Japānas stends "Baltijas grāmatu svētkos 2011"
Šogad pirmo reizi izstādē „Baltijas grāmatu svētki 2011”, kas norisināsies no 3. līdz 6. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, būs apskatāms arī Japānas stends. Interesenti varēs aplūkot apmēram 400 grāmatas gan japāņu, gan angļu valodā. Daudzveidīgajā grāmatu klāstā ko saistošu varēs atrast katrs – tur būs gan fotoalbumi, praktisku padomu grāmatas, bērnu literatūra, gan vārdnīcas, daiļliteratūra un japāņu komiksi – manga.

Grāmatas uz Latviju atceļojušas ar Japānas Fonda un Izdevēju asociācijas kultūras apmaiņas veicināšanai (Publishers Association for Cultural Exchange) atbalstu. Pēc izstādes beigām tās tiks dāvinātas Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Āzijas studiju nodaļai.

Japānas dalība „Baltijas grāmatu svētkos 2011” ir viens no notikumiem, kas veltīts Japānas un Latvijas diplomātisko attiecību atjaunošanas 20. gadadienai, un tam visa gada garumā sekos arī citi gadadienai veltīti pasākumi.

Foto: Xavi Larrosa
Informācija: Japānas vēstniecība Latvijā
Baltijas grāmatu svētku mājas lapa
02.03.2011. - Gatis
DB Pievienota "Crows Zero II"
DB Pievienota:
Crows Zero II
"Crows Zero II"





Foruma Diskusija
27.02.2011. - Gatis
Februārī AMDB paliek 7 gadi
Vortāls svin 7 gadu jubileju
23.02.2011. - Gatis
DB Pievienota "Woochi: The Taoist Wizard"
DB Pievienota:
Woochi: The Taoist Wizard
"Woochi: The Taoist Wizard"





Foruma Diskusija
20.02.2011. - Gatis
Koncerts: Ķīniešu Jaunais gads un tautas mūzika
Koncerts: Ķīniešu Jaunais gads un tautas mūzika mākslinieki19. februārī, plkst. 19:30 Lielajā ģildē
20. februārī, plkst. 16:00 Ventspils teātra namā "Jūras vārti"


Dažas nedēļas pēc Austrumu Jaunā gada iestāšanās Rīgā un Ventspilī viesosies orķestris, kura repertuārs rotāts dzejiskiem nosaukumiem, kas tā vien domāti, lai eiropietim uzburtu priekšstatu par Ķīnas ainavām, cilvēkiem, skaņām un noslēpumiem. Būs bambusa flauta, kas imitē Pekinas operas vokālo tradīciju, uzzīmēsies vientuļa, bet lepna vīra dzīves nasta, veroties avotā, kurā spoguļojas auksta mēnessgaisma, skanēs mūzika no etniski atšķirīgā Siņdzjanas uiguru autonomā reģiona, būs ainas no nomadu zirgkopju dzīves, skaņās iemiesosies Tibetas pavasara zaļums un tibetiešu ilgas pēc priekpilnas dzīves, iešķindēsies mūzika no lesa jeb dzeltenzemes plakankalnēm, satiksim budistu mūķeni, kas ilgojas pēc dzīves ārpus klostera, dzirdēsim laternu festivāla atbalsis uz pavasara sliekšņa un piedalīsimies Tanu dinastijas dzīrēs.

Ķīnas raidorganizāciju ķīniešu tautas orķestris ir simt mūziķu liela skaniska vienība, kas atskaņo Ķīnas tradicionālo jeb tautas mūziku. Orķestra rīcībā ir vislabākie pūšamie, stīgojamie un sitamie instrumenti, kā arī visprofesionālākie mūziķi, kurus izvēlas neticami bargā konkursā.

Avots un video: http://www.latvijaskoncerti.lv
Biļetes: www.bilesuserviss.lv
18.02.2011. - Gatis
DB Pievienota "Happy Flight"
DB Pievienota:
Happy Flight
"Happy Flight"





Foruma Diskusija
07.02.2011. - Gatis
DB Pievienota "My Darling Is A Foreigner"
DB Pievienota:
My Darling Is A Foreigner
"My Darling Is A Foreigner"





Foruma Diskusija
05.02.2011. - Gatis
Laimīgu Jauno 2011. Gadu

Tokyo Midtown

31.12.2010. - Gatis
Āzijas filma Baltijas Pērlē 2010
Āzijas filma Baltijas Pērlē 2010Tēvocis Bunmē, kurš spēj atcerēties savas iepriekšējās dzīves

Lung Boonmee Raluek Chat/Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives
Spānija, Taizeme,Vācija, Lielbritānija, Francija, 2010, 114 min
Režisors: Apičatpongs Vīrasetakuls
Lomās: Tanapats Saisaimars, Sakda Kajubadi, Džendžira Pongpasa

Kādu dienu tēvocis Bunmē atskārst, ka viņam vairs nav atlicis daudz laika, tāpēc viņš nolemj savas dzīves pēdējās dienas pavadīt pie dabas kopā ar tuviniekiem. Ar tēvoci Bunmē sāk atgadīties dīvainas lietas, – viņš sāk redzēt rēgus.

Domādams par savas slimības cēloņiem, Bunmē kopā ar ģimeni dodas cauri džungļiem uz kalna virsotni, kur sākusies viņa pirmā dzīve. Katra filmas epizode piedāvā negaidītu, it kā neloģisku notikumu pavērsienu. Filmā cilvēki draudzīgi sadzīvo ar meža gariem un rēgiem, kas mēdz pieņemt cilvēku izskatu.

Filma saņēmusi 2010. gada Kannu kinofestivāla balvu ”Zelta palmas zars”.

Seansi:
22.10.2010. Kongresu Nams, Lielā zāle, 24:00 (Neprātīgās kino nakts ietvaros)
25.10.2010. Kongresu Nams, Lielā zāle, 17.00
26.10.2010. Kongresu Nams, Lielā zāle, 21:30

Avots: balticpearl.lv

Saites: IMDB profils

Reklāmas rullītis:

20.10.2010. - Gatis
Yamato bundzinieku koncerts Rīgā (2010)
YamatoTeksts no oficiālajām publikācijām: "2010. gada 3. decembrī Rīgas Kongresu namā uzstāsies atraktīvo un enerģisko bundzinieku grupa no Japānas Yamato! Meistarīgie bungošanas virtuozi šoreiz prezentēs savu jaunāko programmu ar nosaukumu „Matsuri Fiesta”.

Bundzinieku grupa dibināta pirms 17 gadiem Japānā, Narā, „Yamato zemē”, kas tiek uzskatīta par visas Japānas kultūras šūpuli. Šo gadu laikā grupa sniegusi vairākus tūkstošus priekšnesumu un izpelnījusies nedalītu kritiķu un skatītāju sajūsmu. Divas reizes tā priecējusi arī Latvijas publiku.

Yamato bundzinieki uzstājas, izmantojot vairākus desmitus visdažādāko izmēru, tembru un skaņu tradicionālo Japānas Wadaiko bungu, kas lielākoties darinātas no dabas materiāliem. Vislielākās no tām – odaiko – ir izgatavotas no milzīga, vairāk kā 400 gadus veca koka.

Aizraujošo performanci, kurā apvienota gan teātra māksla, gan mūzika, gan apbrīnojama roku veiklība un virtuozitāte, lieliski papildina grupas dalībnieku artistiskums un humora izjūta, radot neaizmirstamu baudījumu gan acīm, gan ausīm! Koncerta laikā skatītājs tiek ieskauts visdažādāko skaņu mozaīkā, kas rezonē no krītoša lietus maigajiem piesitieniem līdz elpu aizraujošām sajūsmas eksplozijām.

yamatoPaši bundzinieki stāsta: „Savu instrumentu spēlē, kas priecē skatītāju sirdis visā pasaulē, mēs pilnībā ieliekam it visu dvēseli, un mūsu bungu sitieni, gluži tāpat kā sirdspuksti, skan vienā ritmā ar visas dzīves un dzīvības pulsu!”

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv"

No manas puses jāpiebilst, ka koncerts varētu būt iespaidīgs, tomēr šoreiz, salīdzinot ar pagājušo viesošanās reizi, šķiet ka biļešu cenas ir nedaudz pārspīlētas (12-30Ls).

Foruma diskusija
16.10.2010. - Gatis
Arsenāls 2010
Arsenāls jau norit pilnā sparā, tomēr vēl ir iespēja noķert kādu no Āzijas kino seansiem:

22.09.2010 19:00 Kino K. Suns - Akitsu avoti / Akitsu onsen (Japāna)



Saite uz filmas aprakstu Arsenāla mājas lapā

26.09.2010 18:00 Kino Rīga, Lielā zāle - Tokijas sonāte / Tokyo Sonata (Japāna)



Saite uz filmas aprakstu Arsenāla mājas lapā

26.09.2010 19:00 K. Suns - Slaisti / Roku de nashi (Japāna)



Saite uz filmas aprakstu Arsenāla mājas lapā

26.09.2010 21:00 Kino Rīga, Mazā zāle - Akla cūka grib lidot / Babi Buta Yang Ingin Terbang (Indonēzija)



Saite uz filmas aprakstu Arsenāla mājas lapā
20.09.2010. - Gatis
Ikebanas demonstrācija (2010)
Ikebana2010. gada 23. septembrī
19:00 Rīgas Kongresu nama Mazā zāle


Citāts no Japānas vēstniecības publicētās informācijas:
"Cilvēki vienmēr ir mīlējuši ziedus. Mūsu priekšteči ikebanas – Japānas ziedu kārtošanas mākslā apjauta, ka ziedi ir ne vien skaisti, bet, ka tie spēj arī atspoguļot laika plūdumu un jūtas cilvēku sirdīs. Kad mēs sajūtam augu vārdos neizteikto vēstījumu un klusās kustības, mēs pastiprinām mūsu iespaidus ar formas, sauktas par ikebanu palīdzību. Ikebana māca sakārtot nogrieztus un no dabas paņemtus augus tādā veidā, ka, novietojot citā vidē, tos piepilda jauns skaistums. Tā vietā, lai vienkārši atdarinātu formu, kas augam piemita dabā, mēs ar zaru, lapu un ziedu palīdzību radām jaunu formu, kurā ietverti mūsu iespaidi par auga skaistumu, kā arī mūsu pašu rakstura nospiedumi. Ikebanai arīdzan jāļauj noprast dabas spēki, ar kuriem augi eksistē harmonijā — vēja locīti koka zari, kukaiņu iegrauzta lapa."

Ieeja ar bezmaksas ieejas kartēm.

Ieejas kartes var saņemt Japānas vēstniecībā no 17. septembra. Ieejas karšu skaits ir ierobežots.

Adrese: K.Valdemāra iela 21, Rīga,
darba dienās no 9:00-13:00, 14:00-17:00
Vēstniecība būs slēgta 20.septembrī.
Sīkāka informācija pa tālruni 67812003

Organizē: Japānas vēstniecība un Ikenobo Society of Floral Art

Demonstrācijā piedalīsies: Midori Jamada (Ikenobo NVS valstu filiāles vadītāja) un Fukuhiro Nakamura (Ikenobo Galvenās pārvaldes
īpašais viesprofesors)
14.09.2010. - Gatis
Vadaiko bundzinieka Ičitaro koncerts (2010)
Ičitaro

Norises laiks: 2010. gada 26. septembris (svētdiena) 19:00
Norises vieta: Lielā Ģilde
Ieejas kartes (bezmaksas) pieejamas Lielās Ģildes kasēs:
24.septembrī (piektdiena) 17:00 – 19:00 un 26.septembrī (svētdiena) no 18:00


IČITARO (Ichitaro) dzimis Kuvanā, mazā Japānas pilsētiņā Mie prefektūrā. 1990. gadā pievienojies slavenajai japāņu bundzinieku grupai „Ondekodza” (Ondekoza) un nākamos trīs gadus pavadījis koncertējot ASV . Minētajā laika posmā grupa sniedz vairāk kā 500 koncertus, četrus no tiem – prestižajā Karnegī zālē Ņujorkā. IČITARO apguvis bungu spēli pie Dena Tagajasu (Den Tagayasu), „Ondekodza” dibinātāja. Pirms savas solo mākslinieka debijas 2004.gadā, IČITARO paspējis sniegt vairāk kā 2000 priekšnesumu „Ondekodza” sastāvā gan Eiropā, gan Āzijā. Mūziķa pirmais solo koncerts notika Tokijas Kultūras zālē un turpmāk koncertdarbība tika plaši izvērsta visā Japānā. 2008.gadā IČITARO uzstājās Rakverē, Igaunijā Sumo cīņas mākslas čempionāta atklāšanas ceremonijā, kā arī citās vietās Igaunijā un Somijā, tai skaitā kā viesmākslinieks 2009.gada Igaunijas Dziesmu svētku gājienā.

Latvijas koncerts ir daļa no IČITARO 2010.gada Ziemeļeiropas koncerttūres. Koncertā būs dzirdama IČITARO paša komponētā mūzika. Mūziķis savā daiļradē izmanto džeza, roka ritmus un korejiešu bungu mākslas tradīciju, apvienojot to ar japāņu tradicionālo mūziku. Piemēram, skaņdarbs IRI komponēts, ņemot par pamatu sintoisma reliģijas sakrālās mūzikas kagura ritmus, kas Aiči prefektūras Tobišimas ciemā gadu tūkstošiem pārmantoti no paaudzes paaudzē. Daudzveidīgās dažāda lieluma un pielietojuma bungas, tādas kā Oodaiko, Shime Daiko, Okedo Daiko un Katsugi Daiko, un 20 gadus ilgā vadaiko bundzinieka pieredze ļauj IČITARO radīt ne tikai varenu dārdoņu, bet arī smalkas un trauslas skaņas, ko raksturo japāņu sakāmvārds „klusums pirms vētras”. IČITARO mūzikā atspoguļoti četri gadalaiki, kas raksturo japāņu kultūru.

Koncerta programma:
IRI (Komponists: IČITARO)
DAN (Komponists: IČITARO)
CHAPA SO LO (Komponists: IČITARO)
REN (Komponists: IČITARO)
SAN (Komponists: IČITARO)
14.09.2010. - Gatis
Kang Je-gyu uzņems "My Way" arī Latvijā
My Way aktieriCitāts ar kļūdu labojumiem no delfi.lv: "Kamēr septembra sākumā Rīgas ielās notiek Bolivudas asa sižeta filmas "Agent Vinod" uzņemšana, tikmēr "Film Angels Studio" jau gatavojas nākamajam sadarbības projektam ar Āzijas kinoindustrijas pārstāvjiem, šoreiz no Dienvidkorejas, kuri Rīgā uzņems asa sižeta, vēsturisku filmu "My Way".

Filmas "My Way" uzņemšana notiks Korejā, Ķīnā un arī Latvijā. Tās producējošā kompānija ir "The Directors" (Seula, Dienvidkoreja) un režisors ir Āzijas kino industrijas ietekmīgais režisors Je Gyu Kang. Latvijā filmas producēšana norisinās sadarbībā ar SIA "Film Angels Studio" un tās izpildproducentu Tomasu Makaru.

"My Way" ir stāsts par kādu korejiešu kareivi, kurš II pasaules kara laikā, karodams Japānas, Krievijas un Vācijas armijās, tiek saņemts gūstā Normandijā no ASV armijas puses.

Tātad 2011. gada pirmajā pusē Rīga pārvērtīsies 1944. gada Berlīnē, kino ciematiņš "Cinevilla" - par krievu ciematu, savukārt Kurzemes jūrmalas piekraste būs Amerikas kareivju pārņemtā Normandija. Filmas uzņemšanas ietvaros jau šā gada novembrī Korejā ieradīsies masu skatu dalībnieki un kaskadieri no Latvijas.

Latvijā plānotā filmēšana būs vērienīgākais šāda žanra projekts, kāds līdz šim šeit ticis uzņemts."

Jāpiebilst, ka AMDB lasītājiem šis režisors ir pazīstams pēc darbiem "Shiri" (1999) un "Taegukgi" (2004).

Galvenajās lomās, pagaidām jau tuvu apstiprināšanai, ir Dong-kun Jang (attēlā pa labi) un Fan BingBing (attēlā pa kreisi).

Video no preses konferences (Avots: LETA)
14.09.2010. - Gatis
"8 Fudži, 3 kumeļi un neviena baklažāna" izstāde (2010)
FujiLatvijas Dabas muzejā no 1. līdz 16. septembrim būs skatāma izstāde „8 FUDŽI, 3 KUMEĻI UN NEVIENA BAKLAŽĀNA. JAPĀŅU VALODAS METODISKIE MĀCĪBU LĪDZEKĻI”, kas tapusi sadarbībā ar Japāņu valodas un kultūras studiju „Gengo”.

Izstāde veltīta Japānas dabai – tās daļa japāņu valodas mācību iestāžu skolnieku foto novērojumi dažādos gadalaikos blakus HOKUSAI gravīru kolekcijai, kuru var uzskatīt arī par dokumentālās mākslas paraugu. Izstādē tiks izstādīta lieltabula MULTILINGVĀLĀ SASTATĀMĀ ĶĪMISKO ELEMENTU TABULA 100 VALODĀS. Interesentiem būs iespējams aplūkot arī tabulas digitālvariantu.

Sākotnēji 2008. gadā – Dmitrija Mendeļejeva gadā – tapa ideja pievienot topošajai japāņu valodas DABAS vārdnīcai arī ķīmijas elementu sarakstu. Radās tabula, kurā bija redzams ķīmisko elementu saraksts latīņu, latviešu, krievu, vācu, angļu, franču un japāņu valodās. Uzmanība tika pievērsta tikai tam, ka latīņu valodā nosaukumiem katrā valodā atšķirīgi piedēkļi, bet japāņu valodā tikai maza daļa elementu nosaukumu pierakstīta ar kandži, lielākā daļa – ar katakana alfabēta zīmēm – tā japāņi pieraksta svešvārdus. 2010. gada 28. jūnijā Japāņu valodas un kultūras studija „Gengo” ar šo tabulu piedalījusies Starptautiskajā ķīmiķu konferencē.

Izstādē būs aplūkojama arī Japānas prefektūru simbolu tabula – gan grafiskie ģerboņsimboli, gan dabas simboli, kas jau izsenis ir raksturīgi Japānas kultūrai. Arī šai lieltabulai pieejams digitālais variants, kas septembrī tiks papildināts ar ģeogrāfiskajām vienībām – galvenajām salām mazajiem arhipelāgiem, kalniem, upēm, ezeriem, līčiem u.c.

Darbs vēl aizvien turpinās. Tiek pētīti Japānas vietvārdi, iecerētas lieltabulas – skaitāmtabula, atslēgtabula, On tabula, veco On tabula, fonētiķu tabula un daudz citu radošu projektu.

Izstāde aplūkojama 1. stāva izstāžu zālē, atklāšana 1. septembrī plkst. 12:00.
Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Ieejas maksa:
Pieaugušajiem – 0.50 Ls;
Pensionāriem, studentiem, skolēniem - 0.30 Ls;

Foruma diskusija
02.09.2010. - Gatis
Māra Mārtinsona filma "Amaya"
AmayaRežisors: Māris Mārtinsons
Lomās: Kaori Momoi, Kristīne Nevarauska, Andrius Mamontovas, Lau Dan, Monie Tung, Dexter Fletcher, Laura Luīze Dzenīte
Žanrs:Drāma/Komēdija

Stāsts:
AMAYA– stāsts par romantiķi Polu (aktieris Andris Mamontovs), kurš pēc dramatiskas šķiršanās no mīļotās Lori (aktrise Kristīne Nevarauska) dodas klejojumos pa pasauli. Ir pagājuši trīs gadi un Pols attopas Honkongā.
Šeit liktenis vīrieti saved kopā ar sievieti vārdā Amaya (aktrise Kaori Momoi) un viņas mazliet komisko ģimeni. Savdabīgais rietumnieks Pols, piesakoties masāžas kursos Amayas vīra brāļa Tao (aktieris Lau Dan) masāžas salonā, iepazīstas ar skaistuli Jasmine (aktrise Monie Tung). Bet pagātnes jūtas negrib pierimt un tās atdzimst pašā negaidītākajā laikā un vietā. Trīs dažādas sievietes palīdz Polam izdzīvot vēl nepieredzētas “mīlestības”, “ilgošanās”, “prieks”, “šķiršanās” izjūtas un no jauna atrast dzīves pilnasinību.

Kinoteātros: no 17.septembra! Biļešu iepriekšpārdošana Forum Cinemas Citadele no 3.septembra!

Saites:
Oficiālā lapa
Facebook
IMDB profils
Foruma diskusija
Amaya


23.08.2010. - Gatis
Tibetas Mūku svēto rituālu un deju koncerts (2010)
Tibetas mūku koncertsIeeja pasākumā: no plkst. 16:00
Cenas: 3-30 Ls

"No 12. – 15.septembrim ar īpašu programmu Eiropas koncerttūres ietvaros Latvijā viesojas Tibetas Budisma mūki no Ladakas. Programmā paredzēts Tibetas Budisma svēto deju un rituālu koncerts, budisma sakrālo gleznojumu izstāde un smilšu mandalas veidošana.

Tibetas budisma mūki Latvijā ieradīsies 12.septembrī, lai jau tās pašas dienas pēcpusdienā 17:00 sniegtu grandiozu koncertu Kinoteātra Rīga lielajā zālē, nākamajās dienās, no 13.- 15. septembrim, Rīgas kongresu namā mūki veidos Dzambalas jeb labklājības un turības dievības smilšu mandalu, tūres noslēgumā 15. septembrī 18:00 gaidāms arī papildus koncerts pie pasākuma atbalstītājiem t/c Origo. Nedēļu pirms koncerta no 6. – 12.septembrī Kino Rīga ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot Budistu sakrālo gleznojumu izstādi.

Pasākumu koordinators Vadims Lazars stāsta: „Pasākumu būs daudz, taču pats grandiozākais notikums viennozīmīgi būs koncerts Kino Rīga, kura laikā Tibetas budisma mūki veiks dažādas dejas un peformances. Cilvēkiem, kuri mīt Himalajos, budisms ir neatņemama ikdienas un svētku sastāvdaļa, budisma idejas ir viņu dzīves pamats, tālab budisma vērtības rod atspoguļojumu viņu tautas dziesmās un dejās. Tieši tāpēc, lai skatītajiem parādītu pēc iespējas plašāku priekšnesumu spektru, koncerta programmā ir gan ļoti izsmalcinātas reliģisku rituālu performances, gan tradicionālas ikdienas nomadu dziesmas un dejas. Koncertā tiks izpildītas sekojošas dejas: Ači piesaukšana, Mahakālas deja, Čod prakses rituāls, Vairočanas mudra, melnās cepures deja, brieža deja, ķēniņa Gesāra deja, Ačarja deja, nomadu mūzika un dejas un citas.”

Papildus koncertam mūki veidos arī Dzambalas jeb turības un labklājības dievības smilšu mandalu. Dzeltenam Dzambalam parasti tiek lūgta ne tikai pārticība un bagātība, bet pats svarīgākais - garīga labklājība, lai kļūtu par labāku cilvēku. Mandalas veidošana ilgs 3 dienas un tai seko arī tās izjaukšana, kā simbols visu lietu nepastāvībai un mācība par visu lietu dabu un nepieķeršanos tai.

Grupā ir desmit profesionāli mākslinieki: astoņi mūki un divi laicīgi cilvēki. Savā programmā viņi dāvās mums iespēju iepazīties ar Tibetas budisma sakrālajām dejām, garīgajām dziesmām un rituāliem. Gadsimtu garumā tie Himalaju ļaudīs modināja un uzturēja mīlestības un labestības jūtas. Tāpēc šis priekšnesums būs kā stāsts par budisma pamatvērtībām- mīlestību un mieru.

Visi turnejā iegūtie līdzekļi tiks izlietoti labdarības projektiem Himalajos."

Biļetes: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/visi/?concert=70775

Foruma Diskusija
20.08.2010. - Gatis

<< Iepriekšējās (1 2 3 4 5 6 7 ) Nākamās >>


Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2024. gada
14. oktobris

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Tekken (Japāna)
Iesakām:
Oldboy (Koreja)
Oldboy
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā