Jā, protams, bezsmadzeņu, iespējams šur tur arī lētas dekorācijas, bet nu, ko lai padara, ka šādi projekti nav no lētajiem un naudiņu izsist ir pagrūti.

Vēl tik atliek piebilst divas lietas: pirmā, filma veidota pēc mangas motīviem un, otrā, filmas nobeigums ir tiešām krāšņs un atmiņā paliekošs – tas ir jāredz...

Uzgavilēju Judži Šimomuras režisora debijas darbam! Vienmēr var labāk, bet paldies arī par to pašu! Vērtēšanas skalu nedaudz pabīdot un paņurcot, sanāk...

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Death Trance

Kadrs no filmas: Death Trance

Kadrs no filmas: Death Trance

Kadrs no filmas: Death Trance

Kadrs no filmas: Death Trance
Yuji Shimomura
(Režisors)


Tak Sakaguchi
(Aktieri)


Honoka Asada
(Aktieri)


Kentaro Seagal
(Aktieri)


Osamu Takahashi
(Aktieri)


Takamasa Suga
(Aktieri)


Yoko Fujita
(Aktieri)


Ben Hiura
(Aktieri)


Chuck Johnson
(Aktieri)


Yuki Takeuchi
(Aktieri)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2023. gada
27. septembris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Fire Of Conscience (Ķīna)
Iesakām:
Nine Souls (Japāna)
Nine Souls
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā