Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/functions.inc.php on line 21
Yosuke Kubozuka Atveidos Pilotu Kamikadzi
Japānas jaunā kino zvaigzne Yosuke Kubozuka pēc negadījuma (kritiens no balkona) un viena gada atveseļošanās procesa ir atgriezies pie uzņemšanās filmās.

Nesen aktieris uzsāka filmēšanos jaunā Toei kompānijas kara grāvējā “Orewa Kimi No Tamenikoso Shiniyuku” jeb “I Will Die Only For You”.

Šī ir lielbudžeta filma (budžets 1,8 biljoni jēnas), kurā darbība risināsies Otrā Pasaules Kara laikā. Toei kompānija turpina lielfilmu veidošanu, jo iepriekšējā Toei filma “Yamato” ieguva milzīgus panākumus.

Filmu režisēs Taku Shinjo.

Ja kāds vēl šo aktieri nepazīst, tad iesaku noskatīties filmas "Madness In The Bloom" vai "Go"

hogacentral.blogs.com

30.03.2006. - Gatis
Ceļojošais Pokimonu Parks
Japānas kompānija Nintendo šī gada otrajā pusē plāno laist tūrē ceļojošo atrakciju parku, kurā visas atrakcijas balstās uz slaveno varoni Pokimonu.

Pokimonu atrakciju parks savas gaitas aizsāks Taipei, Taivānā un izbraukājis Āziju, tas plāno doties iekarot Ameriku un Eiropu.

Jāsaka, ka šis parks ir jau pus gadu nodzīvojis Japānā, kur piesaistīja aptuveni 4,5 miljoni apmeklētāju.


news.yahoo.com

26.03.2006. - Gatis
DB Pievienota "Werewolf In Bangkok"
26.03.2006. - Gatis
KFC Pamet Viens No Galvenajiem Žurnālistiem RIP
Skumjas vēstis ir sasniegušas Āzijas filmu piekritējus. Domāju, ka daudzi ir kādreiz iegriezušies interneta resursā kfccinema.com, kurā pamanījuši, ka lielāko daļu Āzijas kino ziņu tur ievieto kāds Magic8 jeb īstajā vārdā David Leong.

Kā tika publicēts vairākos Āzijas kino resursos, tad KFC komanda ir paziņojusi, ka David Leong dabīgas nāves iemesla dēļ 18. martā ir pametis šo pasauli.

Arī AMDB vārdā gribētu izteikt līdzjūtību, jāpiemin, ka vairākas ziņas, kuras ievietotas AMDB lapā tika ņemtas tieši no šī žurnālista rakstiem.

RIP
25.03.2006. - Gatis
Stāvoklis Korejas Box-Ofisā!
Pagaidām uz 2006. gada 19. martu, Korejas box ofiss izskatās sekojoši:

01. 투사부일체 (My Boss, My Teacher) - 6,100,000
02. 음란서생 (Forbidden Quest) - 2,526,000
03. 구세주 (Oh! My God) - 1,850,000
04. 흡혈형사 나도열 (Vampire Cop Ricky) - 1,824,353
05. 홀리데이 (Holiday) - 1,345,174
06. 싸움의 기술 (The Art of Fighting) - 1,273,000
07. 야수 (Running Wild) - 1,013,678
08. 데이지 (Daisy) - 957,104
09. 백만장자의 첫사랑 (The Millionaire's First Love) - 559,330
10. 사랑을 놓치다 (Lost in Love) - 511,200

Bet lielas cerības tiek liktas uz jauno pieaugošo skatītāju seksa komēdiju "Bewitching Attraction"
22.03.2006. - Gatis
Februāra Aktrise - Ryoko Hirosue
Ryoko HirosueDatu bāzei pievienots 2006. gada februāra mēnesī iebalsotās aktrises Ryoko Hirosue profils.

http://www.amdb.lv/actors/ryokohirosue.php
20.03.2006. - Gatis
HK filmu kritiķu un profesionāļu savienība pasludina kārtējās TOP 10 filmas
Pirms četrām dienām Honkongas filmu kritiķu un profesionāļu savienība publiskoja aizvadītā gada top 10 ķīniešu un ārzemju filmu sarakstu.

