Adam And Joe Go Tokyo (TV)
Adam And Joe Go Tokyo (Adam And Joe Go Tokyo) (Adams Un Džo Apciemo Tokiju)
Plakāts: Adam And Joe Go Tokyo Valsts: Anglija
Gads: 2003
Žanrs: TV Šovs / Komēdija
Filmas garums: 224 minūtes
Sēriju Skaits: 8
Valoda: Angļu / Japāņu
Iznākšanas datums: 30.05.2003.
Pievienota: 18.02.2007.
Atslēgas vārdi: Parodija / Bezsakars / Muļķīgums / Intervija

Skatītāju Vērtējums:


Stāsts

"Adam And Joe Go Tokyo" ir astoņu sēriju TV šovs, kuru pārraidīja TV kanāls BBC Three un BBC One, 2003. gadā. Šajā šovā abi britu komiķi ar humoru un izziņu aplūko Japānas cilvēkus, kultūru, mūziku un citas lietas, paralēli veicot dažādas citas amizantas aktivitātes.

1. Sērija
Sērijā mūzika no grupas Polysics, studijas viesis Dr. Nakamatsu, kuram pieder milzīgs skaits patentu – disketes izgudrotājs. Aizsākas šova daļa "Big In Japan", kurā abi komiķi mēģina ar dažādiem veidiem kļūt populāri Japānā. Tokijas Top 5 sižeta ietvaros, tiek aplūkotas piecas amizantākās rotaļlietas. Tāpat tiek runāts par terminu kosplejs (Cosplay).

2. Sērija
"Big In Japan" akcijas ietvaros Adams un Džo dodas publiskā randiņā ar Japānas slavenībām - Kano māsām. Studijas viesi Maikls Arias (Michael Arias) un Šiņičiro Vatanabe (Shinichiro Watanabe), kas atbildīgi par "Matrix" darbu. Mūzika no grupas "Loop Junktion".

3. Sērija
Neliels ieskats japāņu filmā "Azumi". Sarunas un demonstrācijas no Japānas profesionālajiem ātrēdājiem. "Big In Japan" akcijas ietvaros abi komiķi ar izlecošiem tērpiem dodas uz filmas "Matrix" pirmizrādi. Top 5 ietvaros tiek apskatīti pieci skaistumkopšanas produkti. Viesis - Daisuke Inoue - karaoke izgudrotājs. Mūzika no grupas "Doggy Style"

4. Sērija
Japānas mūzikas jaunumi (Mai Kuraki, Exile). Ceļvedis Japānas etiķetē. Japānas uzkodu un našķu Top 5. "Big In Japan" ietvaros abi puiši mēģina iegūt bezmaksas dāvanas, pamatojoties uz savu "popularitāti". Mūzika no "HalCali".

5. Sērija
"Big In Japan" – apzinājušies, ka pagaidām nav kļuvuši populāri, puiši griežas pēc palīdzības talantu aģentūrā IMO. Tikšanās ar Susumu Kurobe – oriģinālo Ultramenu (Ultraman). Viesi - Tokyo Shock Boys - četri trakuļi, kuri likuši pamatus tādam šovam kā Jackass. Mūzika no "Guitar Wolf".

6. Sērija
Mūzikas ziņas (Rip Slyme, Aco). Ieskats Japānas biznesmeņa vakara aktivitātēs. Tāpat abi komiķi aplūko Top 5 Japāņu telefona aksesuārus. "Big In Japan" sadaļas ietvaros dzimst uzlecošās zvaigznes "Gaijin Invasion". Neliels Japānas grāvēja turpinājuma "Battle Royale 2" apskats. Mūzika no "Hoover Over".

7. Sērija
Speciālais viesis: Dandy Sakano ("Gets" komiķis), MC Simoneta. Grupa – "DJ Takeshit". Ziņās: Japānas meiteņu duo - TATU ekvivalents. Filma "Dragon Head". Adams un Džo izmēģina spēkus vadot Japānas klubu. Top 5 – Japānas apvainojumi. Nedaudz par filmu "Masked Rider 555"

8. sērija
Speciālais viesis "Papaya Suzuki". Grupa "Plus Tech Squeeze Box". Ziņās: gaļas saldējums, filma "Blue Spring", anime "Appleseed", neaudz par darbu "Gozu". Top 5: Jaukās lietiņas.

Komentārs

Par šo šovu uzzināju tikai nesen tad, kad pāris mēnešus atpakaļ izdevās noskatīties raidījuma ierakstus.

Par Adamu un Džo īpaši neko nebiju dzirdējis (laikam puiši ir pazīstami tikai Lielbritānijā), tomēr par viņu talantu moka šaubas.

Visā šova laikā, tie lika smieties tikai pāris reizes, viena no labākajām, manuprāt, Gaidžin grupas radīšana. Pārējā laikā smieklus radīja dažādas lietas saistībā ar Japānu, piemēram, izgudrojumi.

Šovs ir kārtējā iespēja tuvāk iepazīties ar Japāņu ikdienu, kura pasniegta ar britu humora devu.

Protams, kā vienmēr televīzijas attēlo šo kultūru, kā pavisam dīvainu un mazliet nepieņemamu.

Ja palūkojas no kino viedokļa, informācijas šeit ir gaužām maz, un tiek atkal parādīti vairāk aprunātie darbi, piemēram, "Battle Royale", kā arī šokējošās personības, konkrēti Takashi Miike.

Ko lai vēl saka, raidījums domāts masu auditorijām, un tie, kas par Japānu zina pietiekami daudz, neatklās šajās sērijās jaunu pasauli, tomēr katrs šāda veida raidījums, ir pelnījis uzslavas. Pietiekami laba izklaide, lai to nepalaistu garām.

Redaktora Vērtējums
7 no 10 ballēm
Kadrs no filmas: Adam And Joe Go Tokyo

Kadrs no filmas: Adam And Joe Go Tokyo

Kadrs no filmas: Adam And Joe Go Tokyo

Kadrs no filmas: Adam And Joe Go Tokyo

Kadrs no filmas: Adam And Joe Go Tokyo
Adam Buxton
(Personība)


Joe Cornish
(Personība)


Shinichiro Watanabe
(Personība)


Susumu Kurobe
(Personība)Komentāri Atpakaļ

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2022. gada
09. augusts

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Bang Rajan 2 (Taizeme)
Iesakām:
Infernal Affairs (Ķīna)
Infernal Affairs
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā