Deprecated: Function eregi() is deprecated in /usr/home/amdb/domains/amdb.lv/public_html/zinas/inc/functions.inc.php on line 21
Pievienota Jauna Sadaļa
Lapā pievienota jauna sadaļa, kas veltīta Āzijas animācijas filmām.

http://www.amdb.lv/reviewsanime.php
31.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Hammer Boy"
31.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Springtime"
30.08.2005. - Gatis
Laiki Mainās
“Profesor, kas ir skatu tornis?” jautā pirmā kursa students Seulas Mākslas Institūtā Scenāriju Analizēšanas nodarbības laikā... Šis jautājums izskanēja pēc mirkļa, kad studenti savās rokās saņēma Šekspīra „Hamletu” un jautājums profesorā kārtējo reizi ieviesa izmisuma sajūtas...

“Varbūt tas ir tādēļ, ka studenti vairs nelasa grāmatas vai iespējams, ka tiem ir samazinājušās spriešanas spējas, tomēr kopš 90to gadu beigu posma, es arvien vairāk sastopos ar šādām problēmām un man nākas izskaidrot lietas, kuras 80-tajos gados man nebija nācies skaidrot...”: stāsta profesors Song Hae-sook.

“Ja studenti nesaprot vairāku vārdu nozīmi, tad kāda ir iespēja, ka tie spēs analizēt humānismu vai traģēdiju?”

Būtībā pēc vairākiem pētījumiem ir noteikts, ka pēdējā laikā cilvēkos notiek vairākas interešu izmaiņas... Pēc pēdējiem Interpark Play Ticketing pētījumiem, ir secināts, ka komēdijām ir lielāka piekrišana nekā traģēdijām.

Gaišas izrādes ir guvušas virsroku pār agrāk pieprasītajiem sarežģītajiem priekšnesumiem. Mūzikli ir daudz populārāki par teātra izrādēm... Vairāk skatītāju vēlas pasmieties, nevis vērot sarežģītus stāstus, kā arī priekšroka tiek dota vizuālajam priekšnesumam, nevis sarežģītiem dialogiem un kuriem balstās vairums vēsturisko darbu.

Aptaujas sadalījums ir sekojošs: Tika aptaujāti tie cilvēki, kuri ir šogad redzējuši vairāk par 3 izrādēm. No aptaujātajiem 74% bija sievietes un 26% vīriešu. 42% bija 30-gadīgo, 37% 20-gadīgo un 14% 40-gadīgo iedzīvotāju.

Kad aptaujātajiem tika uzdots jautājums: “Ko Jūs visvairāk sagaidāt no priekšnesuma?” Atbildēs 52% sagaida izklaidi, 34% emocionālo saturu, bet 9% sagaida kaut kāda veida mācību.

english.chosun.com

30.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Go-Con! Japanese Love Culture"
26.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Some"
26.08.2005. - Gatis
"Baltijas Pērle"
Baltijas Pērles festivāls tiks atklāts šī gada 7. septembrī un tas piedāvās milzīgu kino klāstu, protams, ka Āzijas filmu cienītājiem arī nedaudz ir noveicies, jo mums būs iespēja nobaudīt arī pāris Āzijas režisoru filmas.

Kino programmas “Veltījums Kannām” ietvaros mums būs iespēja noskatīties lielisko Akiras Kurosawas režisēto darbu “Kagemusha” (Programma tiks demonstrēta 7.—18. septembrī Rīgas Kongresu nama Lielajā un Mazajā zālē.)

Bet kino programmas “Kino Gardēdis” ietvaros mums būs iespēja noskatīties vienu no pēdējiem Korejas režisora Kim Ki-duk darbiem “3-Iron”

Uz visām festivāla retrospekcijām varēs iegādāties kinoabonementus, kas sniedz iespēju noskatīties četras piecas filmas tikai par Ls 10 — vienas biļetes cena atkarībā no programmas ir Ls 2—2,50 (biļetes cena kasēs Ls 3—4).

Kinoabonementus varēs iegādāties Rīgas Kongresu nama kasēs no 25. jūlija līdz 25. augustam. Kopumā tirdzniecībā būs 100 abonementu katrai programmai.

balticpearl.lv

23.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Untold Scandal"
21.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "R-Point"
20.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Initial D"
20.08.2005. - Gatis
"The Promise" Nāk!
Korejiešu kino zvaigzne Jang Dong-kun gatavojas lielajam pasākumam, kas paredzams, ka pārņems Ķīnu un tās kino vienā rāvienā…

Jaunā filma “The Promise” ir tas projekts, ap kuru ir uzcelta milzīga ažiotāža un kurš 15,. Decembrī debitēs uz 500 kino ekrāniem.

Show East kompānijas prezidents saka: “Lielākais izrādīšanas ziņā projekts līdz šim bija filma “Hero”, kura debitēja uz 400 kino ekrāniem…”

“The Promise” debitēs ne tikai Ķīnā, bet tajā pašā dienā arī Honkongā un Taivānā.

30 biljonu vonu (30 miljonu USD) izmaksājušais fantasy/action projekts ir tendēts uz internacionālajiem panākumiem un pie tā stūres ir Ķīniešu režisors Chen Kaige.

Aktieru sastāvs ir iespaidīgs, ja neņem vērā Jang Dong-kun, tad viņu papildinās Japānas aktieris Hiroyuki Sanada un Honkongas aktrise Cecilia Cheung.

Jang filmā atveidos leģendāro vergu Kunlun, kuram piemīt pārdabiskās spējas…

Pagaidām noliktais filmas pirmizrādes datums ir 15. decembris, tomēr Show East apsver domu pārcelt šo datumu, jo tajā pašā dienā notiek cita blokbastera pirmizrāde “Typhoon”, pie tam galveno lomu šajā filmā atveido šis pats aktieris - Jang Dong-kun.

english.chosun.com

19.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "My Secret Cache"
19.08.2005. - Gatis
Jūlija Aktieris - Toshiro Mifune
Toshiro MifuneŠoreiz mūsu datu bāzei pievienots leģendārā un izcilā Japānas aktiera Toshiro Mifune profils.

http://www.amdb.lv/actors/toshiromifune.php
19.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Yesterday Once More"
19.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "St. John`s Wort"
19.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Postmen In The Mountains"
18.08.2005. - Gatis
DB Pievienota "Looking For Mr. Perfect"
16.08.2005. - Gatis

<< Iepriekšējās ( 1 2 3 4 ) Nākamās >>


Atsauksmes datu bāzē: 592
Meklēt atsauksmi:
Laikrādis:

Šodien ir: 2020. gada
30. maijs

Ziņu Arhīvs
Jaunpievienotās filmas:
Crows Zero II
Woochi: The Taoist Wizard
Happy Flight
My Darling Is A Foreigner
Instant Numa
Sadarbības Partneri:
Follow amdblv on Twitter
Jaunpievienotās personas:
Takeshi Kitano
Tomoyuki Tanaka
Shinobu Terajima
Masamune Shirow
Aoi Miyazaki
Drīzumā:
Tekken (Japāna)
Iesakām:
3-Iron (Koreja)
3-Iron
©AMDB 2004-2015


Valid RSS
Valid HTML 4.0 Transitional
[Valid CSS]

Par AMDB | Autori | Autortiesības | Atribūtika | RSS | Galvenā