Ķīniešu filmu tops:
1. Election
2. Wait Till You're Older
3. Perhaps Love
4. Kekexili: Mountain Patrol
5 . S.P.L. / Sha Po Lang
6. Initial D
7. The Wayward Cloud
8. Seven Swords
9. AV
10. Crazy N' the City

Ārzemju filmu tops:
1. Sympathy for Lady Vengeance (Dienvidkoreja)
2. Howl's Moving Castle (Japāna)
3. Crying out of Love, in the Center of the World (Japāna)
4. Gloomy Sunday (Vācija)
5. Densha Otoko (Japāna)
6. Charlie and the Chocolate Factory (ASV)
7. Frank Miller's Sin City (ASV)
8. Be with You (Japāna)
9. King Kong (ASV)
10. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (ASV)
20.03.2006. - LaughInGMan
DB Pievienota "Yesterday"
17.03.2006. - Gatis
Uzsākam pastāvēšanas trešo gadu!
AMDB svin savu otro pastāvēšanas gadu un nemanot ir iegājusi trešajā. Par dibināšanas datumu varētu uzskatīt 5. februāri (sk. vēsturi), bet svinēt varam visu martu!

Nedaudz iz AMDB vēstures:

Būtībā Āzijas filmu vortāla AMDB pirmsākumi meklējami 2003. gada nogalē, kad es noskatoties pāris darbus nolēmu, ka vajadzētu paķimerēties ar html un uzmest nelielu lapiņu par kādu no filmām...

No sākuma bija doma uztaisīt lapu par Japānas filmām, kur varētu iemest nosaukumus un gadus, tad internetā iepazinos ar vienu džeku – Dmitriju, kurš DC bija nošārējis pāris Ryuhei Kitamuras filmas. Tā nu mēs vārījāmies, kamēr sadomājām, ka jātaisa lapa kopā un divās versijās, latviešu + krievu.

Dmitrijs jeb ExtincT nolēma darboties pie krievu versijas, bet es bīdīt latviešu. 2004. gada 5. februārī 13:54 tiek palaista pirmā projekta skice, kura tiek nosaukta par LAMP, jeb Latvian Asian Movie Page.

Tā bija prasta html lapa, kura sastāvēja no banera, bildes un angļu tekstu par to, ka drīz projekts tiks palaists. Lapa hostējās uz times bezmaksas servera.

2004. gada 16. februārī LAMP jau bija izveidotas sadaļas (pagaidām vēl tukšas) un vedām sarunas par to, ka nosaukums kaut kā neiederas. Bet šajā periodā LAMP tika ievietots pirmais apraksts par filmu – tā bija Kitamuras „Versus” ar ļoti diletantisku aprakstu, kurš sastāvēja no pāris vārdiem...

2004. gada 18. februārī nonācu pie nosaukuma AMDB, kas burtiski nozīmē Asian Movie Database, pēc tam nolēmām pāriet no times hosta uz bezmaksas eclub hostu, kur laikam vēl tagad atrodas viena no AMDB versijām.

Tā uzsākās abu valodu lapas versijas veidošana, latviešu dizains bija aptuveni krāsu ziņā līdzīgs patreizējai versijai, savukārt ExtincT veidoja pelēcīgu krievu versiju.

Pēc kāda laika lapai izveidojām arī forumu, lai gan tas ne tuvu nebija līdzīgs patreizējam, tomēr pāris lietotāji bija mūs jau atraduši.

Pēc neilga laika lapā bija pāris desmiti filmu, bez aprakstiem, jo kaut kā tā rakstīšana nevedās. Kādu dienu nolēmu piesēsties un uzrakstīt atsauksmes par dažām filmām, un šo to izspiedu laukā no savas atmiņas un vidusskolas literatūras stundās iegūtajām iemaņām.

Tomēr ExtincT nolēma neturpināt krievu valodas versijas izveidi - bija vairākas grūtības ar sinhronu lapas darbību, kā arī ar slinkumu un vēlmi turpināt darboties šajā lauciņā.

Parādījās vairākas idejas par lapas pārveidošanu un ideja par to, ka lapu vajag veidot kā kačātāju info avotu – kurā būtu uzskaitīti filmu ripi, to kvalitāte utt. Pretojos šai idejai un turpināju darboties viens pie šīs lapas, palēnām atjaunojot un rakstot par manis redzētajām filmām.

Pēc kāda laika ExtincT it kā atgriezās pie projekta, tomēr atkal nozuda... Nedaudz vēlāk lapai bija izveidojies savs mazais apmeklētāju loks, kuri ik pa laikam kaut ko iepidžināja forumā.

Ar pāris no šiem džekiņiem sāku sarakstīties un viens no tiem bija un joprojām ir LaughnGMan. To skaitā bija arī Saiko, Devilchild vēlāk arī Xipnoss un Heldons, ja kādu piemirsu, tad piedodiet...

Lapai tikmēr sāka parādīties kaut kas līdzīgs ziņu sadaļai, kā arī filmu skaits pārsniedza pirmo simtu.

Pa vidu tam, iepazinos ar draugiem no nihongo.lv, kuru projekts man patika un kuriem patika AMDB projekts (ceru, ka vēl arī tagad patīk!)

Kādu dienu mēs ar LaughnGMan sadomājām, ka ir jāizmaina kaut kas un 2005. gada sākumā nolēmām samesties kopā un pāriet uz maksas hostu, kā arī nopirkt domēnu: www.amdb.lv.

Lietas palēnām bīdījās, parādījās arī piedāvājumi apmainīties ar saišu izvietošanu, tagad arī AMDB saite atrodas vairākos nopietnos portālos, piemēram, filmas.lv.

Notika izmaiņas gan dizainā, gan nedaudz struktūrā, protams, ka tika ieviesta ziņu sistēma un šur tur pielikts php.

Ideja joprojām palika vecā labā, sniegt Latvijas iedzīvotājiem informāciju latviski par Āziju un tās saražotajām filmām.

2005. gada vidū mums pievienojās arī citi palīgi, piemēram, Dace ar dizaina lietiņām, vēlāk arī Sergejs, kurš pēc pāris rakstiem ir nozudis, un nesen arī Ēriks, kurš ar jau kādu laiku nav redzēts.

Katrā ziņā mugurkauls, laikam joprojām pašai lapai palieku es, forumam LaughnGMans, bet neapšaubāmi, ka prieks ir tas, ka šo divu gadu laikā AMDB ir pievienojušie un iespējams AMDB nu jau vortāls ir devis stimulu kādam no Latvijas iedzīvotājiem iepazīt Āzijas kultūru caur filmu logu...

2 gadi ir tikai nieks un tikmēr, kamēr vortāla veidošana paliks mans hobijs, kā arī tikmēr, kamēr būs atbalstītāji un nelielā lasītāju vienība, tikmēr AMDB ceru, ka pastāvēs un soļosim, kā mazais Mashimoro!

Sveiciens visiem lasītājiem!

PS. Paldies Dacei par Dzimšanas dienas bilžuku.
13.03.2006. - Gatis
Nosacīts klusums...
Nosacīts klusums lapā... Nav pamats uztraukumam! AMDB vienkārši pamazām iesvin savu dzimšanas dienu, kuras precīzs datums nav zināms, bet gan jau mēs vienosimies par konkrētu skaitli, par to tiks ziņots!
10.03.2006. - Gatis
DB Pievienota "Attack Of The Mushroom People"
05.03.2006. - Gatis
Ghost In The Shell
"Ikdienas dzīves ritms mijas ar fantāziju par nākotni.... Pasaule ir kļuvusi pārbagāta ar informāciju-visu planētu apvij plašs informācijas tīkls, elektroni un gaismas pulsē tai cauri. Bet nācija un etniskās grupas vēl joprojām ir izdzīvojušas...”.

Un vienā nelielā Āzijas nostūrī, nedaudz noslēpumainā, blīvi apdzīvotā valstī, dēvētā par Japānu ... "

Iepriekšminētais stāsts ir no Shirow Masamune grafiskās noveles, uz kuras pamata režisors Oshii Mamoru izveidoja savu animācijas filmu, kas 1995. gadā kļuva par klasiku. Šis stāsts ir nedaudz noslēpumains un bagāts ar sarežģītām situācijām, mūzika ir spokaina, nervus kutinoša un grafiskais atveidojums ir elpu aizraujošs. Personām, kuriem patika un vēl joprojām sirdī palikusi Bladerunner (1984), arī šī animācijas filma noteikti jāredz! Shirow bija viens no pirmajiem, kurš attēloja cieši saistītus cilvēkus, robotus un elektroniskās iekārtas, lai izveidotu uz zinātniski fantastiskus stāstus par šķietami ne tik tālo nākotni, padarot viņu par Japāņu Filipu K. Diku vai Viljamu Gipsonu.

Stāsta kopsavilkums:
Starptautiski pazīstams elektrisko iekārtu apvidus Japānā. Dēvēts par "leļļu un robotu pavēlnieku" (puppet master), viņam ir piešķirtas īpašas spējas manipulēt un kontrolēt cilvēku prātu. Šis unikālais un noslēpumainais "hakeris" tiek turēts aizdomās par masveida apvainojumiem, nelegālu informācijas lasīšanu un vākšanu, politiskajām sankcijām, terorisma aktiem un kibernētisko tiesību neievērošanu.

Tiek sasaukta kopā Japānas slepenā aģentūra, lai sagūstītu izveicīgo un nenotveramo ļaundari. Atklājas, ka rūpīgi meklēto pierādījumu tīmeklis noved atpakaļ pie pašas Japānas Ārlietu Darījumu ministrijas. Nejauši uziet arī informāciju par tās veidoto slepeno datorvīrusu, kas kalpo kā līdzeklis politikas un tirdzniecības spiegošanai...

japan-zone.com

04.03.2006. - Dace
Balsojam Martā!
Atvērts šī mēneša balsojums par labāko aktieri, aktrisi un režisoru!

Nobalsot var:
Režisoru: Šeit / Aktieri: Šeit / Aktrisi: Šeit
01.03.2006. - Gatis

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/shows.inc.php on line 866
Japānas Filma Saņem Oskaru
OkuribitoLiels panākums Japānas kino. Šā gada Oskara balvu pasniegšanas ceremonijā „Labākā Aizrobežu Filma” kategorijā balvu saņēma Jodžiro Takitas darbs „Departures” (Okuribito).

Takita kļuva par pirmo Japānas režisoru, kurš jebkad ieguvis šīs kategorijas Oskara godalgu.

Filma stāsta par talantīgu čellistu, kurš palicis bez darba, pieņem darbu apbedījumu birojā kā nelaiķu pirmizvadīšanas uzkopējs.

Šis darbs arī Japānā ieguvis desmit Japānas Akadēmijas apbalvojumus.
26.02.2009. - Gatis
DB Pievienota "North Korean Guys"
DB Pievienota:
North Korean Guys
"North Korean Guys"

Foruma Diskusija
25.02.2009. - Gatis

AMDB Vortālam 5 Gadi
Varbūt vairāki patstāvīgie lasītāji ir pamanījuši nedaudz pierimušo aktivitāti februāra jaunu ievietošanā. Tas ir iespējams saistīts ar dažādām lietām, arī ar vienu tehnisku ķibeli, kuru mēģinām izlabot, bet... AMDB taču ir dzimšanas diena!!! Ir pagājuši 5 gadi kopš šis vortāls ir pieejams tīmeklī!

Protams, nelielas svinības uzorganizēsim aprīlī, AMDB filmu festivālā, bet pagaidām PRIEKĀ! un ceram, ka paliksiet ar mums, jo vortāls savā darbībā un izaugsmē nedomā apstāties!

5 gadi

24.02.2009. - Gatis
DB Pievienota "Grudge 2, The"
DB Pievienota:
Grudge, The
"Grudge 2, The"

Foruma Diskusija
01.02.2009. - Gatis

Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2020. gada
30. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Bang Rajan 2 (Taizeme)
Iesakām:
Ing (Koreja)
Ing
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā